NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Salon kosmetyczny Afrodyta,
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 19:09  
Cytuj
Witam , mam pytanie odnośnie salonu kosmetycznego w Pawilonie na Poinatowskiego( tam gdzie sklep PSS Justyna) czy jakaś pani, może pan byli tam? jakieś opinie?? zbliżają się Mikołajki i chcę żonie wykupić jakieś zabiegi, logistycznie bardzo odpowiada nam miejsce bo blisko do domu i dzieci smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 19:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lis 2013r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Witam , mam pytanie odnośnie salonu kosmetycznego w Pawilonie na Poinatowskiego( tam gdzie sklep PSS Justyna) czy jakaś pani, może pan byli tam? jakieś opinie?? zbliżają się Mikołajki i chcę żonie wykupić jakieś zabiegi, logistycznie bardzo odpowiada nam miejsce bo blisko do domu i dzieci smiech2

Ten Gabinet istnieje od tygodnia więc IH8U to Ty robisz reklame pytając o jakieś bony. Jeżeli żona nie korzysta z usług kosmetycznych to dlaczego chcesz jej kupić taki prezent może lepiej wykupić jej bon na usługi fryzjerskie z czego każda kobieta korzysta czy podciąć czy pomalować to jest nie uniknione. Skoro jak sam piszesz że jest blisko miejsca zamieszkania i nie miała okazji tam byż to znaczy że nie jest zainteresowan tego typu relaksem czy usługami. Widze tu ewidentną REKLAME nowego gabinetu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2013r. 21:51  
Cytuj
Hmmm a może Primadonna? co myślicie o tym salonie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lis 2013r. 21:57  
Cytuj
W Primadonna byłam pare razy i niesty kosmetyczka nie miała czasu :( także niem jak tam jest. Ale słyszlam o salonie Cameleon i nistety nie moge uzyskać opini o tym salonie. Nie wiem czy nikt nie korzysta czy klienci nie czytją postów. Mają bogatą i tanią ofertę zabiegów kosm. Z braku czasu nie moge tego sprawdzić daletego jeżeli ktoś korzystał proszę o opinie o manicure hybrydowe i lipo laserze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2013r. 17:43  
Cytuj
Ta cała dyskusja nie miała by mijesca,gdyby osoby zainteresowane pisały w temacie i na temat.Pytam o konkretny salon, więc dobrze jest gdy ktoś na temat tego salonu się wypowie.Zaglądnąłem do tematu o tanim jedzeniu przeczytałem ale nie wypowiadam się bo nie czuję takiej potrzeby.Jeśli ktoś wypowiada sie w temacie nie na temat to jest niepotrzebne i budzi niepotrzebne emocje.
Jak już wspomniałem ciężko kobiecie z dwójką dzieci gonić gdzieś do kosmetyczki na końcu miasta.Tyle.
Anusia forumowy detektywie, gdzie ja napisałem o jakiś bonach??
nie szukukaj sensacji tam, gdzie jej nie ma.Pozdrawiam
PS osoba dzięki już załatwiłem temat ;)
Jak żona się wypowie na temat salonu( zle, bądz dobrze) nie omieszkam szanownych forumowiczów poinformować ;)
Anusia nie będę posądzał Cię o reklamę salonu Cameleon ;) jak będziesz daj znać czy warto ich odwiedzić ,pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2013r. 19:15  
Cytuj
Dobry salon nie potrzebuje reklamy. A dlaczego twierdzisz że robie reklame salonowi Cameleon? Gdybym wiedziała ze inny gabinet posiada taki zabieg jak lipo laser to zapytałabym o inny salon. NIe jestem detektywem pisze co wiem bez prowadzenia dochodzenia. DEtektywem możesz siebie nzawać bo sprawdzasz jakie posty zaczynam ... Druga sparwa jest taka że w stalowje woli na każdym rogu jest Gabinet Koasmetyczny i Twoja żona nie musi latac na koniec miasta na samej ulicy Poniatowksiego jest co najmneij 6 takich gabinetów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2013r. 19:21  
Cytuj
nie potrafisz czytaś ze zrozumieniem, napisałem Ci, że nie posądzam Cię o reklamę Cameleona a mógł bym tak jak ty posądziłaś mnie.Nie ma o co strzępić języka, myślę,że ta pyskówka do niczego nie prowadzi.
pozdrawiam
PS byłaś w Afrodycie sprawdzić czy mają lipo-laser??:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2013r. 20:54  
Cytuj
A ma AFRODYTA lipo laser? Nie słyszałam nic o tym. Nie mam zwyczaju chodzic i sprawdzac co kto ma tylko pocztą pantoflową wszystko idzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 20:18  
Cytuj
Więc tak: z czystym sumieniem mogę (używam tego słowa całkiem świadomie) zareklamować Salon Kosmetyczny Afrodyta, żona była, jest zadowolona i napewno odwiedzi ponownie,jedynie małe sprostowanie,ponieważ nie byłem za bardzo w teamcie.Jest to salon podologiczno-kosmetyczny
troche terminologii z googla ;)
Podologia kosmetyczna to jedna z dziedzin kosmetologii, ściśle związana z medycyną, zajmująca się profilaktyką i usuwaniem zmian powstałych na stopach w obrębie naskórka i paznokci.
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2013r. 23:36  
Cytuj
IH8U, fajnie, że żona zadowolona, choc to trochę przykre, że ma tak krótką smycz, że może sprawdzic usługi tylko najbliższego salonu. Może w ramach prezentu mąż i tatuś zajął by się dzieciakami chwilę dłużej i dał możliwośc skorzystac żonie z lepszych salonów? Bo Afrodyta to bardzo przeciętny salon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2013r. 19:18  
Cytuj
Bardzo przeciętna i dostosowana do poziomu tego forum jest twoja odpowiedz w temacie, która faktycznie nic do niego nie wnosi i jest nie na temat.O sytuacji mojej małżonki i długości jej smyczy nie mam zamiaru się wypowiadać bo wiem( takim świetnym jestem mężem), że wolała by wyskoczyć sobie od czasu do czasu do jakiegoś gabinetu blisko domu bo taką świetną jest matką, że lubi przebywać blisko swojego nowonarodzonego dziecka.
PS.bardzo Ci zależało by odkopać ten temat by w tak żenujący sposób się w nim wypowiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2013r. 19:50  
Cytuj
Gdybyś był spostrzegawczy, to zauważył byś, że temat odkopałam nie ja, a niejaka agusieńka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 4 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2013r. 20:17  
Cytuj
mik8 co ty masz na celu?Określasz wypowiedz innych na forum czy masz opinie dotyczącą salonu.Krytykujesz sposób bycia innych a jednocześnie krytykujesz salon o którym mowa. Byłaś tam?korzystałaś z usług?
Przeciętna była twoja wypowiedzumiech

Anna C
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 03:15  
Cytuj
CYTAT
Gdybyś był spostrzegawczy, to zauważył byś, że temat odkopałam nie ja, a niejaka agusieńka.

Temat odkopała agusieńka a ty odwaliłaś kaszanę. tyle w temacie.Dzięki bez odbioru.
Wez się lepiej do roboty bo po poziomie frustracji widać,że boli cię każdy przejaw samorealizacji ze strony innych.Typowa biedna dziunia mieszkająca ze zgredziałą mamusią;) elo
PS sprawdziłem ty odkopałaś temat;) agusia wypowiedziała sie ostatnio długo przed Tobą.Szkoda strzępić języka na takie głupawe zaczepki niedowartościowanej maniurki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 07:59  
Cytuj
Cicho!! Nowy rok tak zaczynać? a podobno ma być lepszy..
IHU czy jak tam, dlaczego się spinasz? wg mnie niepotrzebnie, trochę dystansu, równy oddech..
A może faktycznie zająbyś się raz na jakiś czas, dajmy na to raz na miesiąc potomstwem i Twoja żona sprawdzi inne salony kosmetyczne?
Czy to zbyt duże wyzwanie?
Pozdrawiam z sympatiąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »