NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
dobry złotnik , powiekszenie obrączki z diamentami
Posty: 3
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 09:01  
Cytuj
szukam dobrego zlotnika który podjąłby sie powiekszenia złotej obraczki z kamieniami.
mozecie kogos polecić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 09:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 14:50  
Cytuj
Wiem, kogo nie należy polecać. Na pewno proszę się z tą usługą nie wybierać do zakładu jubilerskiego o nazwie Diadem Gold (tuż przy rynku, obok cukierni). Ja robiłam tam obrączki ślubne z własnego złota. Na początku podano mi cenę jednostkową za gram złota i podano koszty robocizny. Mimo mało korzystnych już na wstępie warunków wyraziłam na nie zgodę. Jednak nie doszło w tym zakresie do podpisania żadnej umowy pisemnej. Nie wiedziałam bowiem, że generalnie w obrocie na rynku złota, nawet sprzedaż kilku gramów powinna być sygnowana umową, najlepiej pisemną. Jakież było moje zdziwienie, gdy przy odbiorze obrączek okazało się, iż warunki naszej ustnej umowy uległy jednostronnej zmianie i to niestety na moją niekorzyść. W sklepie dowiedziałam się bowiem, że nagle, w trakcie realizacji zlecenia, cena złota spadła i są w stanie zapłacić mi wtedy za mój materiał nie umówione 80 zł, tylko ok. 65, co wymagało ode mnie dopłaty do robocizny ok. 600 zł. Wyszłam wtedy ze sklepu, aby sprawdzić, czy rzeczywiście cena złota tak spadła także u innych jubilerów. Okazało się, że u innych cena pozostała bez zmian. Wróciłam wtedy do sklepu i rozpętałam awanturę. Skończyła się ona dla mnie względnie korzystnie, ale wstręt do nich został mi do dziś. Z tych tez względów oceniam ten zakład za z gruntu nieprofesjonalny i w żadnym razie nie polecam ich usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 18:37  
Cytuj
dzieki. na pewno bede unikac tego miejsca;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »