NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowy Zoo-Market w Galerii Stal, Jak powyżej
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 13:49  
Cytuj
Witajcie. Co myślicie o planowanym otwarciu tego Zoo-Marketu w Galerii Stal? pragnę poinformować Was że to jest sieć, która ma siedziba w Siedlcach i własny sklep internetowy. Nie jest to osoba prywatna. Myślę że to nie wypał z tymi karmami. Sam byłem posiadaczem takiego właśnie sklepu z karmą i to się mijało z celem bo ludzi chodzili i narzekali bo w tesco tak tanio a tu tak drogo, ale to nie w tym rzecz. Ludzie nie bądźcie głupi, czas takich sklepów już dawno minął. Ja zamawiam worki duże 15kg tylko na internecie. Różnych firm typu Bosch, Brit, Profine, Fitmin, Arion i zostaje mi w kieszeni ok. 100zł. Dostawa do domu i to na następny dzień. Taki przykład. Miniadult w Anvecie kosztuje 26zł za kg a jest to worek 8kg. Na internecie, worek 8kg to ja zamówię za 125zł prosto to domku umiech Powiedziałem że nie będę więcej nabijał kabzy ani sieciówkom ani prywaciarzom. A mam 2 psy, jeden 21 a drugi 22 kg więc taki korek prawie na 2 miesiące starczy. A jaka oszczędność. Na internecie mógłbym zamówić 2 worki w cenie 1 w sklepie stacjonarnym. Myślę że to się nie utrzyma, nie trafiony pomysł bo ja miałem lokal w centrum i też jakoś ludzi za wiele nie było. Za duży czynsz a w Galerii stal szacuje się on na poziomie 3-6 tys w zależności od metraża. Wędkarstwo może i bęzie prosperowało ale nie te wielkie wory z 70% marżą jaką sobie narzucą. Bo zoomarket to wcale nie taka tania sieciówka, choć ładnie wyposażony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 13:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 14:32  
Cytuj
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Dlaczego w art. sponsorowanych nie można dodawać komentarzy ?


"Czy to dobry pomysł na taki sklep w dzisiejszych czasach ??? Czas pokaże, chociaż posiadacze zwierząt coraz częściej kupują pożywienie dla swoich pupili świadomie, znikło już przeświadczenie, że jeśli jesteś właścicielem kota wystarczy podawać mu mleko. Obecnie pod naszymi dachami mieszkają zwierzaki różnych ras, którym właściciele chcą zapewnić jak najlepsze warunki, bardzo często traktują ich jak dodatkowego członka rodziny."


Dokładnie,czas pokaże. Świadome kupowanie jedzenia dla psów czy kotów w sklepach zoologicznych ? to chyba z lenistwa, bo skoro świadomy to wie,że "zupka chińska" nigdy nie zastąpi prawdziwego mięsa,warzyw itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 15:02  
Cytuj
Nie wiem czemu tak jest więc pw zbędne.
Za to sam kupuje karmę dla psa w necie. 5 worków w cenie 2 w stalowej i jest zapas na rok, a w kieszeni zostaje ponad połowa kasy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 16:44  
Cytuj
Dokładnie. Również nie mogę dodać komentarza. Na 1 worku oszczędzam 80-100zł zamawiając w internecie, więc na prawdę polecam.
Brit - 95zł
Arion Premium - 115
Bosch - 105
i teraz dostałem Fitmin For Life za 114zł umiech
Wszystko 15 kg. Nie zamawiam z lenistwa do domu ale dlatego że mogę zaoszczędzić sporo i dostać do tego rabat np. w zooplusie 5% umiech z telekarmy zamówiłem teraz Firmina umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 21:27  
Cytuj
Tak sobie pomyślałem jeszcze. Jest to dosyć duży lokal a ma być samoobsługa, więc worki będą w całości sprzedawane a nie na wagę? Jeśli tak to sami sobie w stopę strzelą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 21:31  
Cytuj
Z tego co widzę, to w sklepie poza karmą dla psa, jest szereg innych produktów. Ja np. od lat jestem zapalony wędkarzem, a widziałem, na zdjęciach, że mają dobrą ofertę. Osobiście na 100% będę kupował w tym sklepie. Rocznie na moje hobby, ze wszystkim wydaję ok. 1500 -2000 zł. Uwierzcie mi na słowo, że w Stalowej Woli jest masa wędkarzy, więc z tej perspektywy jest to trafiony pomysł. Minus taki, że wędkarstwo, to raczej sport sezonowy. Poza tym, ktoś kto będzie sprzedawał w tym sklepie musi się dość dobrze znać na wędkarstwie ( rozmiary haczyków, żyłek i ich rodzaje, przepony, zanęty, robaki, rodzaje wędek, koszyczki, sprężyny itd itd). To nie może być ktoś z ulicy, bo doświadczony wędkarz od razu się wku...i, bo nie ma czasu na tłumaczenia (to jest specyficzne środowisko), a ktoś kto dopiero zaczyna przygodę z wędkarstwem nakupi kupę niepotrzebnego "szitu". Poza tym, w STW wbrew pozorom, jest dość mocna konkurencja w tej branży ( natomist podoba mi się to, że będzie to jedyny w STW sklep samoobsługowy i nie będę się musiał ciągle prosić, żeby Pan coś mi pokazał zza szyby, a potem stał przy mnie i czatował czy kupię, czy nie kupię albo się wymądrzał, czego on to nie wie o wędkarstwie i jaka to moja wiedza w tym temacie jest mizerna. Jest taki jeden sklep w stalowej). Jeżeli chodzi o zwierzęta, to nie wiem. Ja kupuję batony dla psa w mattiasie, suchą karmę w Tesco, zabawek dla psa nie kupuję. Natomiast zdam takich, co traktują swoje zwierzaki jak dzieci i kupują im takie cuda, że głowa mała. Czas pokaże. Ja daję 60/40 że sklep mimo wszystko przetrwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 22:52  
Cytuj
Vertired - ale się napinasz tak od godz 14, odpuśc trochę bo ci żyłka pęknie, zalogowałeś się dzis i wszyskie Twoje posty są w tym temacie, coś mi tu zalatuje konkurencją.
Co do sklepu byłem dziś, już mają otwarte,sklep fajnie zaopatrzony, ceny całkiem całkiem, Brit o którym piszesz 15 kg mają po 100 zł jak Vertired odejmiesz rabat 10% o któym piszą na weekend kupisz taniej niż kupujesz gdzieś u jakiegoś prywaciaża w necie.
Na wędkarstwie się nie znam ale też jest tego dużo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 23:55  
Cytuj
A mnie się nie podoba ekspozycja tego sklepu (jeśli zdj dodane do artykułu to zdj tego sklepu, bo na stalowym mieście różnie z tym bywa). Galeria miała byc taka super nowoczesna, tymczasem ten sklep wygląda jak jakby był wyrwany z lat 90.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 01:50  
Cytuj
Super, że mamy taki sklep samoobsługowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 18:02  
Cytuj
Frodo dla Twojej wiadomości prujesz to się Ty do mnie w tej chwili a nawet nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie monitora. To że założyłem konto wczoraj to nie znaczy że nie siedzę od 6 lat na stalowym mieście. Do starego konta hasło mi się gdzieś zapodziało ale nie muszę Ci się tłumaczyć. Bo tak na prawdę to się znamy i nie pajacuj...

Byłeś w sklepie? a to ciekawe bo ja też byłem pod i jakoś otwarcie jest 14 w sobote. Ciekawe rzeczy wypisujesz. Konkurencja? ja prowadziłem 4 lata swój sklep a było to 2 lata temu i troszkę jestem w temacie jak to wygląda. A sklepy internetowe to żadne prywaciarze... Doinformuj się troszkę a potem wypowiadaj na pewne tematy i proszę Cię utrzymaj jakiś poziom wypowiedzi na forum bo to pachnie wiochą. A dla mnie pomysł z karmami nie trafiony bo zaraz obok jest Kama która istnieje ponad 10 lat na pewno... Janek ja nie uważam traktowania psa jak dziecko kiedy mu kupisz karmę z wyższej pułki tymi Eukanubę bo co? bo wydasz ponad 200zł za worek? To jest dbanie o przewód pokarmowy i ogólny stan fizyczny Twojego pupila a jak wolisz faszerować go Teo albo Tesco Value to gratuluję umiech Co do zabawek typu ringu/sznurki/hantelki z gumy lanej - nie uważam też żeby to były wielkie cuda, po czym stwierdziłbym że rozpuszczam psa jak dziecko...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
A sklepy internetowe to żadne prywaciarze.


A co ?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 01:52  
Cytuj
CYTAT
Janek ja nie uważam traktowania psa jak dziecko kiedy mu kupisz karmę z wyższej pułki tymi Eukanubę bo co? bo wydasz ponad 200zł za worek? To jest dbanie o przewód pokarmowy i ogólny stan fizyczny Twojego pupila a jak wolisz faszerować go Teo albo Tesco Value to gratuluję umiech ...


Ciekawe czy o swój przewód pokarmowy tak dbasz? Zastanawiam się jakim cudem gatunek ,,psowatych" dotrwał do XXI wieku przez tysiąclecia, bez pokarmów które dbają o przewód pokarmowy?

A co do sklepu to życzę jak najlepiej. Wedkuje i na pewno wstapie na zakupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 21:13  
Cytuj
Jak dotrwał normalnie... Na pewno nie będę truł swojego psa Chappi z zawartością mięsa 4$ bo więcej wydam na weterynarza i na karmę niż za taką Acane...A Jak Ty maruda jesz kurczaka to psu dasz gówno w papierku? weź się ogarnij i wyjdź przewietrzyć... Przeżywały bo musiały. Jadły raz na tydzień ale musiały przeżyć. Nie wiem o czym Ty piszesz pisząc psowate? bo psy są udomowione od wielu tysiącleci, no chyba że dalej myślisz że dinozaury wśród Nas żyją... Jedyne psowate dzisiaj i kiedyś to wilki a te raczej żyją dziko i są udomowione wyjątki. Ludzie je udomowili to zaczeli dbać o sierść, przewód pokarmowy, ogólny stan włosa. Tak Cię to bawi? dawaj psu Chappi, Pedigree i tego typu Tesco Value a dawaj bezzbożową Acanę i idź zrób psu badania krwi i porównamy wyniki. Pedigree ma sztuczne gówno które przyciąga psa do jedzenia tego.

Telekarma to sklep internetowy z siedzibą w Warszawie. Tak samo jak ten pseudo zoomarket ma stronkę i siedzibę w Siedlcach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 22:37  
Cytuj
sa rozne choroby, jednego boli noga, inny bada stan psiego wlosa

mam nadzieje ze ten sklep bedzie sensowny, bo do tej pory to w stalowej bieda az piszczy

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 01:09  
Cytuj
Vertired, a mi się też wydaje że pier....sz. Zobaczymy jak sklep sobie poradzi. Trzymam kciuki.

A co do prywaciarza. Możesz sprecyzować kim wg. ciebie jest prywaciarz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 06:57  
Cytuj
A mój piesek je wszystko, często kostki z obiadu, ziemniaczki lubi słodkości typu biszkopcik, szyneczkę, pije mleczko, czasem porwie schabowego i jakoś ma się dobrzeumiech Sierść jest miła w dotyku, piesek szczęśliwy i jak trzeba to i ugryziejezyk Dużo biega i ma w sumie wolność dzięki czemu ma dobrą kondycję fizyczną i założę się że i krwi nie ma gorszej od Twojego karmionego "hiperultra karmami" jezyk
Vertired sam piszesz że psiaki zostały udomowione dawno temu, a wtedy i przez długie lata nie było
CYTAT
Brit - 95zł
Arion Premium - 115
Bosch - 105
i teraz dostałem Fitmin For Life za 114zł
Tak więc psiaki jadły w sumie to co ludzie i jakoś dotrwały do tej pory. A nie zawsze cena jest odpowiednikiem jakościjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
Vertired, a mi się też wydaje że pier....sz..

Jak by mi ktoś powiedział że się z antonim zgodzę to bym nie uwierzył

vertired wyobraż sobie że żona ma yorka, a ja miałem w latach 80-90 zeszłego wieku kundla który przeżył w dobrym zdrowiu kilkanaście lat bez royal canin, badań krwi, i układu pokarmowego. Powiesz że przypadki się zdarzają? Jasne. Jesteś jednym z przykładów. Jak pies jest zrowy to powinien żreć to co wilk, a jak jest chory tgo trzeba go leczyć lub skrócić jego cierpienie.

hospicja dziecięce ledwo wiążą koniec z końcem a animalsi chcą tworzyć ośrodki opieki nad psami.... spoko ...ale z prywatnych pieniędzy. Nie z moich podatków. Są takie? ... nie bo każdy uważa że powinny być ale nikt na nie złotego nie wyłoży.
Reasumujac, nigdy nie skrzywdziłem czworonoga, ale to taka sama zwierzyna jak każda inna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 18:49  
Cytuj
No to pewnie ja się z Tobą zgodzę w 100% tylko że w takim Chappi jest 4% kurczaka a kurczak to nazwa przed obróbką termiczną. Po obróbce odchodz Ci tak na prawdę 80% z niego więc 80% jeszcze z 4 to sobie wyobraź ile tej karmy musi zjeść. A kurczak równie dobrze może równać się = mięso pochodzenia zwierzęcego, odpadki drobiowe. Chodzi mi tutaj bardziej o skład karmy. Najlepszym rozwiązaniem jest mączka drobiona która już zawiera realny & mięsa w karmie ale gdy jest na początku w składzie to wcale nie oznacza to że jest go najwięcej. Bo dodając wszystkie składniki zbóż z listy może okazać się że jest tam o wiele więcej zboża które jest ciężko strawne i alergenne dla psów, niż czystego mięsa. O to mi chodzi tylko i wyłącznie umiech Że czasami lepiej kupić tego Boscha czy Brita za 100 pare złoty 1 worek to równać się może tak na prawdę Trzem workom Chappi i przepłacisz... No dokładnie ja Royalowi nie ufam już jakiś rok, analizując jego skład i obserwując swoje psy. Chodzi mi tutaj o fizjologie. Po Boschu sierść zrobiła się matowa a poprawiła znowu po Bricie no i widzisz. Karmie, karmie nie równa. Zresztą co dzisiaj jest najlepsze dla psów... ;/ Właśnie przez Pedigree mój pies zaczął mieć problemy z jelitami....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 21:28  
Cytuj
Cześć. Mógłby mi ktoś napisać godziny otwarcia?
Od której w poniedziałki czynne?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 22:08  
Cytuj
http://www.zoo-market.eu/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 22:23  
Cytuj
Dziekuje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »