NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca w Cerkamed,
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2013r. 18:10  
Cytuj
Witam was. W związku z ogłoszeniem, które ukazało się na pracuj.pl mam pytanie czy ktos z was ubiegał się o prace w firmie Cerkamed . Czy warto tam pracować? Jakie wrazenie wywarła na was ta Firma? jak z zarobkami? Z góry dziekuje za odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2013r. 18:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2013r. 10:55  
Cytuj
Ludzie pracują tam na czarno.Kierownictwo terroryści.Traktują ludzi jak śmieci.typu na twoje miejsce są tysiące.nawet pisac mi się niechce.upojne miesiące mojego życia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2013r. 13:14  
Cytuj
i tego odpowiednie służby oczywiscie nie widza/wiedzą, ale jak łapac kogos kto udziela korepetycji bo chce sobie dorobic to juz wiedzą...
p.s. znam firmy które w rozmowie telefonicznej wprost informuja ze zatrudnia ale bez żadnej umowy...i co, jest sens byc uczciwym??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 09:50  
Cytuj
Potwierdzam, pracowałam tam chamstwo ze strony kierownictwa, nepotyzm całe rodziny tam pracuja jeśli nie masz rodziny długo miejsca tam nie zagrzejesz. Szefie tej firmy zwolnij swoich najbardziej zufanych ludzi a napewno atmosfera w pracy się poprawi. A tymczasem chamstwo,brak szacunku dla pracownika!!!! PRACA WPORZO TYLKO LUDZIE beznadziejni,uszczypliwi i chamscy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »