NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wulkanizacja do godz 18,
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 11:19  
Cytuj
Witam, mam pytanie która wulkanizacja w stw czynna jest do 18 lub dłużej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 11:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 11:42  
Cytuj
MT Gum - warsztat za BP na Nisko jak się jedzie. Mają do 18 w dni robocze. Zawsze można zadzwonić i się umówić na konkretną godzinę, żeby mieć pewność, że będzie czynne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 15:59  
Cytuj
Ja tych za bp odradzam, koledze urwali szpilke a kilka dni wczesniej sami tak dokrecili koło. Zresztą czas oczekiwania masakrycznie długi a jak pojechałem pospawać kiedyś rurkę od tłumika to w miejscu spawu odpadła. I pytam dlaczego do szpilek nie używają smaru i dlaczego przed przykręceniem koła nieoczyszczą szpilki choćby szczotką drucianą. Nie raz widziałem jak szpileczkę odkręcają i sru na posadzke i cała szpilka w syfie... Nie ma to jak mnieć kpl felg na zime i samemu sobie wymienićjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 17:37  
Cytuj
Ja nie miałem problemów z nimi, jeżdżę zawsze na wymianę. Co do kolejek... trzeba wiedzieć kiedy i trzeba się umawiać umiech Wiadomo, że jak się czeka do samego końca na śnieg i jedzie w godzinach niesprzyjających to się czeka. Takie uroki, że samochodów znacznie więcej jak warsztatów. Nic nie poradzisz.

Co do tych urwanych szpilek. No cóż, pewnie takie rzeczy się zdarzają. Ja tam nie naciskam i nie namawiam. Po prostu nie miałem tam problemów no i kolega Rangers pytał o warsztat do 18.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 17:44  
Cytuj
auto szwedo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 17:46  
Cytuj
Wiesz jezeli dokrecili za mocno a potem przy odkrecaniu urwali to powinni to honorowo naprawic a nie migac sie od naprawy na ich koszt. To tyle w tym temaciejezyk Jak jeszcze miałem jedne felgi to w autocraft wymieniałem i byłem zadowolonyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kNm
kNm
Posty: 57
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
Ja tych za bp odradzam, koledze urwali szpilke a kilka dni wczesniej sami tak dokrecili koło. Zresztą czas oczekiwania masakrycznie długi a jak pojechałem pospawać kiedyś rurkę od tłumika to w miejscu spawu odpadła. I pytam dlaczego do szpilek nie używają smaru i dlaczego przed przykręceniem koła nieoczyszczą szpilki choćby szczotką drucianą. Nie raz widziałem jak szpileczkę odkręcają i sru na posadzke i cała szpilka w syfie...


Tym się powinna zainteresować prokuratura potluczony
To jest narażanie życia klientów !

CYTAT
Co do tych urwanych szpilek. No cóż, pewnie takie rzeczy się zdarzają.


Jak to się zdarzają ?! sciana Co Ty mówisz ?! Komu się zdarzają ? Chyba jedynie gwałcicielom mechaniki ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 08:46  
Cytuj
Auto Craft serwis ul mireckiego 17
od pon do pt 7:00 do 21:00 sobota od 8 do 13

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Ja tych za bp odradzam, koledze urwali szpilke a kilka dni wczesniej sami tak dokrecili koło. Zresztą czas oczekiwania masakrycznie długi a jak pojechałem pospawać kiedyś rurkę od tłumika to w miejscu spawu odpadła. I pytam dlaczego do szpilek nie używają smaru i dlaczego przed przykręceniem koła nieoczyszczą szpilki choćby szczotką drucianą. Nie raz widziałem jak szpileczkę odkręcają i sru na posadzke i cała szpilka w syfie... Nie ma to jak mnieć kpl felg na zime i samemu sobie wymienićjezyk


Miałem identyczny przypadek z urwanymi szpilkami w serwisie na Energetyków więc ich też nie polecam. Teraz jeżdżę do Polserwisu lub Polhantry - ceny takie same i jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kNm
kNm
Posty: 57
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
Miałem identyczny przypadek z urwanymi szpilkami w serwisie


Jescze kilka osób i pozew grupowy wysmażyć !

Przypomnijmy: Każde dokręcanie musi być wykonane kontrolowanym momentem. Czytaj: kluczem dynamometrycznym.

NIEDOPUSZCZALNE JEST użycie standardowego klucza pneumatycznego przy DOKRĘCANIU, nawet w POCZĄTKOWEJ FAZIE.

Ignorowanie kontroli momentu dokręcania, to PRZESTĘPSTWO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 21:02  
Cytuj
na LOK-U tez chyba maja do 18

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 19:39  
Cytuj
Klasztorna, kolo przejazdu. 8.00 - 18.00 w soboty do 14.
Ale teraz gdy dużo osób wymienia na zimówki, mają otwarte do ostatniego klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »