NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Orange łączy się z T-mobile??, ???
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 12:51  
Cytuj
Czy to prawda że Orange łączy się z T-mobile??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 12:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 17:26  
Cytuj
Skąd to info?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 17:35  
Cytuj
Bo mam telefon z Orange i dzwoniła dziś do mnie babka z T-mobile oferować tablet z internetem jako stałemu klijentowi. A ja mowie że mam tel z Orange to rzekła coś o łączeniu sieci ale nie wnikałem dalej bo nie miałem czasu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 17:51  
Cytuj
A kończy Ci się umowa?Ja mam też z Orange i jak kończyła mi się umowa to dzwonił gościu z Play.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 18:04  
Cytuj
No właśnie jeszcze rok mam umowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 18:18  
Cytuj
Ciekawe może coś w tym jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 19:05  
Cytuj
Wydaje mi się, że informacje o klientach wszystkie sieci mają do dyspozycji. Ponieważ jak ktoś ma "tyły" w jednej sieci a w drugiej chce tel. to go sprawdzają i jak jest czysty to dostanie.
Jak z 10 lat temu podpisywałem umowe w idei to musiałem czekać kilka dni aż odświeżą w plusie moje dane, że umowa wygasła z godnie terminem a nie przez brak wpłat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 10:21  
Cytuj
pisali tez o tym w necie i chyba do tego dojdzie,tylko ze pisali ze Orange kupuje t-mobileco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Bo mam telefon z Orange i dzwoniła dziś do mnie babka z T-mobile

A ja mam wątpliwości, czy ta babka była z T-mobile. Powiedz mi jeszcze, czy nie miałeś tego numeru czasem w T-mobile / Erze i nie przenosiłeś do Orange kiedyś?
Do mnie też swego czasu dzowniła babeczka z Playa (ponad rok przed końcem umowy) i już proponowała cuda wianki. Osobiście udałem się do salonu Play i dowiedziałem się że nie ma szans, żeby na niemal 1,5 roku przed końcem umowy ktoś proponował mi nowe warunki etc. Oczywiście rozmowa telefoniczna zaczęła się od słynnej weryfikacji, czyli "proszę podać imię, nazwisko, e-mail i hasło abonenckie". W tym momencie rozmowa się skończyła, bo musiałbym być idiotą, żeby jakiejś obcej osobie dzwoniącej z zastrzeżonego podawać dane umożliwiające pełny dostęp do mojego konta. Niestety sporo osób na hasło "Dzień dobry, dzwonię z takiej i takiej firmy, proszę o identyfikację" - podaje bez namysłu swój tajny kod abonencki.

Swego czasu była ofera przy łykaniu TP przez Orange. Też pojawiali się sprzedawcy, twierdzący, że TP przestaje istnieć, że trzeba podpisać nowe umowy etc. Ludzie się nabierali i mieli kłopoty. Teraz pojawiły się pogłoski o przejęciu T-mobile przez Orange, więc być może już ktoś zaczyna kombinować w podobny sposób.

I najważniejsze, nalezy pamiętać, że umowa zawarta przez telefon jest zobowiązująca. Więc jak ktoś Wami dobrze zakręci, to możecie wykupić "Abonament za złotówkę z telefonem" .... z telefonem za 1000zł jak się później okaże. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 11:16  
Cytuj
Nie numer był w Orange cały czas i nie był przenoszony z innej sieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 14:17  
Cytuj
T-Mobile i Orange łączą sieci --- Komórkowe sieci Orange i T-Mobile podpisały umowę o współwykorzystywaniu swoich radiowych sieci dostępowych. Umowa określa zasady zarządzania, planowania, obsługi, rozwoju i utrzymania tychże sieci.-http://media2.pl/telekomunikacja/81404-T-Mobile-i-Orange-lacza-sieci.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 15:06  
Cytuj
Sypnęłaś Zosiu linkiem. "Twój" artykuł jest uwaga, z 21.07.2011 r. Hura! Dwa i pół roku. Poza tym jest o współkorzystaniu z infrastruktury, a nie o jakiejkolwiek fuzji.

O tym drugim przeczytać możecie tutaj:
http://www.bizto(...)le-a9334

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »