NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Cezary Pazura -gim nr 2,
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 18:08  
Cytuj
żeby wejść na występ Pazury musisz kupić garnki inaczej możesz go sobie oglądać ale w domu na youtubeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 18:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 18:46  
Cytuj
Ale na moj rozum, jezeli wstep kosztuje 30zl na wystep Czarka, no to i tak trzeba zaplacic.
A jezeli kupno tych garow jest jako wstep na wystep, to czemu nie.
Zamiast placic 30zl, to kupil bym ten garnek (zalezy tez jaka cena)i tez bym obejrzal Pazure.
Ale to wszystko zalezy ile te gary kosztuja, i czy oprocz wstepu trzeba jeszcze te gary kupic.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 19:02  
Cytuj
RNI najpierw spytaj się czy w ogóle Pazura tam był?? a kpl takich RONDLI kolo kilku tyśjezyk przynajmniej tak czytałem na necie o takich sytuacjach z innych miast.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Ale na moj rozum, jezeli wstep kosztuje 30zl na wystep Czarka, no to i tak trzeba zaplacic.
A jezeli kupno tych garow jest jako wstep na wystep, to czemu nie.
Zamiast placic 30zl, to kupil bym ten garnek (zalezy tez jaka cena)i tez bym obejrzal Pazure.
Ale to wszystko zalezy ile te gary kosztuja, i czy oprocz wstepu trzeba jeszcze te gary kupic.


Sorry kolego ale widzę, że trochę jesteś odklejony od rzeczywistości.
Tak jak Stecyk napisał, takie gary wciskają ludziom po parę "tysi" i za to to byś sobie kupił bilet na występ Pazury w operze w Singapurze... a nie w szkole na sali gimnastycznej....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 20:44  
Cytuj
Byłam, zobaczyłam i wyszłam. To było jakieś wielkie nieporozumienie. Lipa na maxa!!! Dawno
takich jaj nie widziałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 20:53  
Cytuj
Piszecie brednie i tyle w temacie.Jesli nie byles nie pisz glupot.W szkole byl pokaz garnkow rzeczywiscie.W kilkunastu salach pelnych ludzi demonstrowano naczynia kuchenne ale zadnego warunku ze trzeba kupic nie bylo.Zwyczajny pokaz jakich wiele a pozniej po kokazie w halo sportowej MOSIR przy ul.Hutniczej zgodnie z zapowiedzami wystapil o 18,30 Pazura ze swietnym programem.Mogli wejsc wszyscy .Nie tylko ci ktorzy byli na pokazie ale tez ci prosto z ulicy bez zaproszen.Wiec dajcie sobie na luz i nie pierdo....walow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 20:59  
Cytuj
A chłopaczek rozdający zdrapki i zaproszenia w biedronce mówił że to zamknięta impreza tylko dla tych co rzekomo wylosowali w zdrapce zaproszenie i że ilość gości ograniczona tak więc jakim cudem mogli wejść wszyscy?? Ile taka wejściówka kosztowała ?? I dlaczego na necie nic nie było słychać że w naszej mieścinie będzie Cezary Pazura?? Jak miał być Mozzil to w każdych mediach trombilijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 11:03  
Cytuj
Widocznie znaleźli tylu naiwnych na te gary, że zarobili kupę kasy i potem wpuszczali wszystkich. Teraz tylko czekać jak się zacznie płacz, że nie ma z czego spłacać kredytów na te gary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 12:03  
Cytuj
Troche chyba oszustwo. Ja miałem zaproszenie na godz. 19. Najpiwerw miał byc pokaz kulinarny potem Pazura. A Wy piszecie, że zaczał sie o 18.30. A ja dotarłem tam po 19 bo jakas Pani krzyczała, że to oszuści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 12:41  
Cytuj
Ja też "wygrałam" wejściówkę ale nawet nie odbierałam "nagrody" ciągle o tym mówią w TV, że to ściema.
Później w ogłoszeniach sprzedają super garnki Philipiak czy zestaw pościeli, żeby się tylko pozbyć tego zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 16:45  
Cytuj
cdn jak Ci się te garnki sprzedawały? dużo ludzi naciągnąłeś? oszustwo i tyle ja też miałem zaproszenie na 19 więc jakim cudem wytęp był o 18 30? trochę to nielogiczneumiechmlotek a po drugie byłem,mlotek żadnych badziewi nie kupiłem i Pazury nie widziałemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2013r. 09:08  
Cytuj
http://www.fakt.pl/sprawa-naciagania-ludzi-na-drogie-garnki-trafi-do-prokuratury,artykuly,433690,1.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Gru 2013r. 09:30  
Cytuj
CYTAT


Dobry art. tylko w środku pokazała mi się reklama Garnków Zeptera po 1500 zł good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2013r. 09:39  
Cytuj
wszędzie wciskają te reklamy :/ ale może w końcu się coś ruszy, pisali, że garnki sprowadzane są z Niemiec gdzie kosztują mniej niż połowę tego co u nas. Niezły biznes:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Dobry art. tylko w środku pokazała mi się reklama Garnków Zeptera po 1500 zł good



cool girl...tylko 1500? :szok::szok::szok::szok::szok: .....to ja mam komplet kupiony z 17 lat temu za 3600zarumieniony ...widać mocno przepłacony placze....ale za to cieszą mnie telefony od Philipiaka i ich durne tłumaczenie ,że jednak mają lepsze jezyk ... a ja tam na swoje nie narzekam 'prawie' (bo jednak czasem mi się zdarzy je przekląćuśmiech ) ....cool girl ..... no ale i tak widać nie jestem zbyt dobra, bo dostałam zaproszenie jedynie na występ kulinarny Sowy jezyk....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
tylko 1500?

Niemożliwe. Ja niedawno spaliłem sobie nieduży garczek Zeptera, chciałem się rozejrzeć na necie za nowym i okazało się, że jedna sztuka rondelka kosztuje 1200 zł. Tak, bardzo żałuję, że spaliłem garnek Zeptera [biję_się_w_pierś]

ps. madras napisał, że "garnków po 1500zł", być może za sztukę, to może być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 13:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 16:15  
Cytuj
http://finanse.wp.pl/kat,1037883,title,Garnkowi-naciagacze-pod-lupa-Inspekcji-Handlowej,wid,16251382,wiadomosc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 23:43  
Cytuj
Byłam tam z mężem i dziećmi. W gimnazjum o 16.00 był pokaz garnków ale nie trzeba było kupować. Potem od 18.30-20.00 każdy kto chciał z tych co byli na pokazie garnków, mógł iść na występ Pazury do hali MOSiR. Nie było konieczności zakupu garnków a jedynie wystarczyła obecność na pokazie.
Występ był udany a każda z córek ma dodatkowo autograf Czarka na jego zdjeciu. Wiadomo dla dzieci to radocha.
Dlatego jak się wypowiadacie to przynajmniej piszcie prawdę a nie ploty wyssane z palca.
Nikt nikogo do zakupu garnków nie zmuszał. Każdy mógł je tylko zobaczyć a potem pójść za darmo na występ Pazury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 12:24  
Cytuj
No i ok, byłaś i teraz wiadomo dokładnie na jakich zasadach się to odbyło.
Niemniej i tak moim zdaniem cała ta akcja była lekko naciągana. Rozdający wejściówki na pytanie co to za impreza i dlaczego za darmo, nie mówili nic. Tylko głupie tłumaczenie: a... to taka akcja po prostu przed świętami, że dla ludzi po 30 roku życia, żeby "obory nie narobić".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 14:41  
Cytuj
hahhaha
Wszyscy piszą że wystąpił Cezary , że świetny występ itd ....
Żenada.
Wystąpił czy został WYEMITOWANY ?
Z jakiegoś ustrojtwa pokroju ipa czy youtube .....
Podpisywał zdjęcia czy były rozdawane już podpisane ?
A Cezarego w ogóle nie było w stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
hahhaha
Wszyscy piszą że wystąpił Cezary , że świetny występ itd ....
Żenada.
Wystąpił czy został WYEMITOWANY ?
Z jakiegoś ustrojtwa pokroju ipa czy youtube .....
Podpisywał zdjęcia czy były rozdawane już podpisane ?
A Cezarego w ogóle nie było w stalowej


Jesteś debilem!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »