NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zbiórka żywności dla Zwierząt - 15-XII-13,
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 09:49  
Cytuj
Witam wszystkich

Ostatnio w mediach, a konkretnie w naszej stalowowolskiej TV, była ogłaszana zbiórka dla Zwierzaków z przytulisk i schronisk by miały szanse przetrwać zimę. Organizatorzy akcji będą zbierać żywność oraz inne artykuły jak smycze, obroże, kojce, leżanki, koce, kosze etc. (niekoniecznie nowe). Dziwi mnie to że nigdzie się nie pojawiła poza TVM (tylko tu na nią trafiłem) żadna informacja na ten temat. W ogóle na stronie Towarzystwa Futrzak również nikt nie znajdzie żadnej wzmianki gdyż strona po prostu nie działa :( Próbowałem się dodzwonić na jakiś numer który znalazłem na jednym ze stalowowolskich portali by ktoś mi udzielił dodatkowych informacji o tej akcji, jednak telefon odebrała prywatna osoba która po usłyszeniu mojego zapytania zrobiła do słuchawki "wielkie oczy" ze dzwonie do niej z tym tematem. Pani ta kiedyś użyczyła swój numer w celu szukania domów dla bezdomnych Zwierzaków i już z TF nie współpracuje. W sieci nigdzie nie ma żadnego telefonu do "Futrzaków" jak wiec ta organizacja funkcjonuje :( Nie szukam tu sensacji, akcje popieram i oczywiście zamierzam wziąć w niej udział. Organizatorom proponuje w przyszłości wykorzystać wszelkie możliwe kanały informacji żeby o zbiórce mógł się dowiedzieć każdy (przykład Stowarzyszenia Kibiców Stali wszędzie było o nich głośno radio, prasa, Internet etc.) Zbiórka ma nastąpić 15 grudnia 2013 między godziną 13-15 przed Domem Kultury. Serdecznie wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w tym szczytnym celu.

pozdrawiam SF

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 09:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 14:12  
Cytuj
To cytata ze SpAm.SpAm@SpAm
"Przez dwie godziny od 13:00 do 15:00 harcerze ze Stalowowolsko - Rozwadowskiego Związku Drużyn Zuchów i Harcerek "Tarnina" prowadzić będą zbiórkę karmy, koców, smyczy, obroży oraz kojców. Mile widziane będą także szczotki, metalowe miski oraz zabawki dla zwierząt.
Rzeczy zostaną przekazane na rzecz stalowowolskiej fundacji "Kocia Wyspa" oraz sandomierskiego "Przytuliska na Wiśniowej". Organizatorzy zachęcają do aktywnego uczestnictwa!"

Zebrane rzeczy trafią do tych, którzy faktycznie zajmują się bezdomnymi i porzuconymi zwierzętami. Do osób, które dokarmiają bezdomne zwierzęta, codziennie, bez względu na mróz, wiatr i deszcz i stan swoich finansów - bo sumienie nie pozwala im przejść obojętnie obok głodującego i zmarzniętego kota lub psa. Część z tych zwierząt miała kiedyś domy, ale się znudziły, zestarzały, rozchorowały - więc najlepiej takiego zwierzaka wyrzucić na ulicę. Niech sobie radzi, a co!
Tymczasem ludzie o WIELKIM SERCU zabierają takie sierotki z ulicy, karmią je, leczą, sterylizują (żeby nie zwiększać populacji bezdomniaków) i robią to z własnej woli i za własne pieniądze! Pomóżmy im chociaż odrobinę! Worek czy puszka karmy nie kosztuje wiele, a jakiś zwierzak będzie miał pełny brzuszek.
Stowarzyszenie "Futrzak" nie przyjmuje zwierząt, nie zajmuje się nimi bezpośrednio (chodzi tu raczej o nagłośnienie problemu w sposób medialny). Często na forum była mowa o tym.
Tak więc zbiórka jest dla tych, którzy naprawdę tego potrzebują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 21:18  
Cytuj
ja też serdecznie zapraszam do udzialu w jutrzejszej zbiórce dla zwierzaków,przed MDK
a o godz 17 jest w MDK kiermasz ozdób światecznych,potem koncert kolęd,
podczas kiermaszu będą zbierane pieniążki na rehabilitację chorego chłopca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »