NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
naprawa aparatu, naprawa aparatu nikon coolpix L21
Posty: 5
Dołączył: 24 Cze 2008r.
Skąd: Raj Na Ziemi
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2013r. 10:00  
Cytuj
Czy ktos zna miejsce lub jakas osobe, ktora zajmuje sie naprawami aparatow cyfrowych ? Zepsula mi sie klapka, ktora zamyke wejscie na baterie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2013r. 10:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2013r. 20:18  
Cytuj
Ja swój oddałam do naprawy do punktu naprawy sprzętu AGD, który mieści się na ulicy osiedlowej między sklepem Frac a Centrum 4. Nie mam nr telefonu, ale wydaje mi się że taki temat już był. Jeżeli nie to wpisz w google i tam napewno znajdziesz. Ja w swoim aparacie miałam zpsuty przycisk wyzwalacza , zamówili i zamontowali. Z usługi jestem bardzo zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 21:23  
Cytuj
Zeby niezakladac nowego tematu podepne sie.Gdzie kupie dobra cyfrowke ewentualnie lustrzanke dla amatora we wmiare dobrej cenie? Stw czy Rzeszow moze jakies konkretne sklepyumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 21:37  
Cytuj
Wszystko zależy od tego ile masz na zbyciu kaski?

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 21:44  
Cytuj
spongebob ja swojego nikona miałem kupić na miejscu ale po długich poszukiwaniach stwierdziłem że jednak znajdę na allegro jakiś sklep i tam kupię. Na allegro dałem 1350zł (body+kit, karta 16gb, orginalna torba nikona) a ten sam aparat w stw po sklepach wachał się cenami od 1500 do 1800zł za samego golasa bez torby i karty pamieci. Kupiłem za pobraniem, paczka kurierska ubezpieczona. Otwierałem w obecności kuriera i po stwierdzeniu że zawartość paczki zgadza się zapłaciłem. Tak więc nie było mowy o jakimś waleumiech Jeśli będziesz chciał to poszukam linka do tego sklepu i Ci podeślęumiech Co do aparatów to mam tez olympusa sp-610uz praktycznie nowke, zamienil bym sie za jakas kamerka cyfrowa jakby ktoś chciał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 23:05  
Cytuj
Czyli mowisz ze na allegro warto szukac?umiech Tak mysle cos kupic a jestem zielony w tym teraz mam olympusa jakiegos tam ale on juz stary chcialbym cos nowego lepszego I cenowo tak wlasnie mysle ze kolo 1500umiech Za 2 tyg bede w PL to zaczne sie rozgladac chyba ze doradzicie jakis konkretny modelumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 15:22  
Cytuj
Na allegro ale w sklepie kupowałam aparat, obiektywy, filtry...itp.
Wszystko co mi jest potrzebne. W przystępnych cenach (taniej niż tutaj lub też w sklepach stacjonarnych)zakupiłam.
Oczywiście wcześniej pomacałam, pooglądałam to co chciałam kupić.
Gdybyś jednak wolał kupić w sklepie stacjonarnym to polecam Rzeszów, wybór mają większy i cenowo też jest lepiej.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 15:53  
Cytuj
spongebob jeśli mogę Ci doradzić to w tej cenie mam Nikona d3100 i go polecam. Cena myślę że adekwatna do tego co dostajemy. Jestem bardzo zadowolony z zdjec jakie robi no i z latwej obslugi. Mialem w tej cenie tez sony z seri alpha i nie bylem zadowolony. Jedyna wada jak dla mnie to obiektyw 18-55, dokupiłem sobie drugi 50-200 dla lepszych przyblizenumiech Wiadomo nie jest to lustrzanka z gornej polki ale zdjęcia 100% lepsze jak w kompaktach, no i bardzo duzy wybor roznych akcesori.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 18:15  
Cytuj
No W stw wiadomo ciezko bo to jednak zadupie I narzucaja ceny jakie chca bo nie maja za wiele konkurencji;/
Stecyk wlasnie tak przygladalem sie temu aparacikowi juz wczesniej ale jak mowisz ze sprzecik dobry to chyba sie zdecydujeumiech patrz np na to co sadzisz?umiech
http://alleg(...)614.html dzieki za zainteresowanie tematemumiech
ps. czy 16gb to nie za malo jak uwazaszumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 18:25  
Cytuj
Zestawik fajnyumiech mówię miałem konkurenta w tej cenie firmy SONY ALPHA i powiem szczeze ze soniak masakryczny był, jakość zdjęć dużo gorsza. Ja jak kupowałem swojego nikona to odradzano mi bo to tania lustrzanka i żeby dołożyć na lepszą, naszczęście się nie posłuchałem i kupiłem taka. Dla amatora fotografii to w sumie dużo lepszy sprzęt niż zwykły kompakt a i cena nie wygórowana. No i jak dla mnie nikon jest lepiej zrobiony niż soniak (chodzi mi o materiał z jakiego jest wykonany)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 19:07  
Cytuj
Dzieki wielkie kolego mysle ze dla amatora jakim ja jestem sprzet posluzy mi troche chyba ze mnie to wciagnie to kupie po czasie jakis kombajn xd Jak kupie to dam znam co I jak ale to bedzie za ok 2 tyg,jeszcze raz dzieki umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 19:27  
Cytuj
NMZC mam nadzieje ze pomoglem, zreszta ile ludzi tylko bedzie roznych zdan na ten temat, ja wyrazilem tylko swoje z wlasnego doswiadczeniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 09:30  
Cytuj
Ja naprawiałem aparat w Lublinie, wysyłki pocztą i żadnych problemów. Tylko że u mnie była to naprawa obiektywu, po kontakcie z piaskiem z plaży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »