NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
do ludzi z Niska, problem najazdów RNI na Miasto Stalowa
~~stalowiak
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:02  
Cytuj
jako miastowy mam na co dzień pewne obserwacje i pozwolę sobie podzielić się z nimi na forum a raczej zadać pytanie:
- czy w Nisku nie ma żadnych sklepów spożywczych ?

pytam ponieważ dzień w dzień chodząc do sklepu zauważyłem iż pod każdym sklepem spożywczym - nie chodzi o duże markety typu Tesco czy Biedronka - a raczej o np. Społem, Stokrotka, Carrefour większe Fraki itp., co trzeci a czasami co drugi samochód to RNI :szok:

nasuwa mi się wniosek który to powyżej sformułowałem w postaci pytania - w Nisku nie ma żadnych sklepów spożywczych !!!

dlatego też mieszkańcy owego zmuszeni są robić zakupy w Mieście Stalowa Wola, co wiąże się jednak z tym iż wykupują nam chleb, wędliny, sery żółte i czasami idąc wieczorem do sklepu nie ma w nim już nic do jedzenie - nie raz i nie dwa - zapewne nie tylko ja - ale i pozostali mieszkańcy naszego Miasta musieli kłaść się spać o tzw. suchym pysku placze

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:16  
Cytuj
Heh.. dokładnie umiech Prawda to zaiste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:16  
Cytuj
kolego ciesz sie ze ci wyjadają chleb, wędliny o serze nie wspomne...przynajmniej jesteś pewien że schodzą i jeż świeze. A tak apropo to po co wy mieszkańcy miasta przyjezdzacie na tą wichure gdzie wrony zawracają do pracy? azaklopotany do Rzeszowa to nie mozecie jeździc przez Bojanów tylko przez Nisko sie pchacie i nam drogi korkujecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:17  
Cytuj
Powiem Ci ze troche gasisz pyska z tym ze Tobie dupy sie rano niechce ruszyc to myslisz ze dla Ciebie bedą trzymac specjalnie.Masz tesco 24h i co nie raczysz sie tam zaopatrzyc tam masz wszystko popierdółko a ze ktos jest przejazdem to co niema prawa kupic w najblizszym sklepie tylko ma jechac tam gdzie mieszka?A jak polacy jedza zagaranice i pracuja to co dobrze jest?Tak samo i tu.I wcale nie jestem z Niska tylko ze Stalowej.

 
 
 
 
~~LKR
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
PMasz tesco 24h i co nie raczysz sie tam zaopatrzyc tam masz wszystko


ba, pod Teskiem co nawet nie co trzeci czy co drugi samochód RNI ale w zasadzie każden jeden - tam to już wwogóle wszystko wykupują i nie ma nic sciana

 
 
 
 
~~kimi
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:30  
Cytuj
Ale jak by co to KRYZYS
i ludziska pieniedzy nie maja!

 
 
 
 
~~socjolog
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Ale jak by co to KRYZYS
i ludziska pieniedzy nie maja!


do Miasta pojechać "na sklepy" - a zwłaszcza w niedzielę i cały dzień "lansować" się tamże to zawsze mają sciana

 
 
 
 
~~some1
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:45  
Cytuj
Śmieszą mnie takie tematy ;) autor nazywa siebie "miastowym" - napisz skąd pochodzą twoi rodzice/dziadkowie a napiszę ci kim jesteś ;) prawda jest taka, że Stalowa Wola ściągała do siebie mieszkańców z całej Polski - były to miasta, miasteczka, ale również wioski i wiochy. Obecnie obywatele hutniczego grodu to taki misz masz i zawsze śmieszyło mnie to obnoszenie się "miejskością". W Stalowej Woli macie takie same psie kupy na chodnikach jak wszędzie a jeszcze do niedawna tuż za bazyliką stała stodoła (których jeszcze sporo choćby nieopodal przy Poniatowskiego).

 
 
 
 
~~STALOWA WOLA LA
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:46  
Cytuj
ale podobnie jest z samochodami RTA tez jezdza do stalowej na zakupy. tylko nie wiem co wam to przeszkadza? nie wiem towar ci podbieraja czy co?

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
jako miastowy mam na co dzień pewne obserwacje i pozwolę sobie podzielić się z nimi na forum a raczej zadać pytanie:
- czy w Nisku nie ma żadnych sklepów spożywczych ?

pytam ponieważ dzień w dzień chodząc do sklepu zauważyłem iż pod każdym sklepem spożywczym - nie chodzi o duże markety typu Tesco czy Biedronka - a raczej o np. Społem, Stokrotka, Carrefour większe Fraki itp., co trzeci a czasami co drugi samochód to RNI :szok:

nasuwa mi się wniosek który to powyżej sformułowałem w postaci pytania - w Nisku nie ma żadnych sklepów spożywczych !!!

dlatego też mieszkańcy owego zmuszeni są robić zakupy w Mieście Stalowa Wola, co wiąże się jednak z tym iż wykupują nam chleb, wędliny, sery żółte i czasami idąc wieczorem do sklepu nie ma w nim już nic do jedzenie - nie raz i nie dwa - zapewne nie tylko ja - ale i pozostali mieszkańcy naszego Miasta musieli kłaść się spać o tzw. suchym pysku placze



zeby z niska dojechac do tych twoich sklepow trzeba jechac samochodem dlatego na parkingach stoja rni jezyk a ty sam napisales ze chodzisz do sklepow to co sie dziwisz jak wy wszyscy chodzicie nie jezdziciejezyk ok

 
 
 
 
~~bulwers
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
kolego ciesz sie ze ci wyjadają chleb, wędliny o serze nie wspomne...przynajmniej jesteś pewien że schodzą i jeż świeze. A tak apropo to po co wy mieszkańcy miasta przyjezdzacie na tą wichure gdzie wrony zawracają do pracy? azaklopotany do Rzeszowa to nie mozecie jeździc przez Bojanów tylko przez Nisko sie pchacie i nam drogi korkujecie?



a Wy jak chcecie jechac do SANDOMINGO albo SIARKOPOLU to przez pysznice a potem wsplaw !!!

PS.WIDZE ZE OD DLUZSZEGO CZATU TRWA WOJNA MIEDZY RST A RNI !!smiech2smiech2

Drodzy mieszkancy Niska rzadajcie sobie dalej dostepu do morzasmiech2smiech2, tylko najlpierw do wody zarzadajcieumiech

 
 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 23:27  
Cytuj
Miasto Nisko żonda dostępa do morza !!

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 01:21  
Cytuj
~~stalowiak to debil! Normalnie idiota! Może niedługo zaczniesz sprawdzać kto z innej dzielnicy przyjechał pod twój blok zakupy zrobić? Człowieku masz głupsze myślenie od kiboli i do tego jakąś manię prześladowczą. I jak chcesz odpowiedzieć na ten post to napisz najpierw (jak to już ktoś wyżej zauważył) skąd pochodzą twoi rodzice bo założę się, że nie urodzili się w Stalowej.

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 05:57  
Cytuj
CYTAT
~~stalowiak to debil! Normalnie idiota! Może niedługo zaczniesz sprawdzać kto z innej dzielnicy przyjechał pod twój blok zakupy zrobić? Człowieku masz głupsze myślenie od kiboli i do tego jakąś manię prześladowczą. I jak chcesz odpowiedzieć na ten post to napisz najpierw (jak to już ktoś wyżej zauważył) skąd pochodzą twoi rodzice bo założę się, że nie urodzili się w Stalowej.


no więc byś się zdziwił, bo moi rodzice są rodowitymi Warszawiakami z dziada pradziada a przyjechali do Stalowej w latach 50 ubiegłego wieku do pracy w Hucie - byli dobrze wykształconymi inż. konstruktorami. chytry

 
 
 
 
~~Iza
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 07:17  
Cytuj
Przepalaja auta w Stalowej..gdyby zlikwidowac wszystkie samochody 10 letnie i starsze w nIsku nie było by autumiech

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 08:56  
Cytuj
I na okrętkę te same teksty-Nisko to, Nisko tamto, a ten kierowca taki a ten nijaki.Zwykłe bicie piany i zwykli pieniacze.Trudno to nazwać wojną , po prostu grupka mało rozwiniętych młodzików nie widzi nic po za swoim nosem i własnym ja.I dodał bym jeszcze że, mają najlepsze fury w całej Polsce, no i są najlepszymi kierowcami bo potrafią przejechać bezkolizyjnie rondo.Czyżbyście panowie i panie należeli do młodzieży wszechpolskiej a może marzy się wam powrót hitleryzmu.
Poczekajcie jeszcze parę miesięcy jak huta padnie na łopatki i zabraknie wam kasiorki na paliwko, zakupy, czynsze.A wtedy wrócicie z podwiniętymi ogonami na tą wieś którą tak gnoicie.
Widzisz "Iza" jakie głupoty wypisujesz, jakby tak się stało to i w stalówce mało co poruszałoby się po drogach, w takim PKS-ie i MKS-ie to zostałoby może ze dwa autobusy, nie wspomnę już o osobowych."stalowiak" a kiedy poszedłeś z pustym żołądkiem spać,pieprzysz jak potłuczony,żarcie ci w sklepie RNI wykupiło-puknij się facet jak jeszcze masz w co.Zbierz wszystkich swoich kolesi z takim myśleniem i postawcie rogatki na obrzeżach miasta.Nie wpuszczajcie nikogo kto ma inną tablicę rejestracyjną niż RST, a wtedy może ci tego żarcia starczy i nażresz się aż się zasrasz.Na tak inteligentny artykuł masz takie odpowiedzi.Jak chciałeś zaognienia tematu to masz na zawołanie.

 
 
 
 
~~some1
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 09:26  
Cytuj
stalowiak nawet jeśli twoi rodzice są rodowitymi warszawiakami z dziada pradziada, to nie jest to żadne usprawiedliwienie do tego byś pisał takie teksty i zachowywał się tym samym jak małomiasteczkowy burak
strasznie płytkie jest różnicowanie ludzi ze względu na pochodzenie czy też miejsce zamieszkania

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 09:37  
Cytuj
no więc byś się zdziwił, bo moi rodzice są rodowitymi Warszawiakami z dziada pradziada a przyjechali do Stalowej w latach 50 ubiegłego wieku do pracy w Hucie - byli dobrze wykształconymi inż. konstruktorami. chytry[/cytat]

No stalaowiak ty poprostu krawaciażem powinieneś być...to wracaj do tej warszawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ja rst
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 09:54  
Cytuj
Stalowa Wola jak i Nisko - to są miasta !!! A jak ktoś ma problem to niech poczyta na te tematy.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 09:58  
Cytuj
some1 piszesz:
CYTAT
autor nazywa siebie "miastowym" - napisz skąd pochodzą twoi rodzice/dziadkowie a napiszę ci kim jesteś ;) prawda jest taka, że Stalowa Wola ściągała do siebie mieszkańców z całej Polski - były to miasta, miasteczka, ale również wioski i wiochy.

To tak, jakbyś miała pretensje, że Amerykanie nazywają siebie Amerykanami. Przecież nazjeżdżało się buractwa z całego świata i teraz zgrywają paniska.. Chinole, Schwarzeneggery (o, ten nawet został gubernatorem Kalifornii.. Austriak jeden z zapyziałej wiochy spod Alp umiech i inne takie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~some1
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
To tak, jakbyś miała pretensje, że Amerykanie nazywają siebie Amerykanami. Przecież nazjeżdżało się buractwa z całego świata i teraz zgrywają paniska.. Chinole, Schwarzeneggery (o, ten nawet został gubernatorem Kalifornii.. Austriak jeden z zapyziałej wiochy spod Alp umiech i inne takie).

To nie tak umiech Chodziło mi o to, że trudno jeszcze mówić o jakiejś szeroko pojętej tożsamości mieszkańców Stalowej Woli - takowa dopiero powoli się tworzy. Taki proces zachodzi także np. w Warszawie, gdzie ponad połowa mieszkańców nie ma wiele wspólnego z tym miastem, prócz faktu zamieszkania tam i pracowania.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
To nie tak umiech Chodziło mi o to, że trudno jeszcze mówić o jakiejś szeroko pojętej tożsamości mieszkańców Stalowej Woli - takowa dopiero powoli się tworzy.

No ale jak nie tak? Popatrz ile czasu wystarczyło, żeby góral spod Alp pojechał do Ameryki, dostał ichnie obywatelstwo, został gubernatorem stanu Kalifornia i żeby Amerykanie zaczęli się zastanawiać nad zmianą konstytucji (bo jak dotychczas prezydentem USA może zostać jedynie osoba tam urodzona, a Szwarz się przymierzał i do tego stanowiska)? Co Ty chcesz, żeby taki proces trwał 300 lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 10:56  
Cytuj
jak jesteś taki cwany baranie to podbij do kierowcy rni i powiedz co cię boli (pewnie strach ci nie pozwoli) a nie napinasz się na necie i siejesz niepotrzebny zamęt podnieca cię to jak ludzie się wyzywają jak tak to miłej zabawy z własną ręką bo pewnie jesteś samotnym skrzywdzonym przez życie psycholem

 
 
 
 
~~erniniewierni
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:02  
Cytuj
LUDZIE W DUPACH WAM SIE PRZEWRACA I TYLE WAM POWIEM !!! chodzi tylko i wylacznie o kierowcow a nie o blachy a czy w nisku sa sklepy z tego co slyszalem 2 markety maja powstac i zobaczymy kto sie zesra na mietowo. haha i ten problem najazdow czlowieku zal mi Ciebie BARDZO !!!! ~~stalowiak czlowieku zamknij oczy a sciana sama Cie znajdzie! ! dissumiechscianasciana

 
 
 
 
~~some1
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
No ale jak nie tak? Popatrz ile czasu wystarczyło, żeby góral spod Alp pojechał do Ameryki, dostał ichnie obywatelstwo, został gubernatorem stanu Kalifornia i żeby Amerykanie zaczęli się zastanawiać nad zmianą konstytucji (bo jak dotychczas prezydentem USA może zostać jedynie osoba tam urodzona, a Szwarz się przymierzał i do tego stanowiska)? Co Ty chcesz, żeby taki proces trwał 300 lat?

Dlaczego cały czas dajesz ten dziwny przykład USA? Nie myliłbym obywatelstwa z przywiązaniem do danego kraju i tożsamością. Czy ja studiując 5 lat w Krakowie stałem się Krakusem? Nie i nigdy nim nie będę, nawet jakbym miał mieszkać tam przez całe życie, bo moje korzenie są inne.
dopiero młodzi mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli mówić o stalowowolskiej tożsamości, gdyż np. ich rodzice urodzili się i wychowali w Stalowej Woli, dziadkowie pochodzą ze Stalowej Woli itd. itp.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »