NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na ,
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 09:08  
Cytuj
Witam serdecznie drogich Forumowiczów, szczególnie planujących przeprowadzkę. Chciałabym podzielić się baaardzo złą opinią do dwóch Panach, którzy postanowili sobie zarobić na przeprowadzkach. Umieścili ogłoszenie na st**ce treści
Wtorek, 26 listopada 2013 r. godz. 10:12
Lokalizacja: Stalowa Wola Tanie przeprowadzki, transport, przewóz mebli, sprzętu AGD, i innych.
tel. kom.: 73* *** ***
Umówili się ze mną na konkretne dni na przeprowadzkę po telefonicznym wymienieniu ilości mebli, przyjechali, jak zobaczyli to zwiali bez słowa. Wyszli na chwilkę do auta "po rękawiczki".... a ja zostałam na lodzie ze spakowanymi rzeczami.
Nie polecam, ostrzegam. Panowie są niepoważni. Przecież można było powiedzieć, "sorry nie damy rady". Chociaż dla mnie, jeśli podejmuję się jakiejś pracy, to decyduję się na taką do której mam siłę, kompetencje, sprzęt itd.
Moi Drodzy, a jakie są Wasze doświadczenia z przeprowadzkami? Tak dla przyszłych pokoleń...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 09:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 09:14  
Cytuj
Ja właśnie na dniach planuję przeprowadzkę, więc dzięki za ostrzeżenieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 11:54  
Cytuj
Witam
kilkanaście dni temu facio za pięć piąta ( moment przepr) zadzwonił i powiedział , że auto nawaliło - nie, to żona do niego dzwoniła aby się upewnić . Musiałbym zapytac żonę czy to aby nie ten sam numer tel. Ludzie namierzcie tego typa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 12:32  
Cytuj
Uratował mnie Pan Chwiećko. Jak na razie idzie sprawnie. Opinię całkowitą napiszę w sobotę gdy będzie po wszystkim umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 12:33  
Cytuj
Za jaką cenę ta przeprowadzka miała być???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 12:48  
Cytuj
to był komplet mebli pokojowych za 50 PLN
uratował nas znajomy , który ma busa = wielki szacun dla Krzyśka
bo jeszcze się chłopisko nadźwigał. jechał prosto z pracy , zmęczony i o pustym żołądku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 13:15  
Cytuj
Za 50zł to nie dziwne trochę mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 13:25  
Cytuj
jak się godzisz choćby na 10 złote to dygaj a nie zostawiaj ludzi na lodzie....troszkę honoru , z ludźmi się idzie dogadać jakby co...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 20:39  
Cytuj
no u mnie też zawołał dość mało bo 350 za całość, ale tak jak pisze zibiboom, idzie się dogadać. Zauważył, że mebli jest więcej niż się spodziewał to się mówi a nie nogi za pas bez słowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 22:19  
Cytuj
Jak dla mnie to brak dogadania się do warunków wykonania pracy i wynagrodzenia gość nie słowny mało komunikatywny takie moje zdanie i tyle.
Kiedyś korzystałem z usług i nie było problemu a czy numery nadal aktualne nie jestem pewny
http://www.podaj(...)3fq.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 07:02  
Cytuj
Witam Forumowiczów! Ja przeprowadzałam sie 1 1/2 roku temu i kozystałam z usług panów z Niska. Byłam zadowolona.Prz kontakcie telefonicznym od razu padło pytanie czy mam kogoś do pomocy prz dzwiganiu? Nie miałam więc pan zaproponował że może za dodatkową opłata wziąść kolege.Zgodziłam się. Wszystko poszło sprawnie i nie wzieli dużo.Starali się jak najwięcej poukładać w busie żebt nie robić dodatkowych kursów.Nie tylko nosili meble ale pomogli podłączac żyrandole i takie tam.Zabezpieczali meble żeby np szafki sie nie pootwierały itd.Cene i szczegóły najlepiej za wczasu ustalić telefonicznie w celu uniknięcia niedomówień.Numer tel moge podac na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 10:05  
Cytuj
przeprowadzka za 50 zł ? To już na wstępie pachniało podstępem umiech. Niestety przerowadzka to koszt minimum 200zł . Same rekawiczki nie wystarczą - trzeba mieć też narzedzia do tej przeprowadzki ( pasy ,maty zabezpieczające meble , wkrętarka , itp ), nie wspomnę już o samochodzie z windą bo to podstawa . Niektorych mebli nie da się po prostu wynieśc z mieszkania bo trzeba je rozkręcić . I najważniejsze - dobra firma która robi przeprowadzki najpierw wysyła "zwiadowce" który ocenia na miejscu koszt usługi - przez telefon to nawet trudno się umówić w przychodni do lekarza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »