NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
fizykoterapia gdzie najkrótszy czas oczekiwania,
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 04:20  
Cytuj
fizykoterapia gdzie najkrótszy czas oczekiwania mam laser cwiczenia i ultradzwieki zalezy mi na jakj najszybszym rozpoczeciu zabiegów .może ktos byl niedawno i pomoże pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 04:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 10:09  
Cytuj
Oj, z tym to bardzo ciężko, i nie ważne czy koniec czy początek roku. Wszędzie czas oczekiwania jest dość długi jak na polepszenie swojego zdrowia. Do Goli to nawet się nie wybieraj- tam terminy na kwiecień, pod basenem w przychodni sportowej - też te granice, na białych domach- maj.

Jeśli mogę Ci doradzić- to proponuję zapisać się najpierw na sale ćwiczeń,( skierowanie od lekarza rodzinnego) żeby się nie "zastać" a i przybliżysz sobie wtedy czas oczekiwania na zabiegi.( w sensie, że zleci szybciej oczekiwanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 11:20  
Cytuj
to zależy czy chcesz prywatnie czy na kase chorych jak prywatnie to na wojska polskiego jest gabinet gdzie jest mila pani i pewnie może takie zabiegi zrobić od zaraz trzeba by było podejsc i spytac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 12:07  
Cytuj
nie wiem czy tam są takie zabiegi,ale zapytaj w Zrywie(za Klasztorem),i w hotelu Stal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2013r. 19:45  
Cytuj
Dzięki za odpowiedzi.Zapisałem się w Nisku w Przychodni Specjalistycznej na ul.Wolności 54, termin połowa stycznia więc jak ktoś potrzebuje to polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 15:32  
Cytuj
Wszędzie są długie kolejki,bo ludzie maja po kilka skierowań i rejestrują się w kilku miejscach jednoczesnie,to jest chore!A jak ktos złamie nogę i musi się szybko wyrehabilitować bo musi wrócić do pracy to nie ma miejsca a termin pilne w rehabilitacji nie istnieje.Najkrótszy okres oczekiwania jest za kasę prywatnie we wszystkich placówkach oprócz szpitala gdzie nie robią zabiegów odpłatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »