NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
rodzinny van do 15 tys,co polecacie?, prosze o opinie o vanach.....
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 14:04  
Cytuj
Witam!planuje kupic jakiegos rodzinnego vana tak do 15 tys.przegladajac ogloszenia jest tego masa ale zastanawiam sie czy np jest sens przeplacac za znaczek vw u sharana czy patrzec jak forda galaxy zjada rdza w oczach?podoba mi sie fiat ulysse ale nawet w stalowej spotkac to auto to rzadkosc i jest ich strasznie malo w ogloszeniach w porownaniu np do forda czy vw...mam na mysli ulysse po roku 2002 produkowany jako jeden z trojaczkow obok citroena c8 i peugota 807.Nastawiam sie na kupno vana na benzynce i zalozeniu lpg.Wiem ze jest masa forow samochodowych,testow itp lecz mysle ze ktos z forumiczow majacych vana podpowie swe sugestie bez owijania w bawelne co jest godne uwagi a co lipa?Z gory dzieki za odpowiedzi!pozdrawiamuśmiech

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 14:04  
Cytuj

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 14:11  
Cytuj
w tej cenie szukałbym opla zafiry lub któregoś z trojaczków - alhabra, sharan, galaxy tylko w tym drugim przypadku sprawdź działanie klimy z tyłu bo większość ma niesprawną "do nabicia", a tymczasem dwa przewody po tauzenie każdy do wymiany.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 14:21  
Cytuj
Zastanów się za hyundai, teraz są to całkiem zacne autka umiechhttp://otomoto.pl/hyundai-trajet-2-0crdi-klima-alu-7fotel-skory-C30580062.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Zastanów się za hyundai, teraz są to całkiem zacne autka umiechhttp://otomoto.pl/hyundai-trajet-2-0crdi-klima-alu-7fotel-skory-C30580062.html


obilo mi sie o uszy ze trajet to van ktory slynal z niezawodnosci...niestety z dostepem do czesci nie jest zbyt wesolonie wiem

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 14:44  
Cytuj
W dobie globalizacji nie ma problemów z częściami nawet do trajet'a jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
w tej cenie szukałbym opla zafiry lub któregoś z trojaczków - alhabra, sharan, galaxy tylko w tym drugim przypadku sprawdź działanie klimy z tyłu bo większość ma niesprawną "do nabicia", a tymczasem dwa przewody po tauzenie każdy do wymiany.


Zafira odpada..na dodatkowych siedzeniach ledwo dzieci moga myslec o jakiejkolwiek wygodzie na krotkiej trasie.Auto waskie dosc wysokie i powiem ze dosc paskudne w prowadzeniu.A z tych trojaczkow co piszesz podoba mi sie galaxy mk2.Tylko te blachy,rozpaczsciana

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 15:01  
Cytuj
jeśli galaxy lub podobny to tylko z pewnej reki te auta sprowadzone maja na 98%kręcone liczniki bo tym się jeździ w trasy,i czasami nie ładuj butli z gazem za siedzeniami z tyluumiechja bym obstawiał mk2 albo ulysesauśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 15:04  
Cytuj
Jak już kupić auto 7 osobowe to tytlko takie które mają 7 foteli a nie jakieś pseudo vaniki z ławeczką w bagażniku. Według mnie galaxy ma ładniejszy przód od VW. Kolega ma grandespace i bardzo sobie chwali, 3 litrowy diesel chodzi jak marzenie, 7 osob i bagaz i szlo mu to ladnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 22:22  
Cytuj
Mazda MPV najlepiej w benzynie, bo te po 2000 roku mają kiepskie silniki diesla. Dodasz do tego gaz i będzie taniej. Bardzo wygodne fotele, na tyle szerokie, że można foteliki dziecięce wygodnie "zamontować".
Wieści głoszą, że WV coraz częściej na bocznicach autostrad czekają na holowanie czyli zwiększa się ich awaryjność, a przez to w dużej ilości trafiają na chłonny polski rynek motoryzacyjny. Lepiej więc poszukać MPV, a japońska precyzja zapewni długą i bezpieczną jazdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 23:55  
Cytuj
wd mnie zafira w dieselku, dobre silniki, w razie potrzeby dużo części zamienników które są tanie, ogólnie autko ok, mam je 5 lat nie narzekam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »