NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Cezary Pazura -gim nr 2,
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 15:27  
Cytuj
wybieracie się na występ Cezarego Pazury?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 15:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 15:31  
Cytuj
Dziś napadnięto mnie i małżonkę w sklepie i wręczono jakieś zdrapki. Oczywiście oboje wygraliśmy darmowe wejście na Czarka. Szybko okazało się, że występ ma uświetnić pokaz jakichś artykułów zdrowożywieniowych etc. Żeby wejść wystarczyło się zapisać na listę, podać nazwisko, miasto, rok urodzenia i..... numer telefonu. No i w tym momencie podziękowałem umiech Jest jakiś inny sposób by się tam dostać? Bez "sprzedaży" swojego numeru firmom marketingowym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 15:42  
Cytuj
No właśnie chyba nie. Pytali też o rocznik ale nie dopytałam. Zapytali tylko czy skończone 30 lat. Ale nie wiem dlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 15:58  
Cytuj
Ja usłyszałem, że to dla weryfikacji, czy nie rozdają czasem darmowych wejściówek byle komu, kolegom z gimnazjum etc. umiech Sądzę, że wiek ma o tyle znaczenie, że później łatwo wyselekcjonować przy kolejnych pokazikach, że jak będzie Ultramagnrtic Super Combo na reumatyzm, to dzwonimy po starszych ludziach. Jak kosmetyki, to po młodszych, z miasta. I takie tam umiech Dlatego w takich sytuacjach, nie mają co liczyć na mój numer telefonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 16:14  
Cytuj
Było o tym w uwadze czy interwencji, cała sala wypełniona ludzmi a tam zamiast wystep Pazury to wciskanie jakis eko bajerow i garowjezyk Oczywiscie najlepsze promocje byly dla starszych ludzi (zakup na mega niskie raty) Nie dajcie sie nabracjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 17:08  
Cytuj
Na występ Pazury (i innego tego typu) dostaniecie się tylko jeśli kupicie prezentowany przedmiot :] Sporo szumu było w necie jak się okazało co i jak.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 18:16  
Cytuj
oszuści z EcoVital

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 18:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 19:57  
Cytuj
ale czaddd.. sądzicie że jutro będzie to samo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 21:45  
Cytuj
A dlaczego miałoby być inaczej? Koleś, który dawał mi zwycięską zdrapkę i zbierał zapisy, usilnie twierdził, że nie wie jaki tam ma być pokaz, coś o zdrowej żywności, ale jaka firma to on nie wie, bo on jest z zewnętrznej firmy promotorskiej i tylko zajmuje się zbieraniem chętnych na... wygląda na to sam nie wie na co, bo żadnych szczegółów nie chciał podać twierdząc, że on nic nie wie. W kółko przewijał się tylko Cezary Pazura, jak ten wabik. No i ludzie, sądząc po liście (o ile była autentyczna) pchali się do Czarka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 22:04  
Cytuj
dooookladnie jak zapytalam jedna z dziewczyn o to samo co tam ma byc i wogole mowila cos ze nie wie ona tu tylko pomaga bla bla bla... dziwne wydawalo sie to ze wszyscy wygrywali jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 22:27  
Cytuj
a może ciemnotę wciskają z tym występem PAZURY.

Może chodzi tylko o reklamę, a potem wyjdzie ze CZAREK się nie zjawi bo coś mu wypadło.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 23:54  
Cytuj
Jeśli Czaruś to faktycznie może być Eco-vital.
Polecam lekturę ...
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/garnki-w-cenie-samochodu/r4wqe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 07:54  
Cytuj
tak myślałam ze w tym jest jakis kruczek .Moi teściowie sie wybieraja.musze im to wybić z głowy albo ostrzec.mlotek
takie coś powinno być karalne.jesli to prawda to Czarek jest tego świadom ze bierze w tym procederze udział i przyczyna sie do niesczescia
ludzi ogarniętych glupota.Wstydz sie panie Pazura zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:13  
Cytuj
Przecież nikt nie musi tam kupować...
Wystarczy pójść na występ...najpierw posłuchać co ciekawego gotują, może na święta skorzystam z jakiegoś przepisu, bo i tak garnki mam lepsze niż oni sprzedają.
Wybiorę się chyba.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:30  
Cytuj
Byłem na tym pokazie ale co sie okazało że jezeli nie kupisz garnków na pokazie jesli zostaniesz wylosowany( przy wejsciu dostajesz kupony ze zdrapką szczesliwego numeru) to nie masz prawa byc na występie pazury kicha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:39  
Cytuj
Chyba bym musiała upaść na głowę żeby pójść na taki pokaz sciana
Ostatnio widziałam jak dwójka młodych ludzi wnosiła garnki i pościel z firmy Philipiuk jakiejś starszej pani - i jak zwykle przy takich okazjach zastanawiam się jaką moralność mają ci ludzi. Jak można wciskać kity starszym ludziom, których często nie stać na takie rzeczy, biorą bo myślą, że trafiła im się okazja, a tak naprawdę zostali zwyczajnie oszukani. Cena tych gratów jest cholernie zawyżona, o wiele taniej można kupić na chińskiej stronie :]

Driver34 - przecież o tym pisałam wyżej, nie kupisz - nie wchodzisz.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:42  
Cytuj
I co Driver34 dużo ludzi kupowało to badziewie?
O której był pokaz i czy będą następne? Bo można jeszcze kogoś uświadomić.
A swoją drogą to dobry temat dla lokalnych mediów tylko, żeby byli tam jacyś ambitni dziennikarze sciana
Zapytać Czarusia czy dobrze się czuje biorąc udział w naciąganiu naiwnych ludzi. Do tej pory wiedziałem, że Grabowski i Kryszak biorą w czymś takim udział a teraz widzę, że jeszcze Pazura i Bałtroczyk jest na zdrapce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:45  
Cytuj
dziumdziuś - oczywiście, że Pazura, Grabowski, Kryszak i inni są świadomi o co chodzi w ich występach, śmiesznie się tłumaczą (można znaleźć w necie ich wypowiedzi na ten temat), ale dostają z tego dużą kasę, widać na opinii fanów im nie zależy tak jak na kasie. W moich oczach np. Grabowski dużo stracił, bo miałam go za fajnego aktora, a tu takie występy odstawia.
O Bałtroczyku nie wiedziałam, ale jeśli też bierze w tym udział to wielka szkoda :(

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:46  
Cytuj
Obrazek

Mało garów sprzedano cieńki bolku. Kużwa tak upaść.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:50  
Cytuj
http://szamotuly.naszemiasto.pl/artykul/2080592,pokaz-garnkow-i-wystep-piotra-baltroczyka,id,t.html
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1046158,nie-zabieraj-portfela-na-kabaret,id,t.html?cookie=1
Obrazek
Ile naprawdę warte są te garnki mlotek
Patelnia z pokrywą w Ecovital - 1950 zł !!!
http://eco-vital.pl/#!patelnia_wysoka
Ta sama w Amazon.de - 50 euro czyli troche ponad 200 zł !!!
I jeszcze tutaj te same gary 10 razy taniej:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 11:30  
Cytuj
Owszem, można podejść do tego tak "Pójdę z ciekawości, przecież i tak nic nie kupię". Tylko moi drodzy spodziewajcie się, że od dziś, będziecie dostawać 15 smsów miesięcznie o pokazach i promocjach oraz 10 telefonów z zaproszeniami na pokazy. Mnie osobiście takie telefony mocno irytują, dlatego nie jestem skłonny "sprzedać" swojego numery i nazwiska, za zobaczenie (lub nawet nie) Pazury na żywo. Tu się chyba warto oprzeć pokusie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 12:03  
Cytuj
fajne garnki, super wystep,

polecam :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
fajne garnki, super wystep,

polecam :]


Chyba cie posralo. Wez dezinformacji nie siej. Zwykli naciagacze, powinno sie takich gonic, pala i zimna woda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 14:58  
Cytuj
Do mnie dziś z rana dzwoniła babeczka, żeby potwierdzić przyjście. Nie powiedziałam tak, nie powiedziałam nie.
Zapytałam czy występ Czarka to pewne i czy trzeba coś kupić wcześniej żeby go w ogóle oglądnąć,zobaczyć. Odpowiedziała że to krótki pokaz, poczęstunek i występ z jego udziałem jest bezpłatny. I dalej niczego nie rozumiem o co tu chodzi. Jeżeli ktoś się wybiera niech opisze później jak było umiech POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »