NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
parking automobilklubu ul okulickiego paragony , parking automobilklubu ul okulickiego paragony
Posty: 13
Dołączył: 30 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2013r. 21:25  
Cytuj
Witam chce poruszyc temat pobierania oplat za ow parking ostatnio wyjezdzajac osoba obslugujaca wola o zaplate kolejnych paru zl za nastepna godz postoju ok place paragonu nie dostaje czy powinienem dostac paragon za zaplacona kolejna godz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2013r. 21:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2013r. 21:36  
Cytuj
Powinienes dostac paragon za kazdy zostawiony tam grosik. Kiedys zajezdzam odebrać kogoś z busa, podchodzi pan i mowi 2 zł średnio chciało mi się mu płącić bo godzina dość późna i chociazby pod Biedronką pełno miejsca więc nawracam, a on, że jak bez paragonu to za 1 złsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 30 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2013r. 21:45  
Cytuj
Chyba zbiera na wino bo won alkoholu czuc z daleka czyli jednym slowem nabija mnie w butelke i wlasciciela parkingu
Ciekawe co na to skarbowka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2013r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe co na to skarbowka


To mnie najmniej interesuje, bardziej szkoda mi właściciela placu. Nie jestem kapusiem, ale skoro juz poruszyles ten temat to mysle, że inni poszkodowani też się znajdą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 30 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 19:32  
Cytuj
Chyba czas na zmiany

Ostatnio miałem okazje zaparkować na płatnym parkingu automobilklubu niewiele się zmieniło dostałem jakiś stary paragon za wycieraczka później przy wyjeździe podbiega pan i na podstawie ów paragonu wyczytał ze jeszcze mam dopłacić 2 zł ok daje pan chowa do kieszeni i tyle kasę fiskalna dzierzy w dłoni paragonu już nie daje czy panowie obsługujący ten parking nie wiedza ze za każda kolejna wołana złotówkę muszą wydrukować paragon ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »