NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wiertarko-wkrętarka, dobry sprzęt
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 20:37  
Cytuj
Potrzebuję opini w doborze dobrej jakości wkrętarko-wiertarki, ważne by miała 18V jak i zapasowy akumulator, budżet do około 300 zł, co polecacie ?

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 20:37  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 22:32  
Cytuj
Przykro mi to stwierdzić ale z takim budżetem na zakup wiertarko wkrętarki osiemnastki to jak z motyką na słońce. przygotuj sobie ok 1000 zł to coś dobrego kupisz. pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 22:38  
Cytuj
no 1000 jak 1000 ale te 700zl trzeba miec.

http://alleg(...)108.html


Za 300zl to mozna kupic wkretarke do wiercenia i wkrecania w styropianie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 22:58  
Cytuj
zgadzam się że za 300 to ciężko będzie

ale ja osobiście używam już 3 rok takiej tylko 14,4 i na domowe potrzeby jest super

http://alleg(...)497.html

ale jeśli potrzebujesz sprzętu do codziennej pracy to nie ma opcji w tej kwocie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 23:34  
Cytuj
Mi chodzi właśnie o sprzęt do użytku domowego a do 300 zł jest cała masa różności na znanym portalu aukcyjnym.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 00:15  
Cytuj
Jest masa ale one tylko wyglad maja wkretarki .

Baterie nie sa az tak wytrzymale nawet te 18volt

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 01:20  
Cytuj
Co sądzicie o tym zestawie :
http://alleg(...)367.html

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 01:42  
Cytuj
Black&Decker 18V z udarem...2x aku i bolty dodatkowo...poki co jedyne czego nie wywiercila to otworu w zelbecie lanym konstrukcyjnym...tzn...po 1cm padlo wiertlo umiech
osobiscie uwazam, ze warto, do prac blokowo-piwnicowych w sam raz...mysle ze i holenderke by tym skrecil jezyk

poszukaj na tym portalu co to narzekaja 'ale drogo' na nim...jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 02:58  
Cytuj
tez wlasnie taka kupilem do 300 zl , z 2 bateria i zestawem roznych koncowek wraz z torba . troche juz nimi porobilem domowych robot i nienarzekam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 09:32  
Cytuj
piejo10 mam wkrętarkę kupioną na rynku już czwarty rok jej leci i jeszcze mnie nie zawiodła,a uwierz miała co robić.Problem z wkrętarkami tak naprawdę nie istnieje i jaką byś nie kupił to będzie dobrze Ci służyć do momentu zużycia się baterii,która do firmowego sprzętu kosztuje krocie.Ja natomiast w swojej nie firmowej zajeżdżam powoli drugi komplet baterii,który kupuje na bazarze i po przełożeniu i polutowaniu ogniw z tych kupionych do moich obudów oraz po sformatowaniu zakrętarka odżywa na nowo.Jedna bateria 18V kosztuje 35-40 złotych.Trzeba też dobrze się im przyglądnąć,bo miałem kiedyś 9,6V a na baterii pisało 18V. Są na pierwszy rzut oka identyczne ale łatwo ich rozróżnić po ciężarze.Sprawdź ile kosztują baterie do zakrętarek firmowych, a gwarantuje Ci,że wcale nie odbiegają jakością od tych bazarowych,a wręcz ogniwa są produkowane przez tego samego producenta.Ważna jest bateria,bo każda zakrętarka przeżyje ich kilka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 20:52  
Cytuj
Kup sobie u Mariana na rynku obok kożuchów on ma sprzęt dobry używany i doradzi.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2014r. 19:54  
Cytuj
szukaj firmy RYOBI,sprzet tanszy ale niezle daje rade,uzywałem kilka lat w firmie,baterie padły,a wkretarki dalej w niezłej formie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2014r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
szukaj firmy RYOBI,sprzet tanszy ale niezle daje rade,uzywałem kilka lat w firmie,baterie padły,a wkretarki dalej w niezłej formie



Potwierdzam, sprzęt mile zaskoczył wytrzymałością i skutecznością. Używałem tych narzędzi:

http://kk.org/cooltools/archives/3080

Jest jeszcze Ryobi w innych barwach, z tymi nie miałem do czynienia:

http://konme(...)nt/ryobi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2014r. 20:59  
Cytuj
Swoje wkretarki przywiozlem zza granicy zaplacilem za 2 320$ Bosha i takimi wiem ze cos zrobie mam tez taka zwykla kupiona za 150zl w polsce to bateria padla bardzo szybko a i trzymala niedlugo. Niestety jakosc idzie w parze z cena.Do 300zl kupisz wkretarke, jak niewiele robisz to ci wystarczyumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2014r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
jeśli mało używasz wkrętarka będzie ci służyła tyle ile bedzie trzymał akumulator (2 lata)
tu li-ion wytrzyma rok dłużej ale markowa wkrętarka z takim akumulatorem jest sporo droższa
jeżeli będziesz używał do cięższej pracy a nie chcesz kupować de-walt ani makity to weź celme



Nie ma na to reguły. Mam dwie wkrętarki, jedną ryobi a drugą ferma. Obie mają 4 - 5 lat i baterie dalej działają. Jedną używam dość często , a drugą (ferm) awaryjnie - raz na 2 miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »