NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Zmiany w OFE, Jaka wasza reakcja?
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
Jaki trybunal, podpisal i finito. TRybunal jako kontrola nastepcza to cos jak pomroczność jasna. To tylko mydlenie oczu dla mneij inteligentnych Polaczkow. Jeśli ktokolwiek cokolwiek jarzy z otaczajacej rzeczywistości to wie ze Donald Bronek i cala sedziowska mafia plus koła biznesu plus media stoja po jednej stronie.


Powiedz mi "wysoce inteligientny" Polaczku jaki interes mają sędziowie w OFE ? Zamiast durnia korwina proponuje poczytać czasopismo Państwo i Prawo(wówczas dowiesz się na czym polega praca Trybunałów). No chyba, że jesteś gimnazjalistą, wówczas korwin jest dla ciebie wzorem.

Pieniądze w OFE nie są wasze, nie wiem skąd takie głupkowate myślenie. Pieniądze zostały znacjonalizowane przez rząd wybitnych specjalistów czyli ludzi po socjologii i filozofii. (orzecznictwo do znalezienia w internecie)

Przez ostatnich kilka miesięcy powstało sporo artykułów dotyczących zmian w OFE- odsyłam do gazet takich jak : PulsBiznesu, Forbes, BloombergBusinessWeek.

ps. Drodzy stalowowolscy intelektualiści... w Polsce nie ma ani jednego więzienia, funkcjonują zakłady karne. Nie pozdrawiam i bez odbioru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 12:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 12:59  
Cytuj
m87, a możesz wyjaśnić dlaczego uważasz Korwina za durnia?

Kolejna sprawa to określenie Polaczku? Co to jest? Ty kim jesteś?


Pieniądze w OFE nie są nasze? Skąd takie głupkowate myślenie? A może stąd, że to my je tam oddajemy? Z naszych składek są te pieniądze, czy to mieści się w twojej szacownej głowie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 13:55  
Cytuj
Andrzejku, posłużyłem się określeniem użytym przez marka, jego możesz się pytać jakiej jest narodowości. Ja jestem Polakiem i jestem z tego dumny.

Skoro uważasz, że są to twoje pieniądze a nie publiczne, wypłać je i zainwestuj w cokolwiek. Prawo własności na tym polega, że możesz dowolnie rozporządzać rzeczą, byle nie naruszać przepisów artykułu 5 k.c ; rzeczą są również pieniądze -> art.115 kodeksu karnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 17:33  
Cytuj
m87, te pieniądze składałem w dobrej wierze na moją przyszłą emeryturę. Wiedziałem, że dopiero po osiągnięciu wieku emerytalnego będę mógł skorzystać z tych pieniędzy. Gdybym chciał sobie wpłacać i wypłacać pieniądze to odkładał bym sobie na zwykłym koncie lub w skarpecie. Decydując się na OFE nie przewidywałem takiego numeru ze strony rządzących. Nie spodziewałem się, że postanowią nie wykupywać obligacji kupionych za moje pieniądze tylko zwyczajnie je zabrać. Tak, że twoje wywody są co najmniej nie na miejscu.

A co do Korwina nie masz zdania.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 19:48  
Cytuj
Człowiek, który wyśmiewa osoby niepełnosprawne; chce wypowiedzieć wojnę Szwajcarii; otacza się oszustami finansowymi(nazwisko w goglach) chce pozbawić kobiety praw wyborczych; w swoich wywodach posługuje się selektywnie wybranymi epizodami brytyjskiego kapitalizmu ; marzy o monarchii despotycznej- zapewne sam siebie widziałby jako imperatora i zbawcę wszechświata.

http://www.youtu(...)0oRI15dw na linii USA-UE trwają negocjacje dotyczące umowy o wolnym handlu. Według wszelkich przewidywań umowę uda się podpisać w przeciągu najbliższych 2 lat.

http://www.youtu(...)CY0hhHRs To nagranie najlepiej pokazuje, że Korwin nie ma pojęcia o świecie rzeczywistym i nie zna nie rozumie prawa. Odsyłam do ustawy o ustroju sądów powszechnych, aby samodzielnie przekonać się jakie głupoty ten człowiek wygaduje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 21:02  
Cytuj
m87 krytykujesz wiedze innych a sam przy korwinie sie nie popisales :]
kilka lat temu powolal fundacje dla osob niepelnosprawnych :] ale skad macie to wiedziec?
o szwajcarii mowil tylko w kontekscie kraju ktory od wszytkiego umywa rece ;]
nie chce pozbawic kobiet praw wyborczych, tylko chce pozbawic meneli i ludzi ktorzy glosuja i nie wiedza za czym. W tej chwili chlop pod budka z piwem ktory porozumiewa sie 200 slowami ma taki sam glos jak profesor, doktor habilitowany czy taka wszechnica jak Ty - tylko o to chodzi, ale skad macie wiedziec?

odnosnie monarchii tak, ale mowil ze monarcha moze byc nawet pan kwasniewski ktorego nie lubi i bedzie to lepsze dla polski niz to co jest obecnie ;]

mozesz wklepac w wyszuliwarke na stalowym korwina, bylo kilka tematow kila lat temu, w tej chwili nie chce mi sie calosci od nowa przerabiac

Andrzejek tego co piszesz o ofe to nie rozumiem zupelnie, zmusili do tego ludzi bo nie mieli juz gdzie krasc, a Ty mowisz ze dobrze bo wiesz ile zebrales :] Przyzwyczaili Cie do takiego gowna z zusem ze teraz juz cieszysz sie jak informuja cie ze beda cie dymac.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Człowiek, który wyśmiewa osoby niepełnosprawne; chce wypowiedzieć wojnę Szwajcarii; otacza się oszustami finansowymi(nazwisko w goglach) chce pozbawić kobiety praw wyborczych; w swoich wywodach posługuje się selektywnie wybranymi epizodami brytyjskiego kapitalizmu ; marzy o monarchii despotycznej- zapewne sam siebie widziałby jako imperatora i zbawcę wszechświata.

http://www.youtu(...)0oRI15dw na linii USA-UE trwają negocjacje dotyczące umowy o wolnym handlu. Według wszelkich przewidywań umowę uda się podpisać w przeciągu najbliższych 2 lat.

http://www.youtu(...)CY0hhHRs To nagranie najlepiej pokazuje, że Korwin nie ma pojęcia o świecie rzeczywistym i nie zna nie rozumie prawa. Odsyłam do ustawy o ustroju sądów powszechnych, aby samodzielnie przekonać się jakie głupoty ten człowiek wygaduje.



Selektywnie to Ty koleżko zapoznałeś się z poglądami Korwina i tak wyrobiłeś sobie zdanie. Dalej już mi nie trzeba, wystarczająco o Tobie wiem umiech

ifeelgood, ja nie wiem czy OFE mnie wydyma ale wiem że ZUS i rząd wydyma mnie na pewno.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 22:05  
Cytuj
Andrzejek jakby to nie byl twor do dymania to mialbys dostep do pieniedzy :] w tej chwili dymasz prawie pol wieku, wiesz ile pozbierales, ale jeszcze nie jestes pewien dla kogo ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 22:11  
Cytuj
No tak, teraz mam pewność, na 10 lat przed moją emeryturą OFE i tak przekaże moje pieniądze do ZUS. Politycy zadecydują czy mi coś wypłacą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 22:19  
Cytuj
No o tym mowa, OFE dyma :-) i nie zmieni tego pan z reklamy ktory przewraca sie na drugi filar ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 22:31  
Cytuj
CYTAT


A może faktycznie rozwalenie OFE to dobry pomysł, a tylko ja źle myślę?


OFE "inwestuje"pieniądze przyszłych emerytów.jezyk
Zanim jednak to zrobi,bierze dla siebie prowizję.
Niezależnie od tego czy zarobi czy też traci,i tak ma zysk.ok
Najlepiej więc,kupić udziały w OFE.Czy wtopią kasę,czy zarobią i tak będzie się "do przodu".good
A czy nie powinno być tak,ze dostają prowizję od pomnożonej kwoty jaka otrzymali?co
No,ale wówczas interes nie wart byłby dla nich funta kłaków...sciana

P.S.Czy ktoś zna polityka,który otrzymuje emeryturę wg.stawek ZUS?
I jeszcze jedna sprawa-Chętnie kupię od jakiegoś posła czy senatora np.dom,w cenie deklarowanej w oświadczeniu majątkowym.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 22:46  
Cytuj
m87
po prostu az mi ciebie żal.
Za Korwinem to ty po prostu nie nadążasz.
Pewnie dorwałeś się do jakiegoś koryta i to determinuje twoje myslenie.
Może życie cie jeszcze czegos nauczy, a jak nie to umrzesz głupi.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
No o tym mowa, OFE dyma :-) i nie zmieni tego pan z reklamy ktory przewraca sie na drugi filar ;-)


Ja piszę o tym jak ma wyglądać teraz.

Jusek, który fundusz emerytalny utrzymuje się z "zarobionej" kasy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 23:14  
Cytuj
CYTAT

Jusek, który fundusz emerytalny utrzymuje się z "zarobionej" kasy.

No właśnie.co
Żaden.
To iż ZUS przeyebie każdą kasę jaka do niego wpłynie,powszechnie wiadomo.sciana
OFE powstały tylko po to ,aby "podpijać" mleko z dojnej krowy.
Taką możliwość bycia"cielakiem"uczynili sobie politycy.
Zobaczyć wystarczy kim są dawni np.ministrowie,kiedy to teoretycznie odchodzą z polityki i już "nie rządzą".
Zasiadają w radach nadzorczych tych funduszy,lub spółek akcyjnych w które one lokują"nasz"kapitał.

Nie wiem jaki cel uświęca działaniom rządu Tuska.
Może i szczytny.smiech2
Wiem jednak,że ta nagonka,ta niby walka o nasze pieniądze jaką np.toczy Balcerek,to bitwa o żłób.
Kim on teraz jest i czym się zajmuje?mlotek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 23:16  
Cytuj
Mowiac krotko, do OFE kase wplacaly firmy, z tytułu tego, ze zatrudnialy pracowników, wiec proporcjonalnie do ich pensji. OFE ta kase inwestowalo w obligacje państwowe i państwo miało dlug u OFE z tego tytułu. Wiec Vincent wpadl na pomysl, ze będzie sobie te pieniądze po prostu bezpośrednio z tych firm zabieral do budżetu, bo jakos mu mało tego co z podatkow było ( zwłaszcza, ze rokrocznie przy szacowaniu budżetu się mylil i około wakacji sejm po cichu przeglosowywal ( jak zawsze przegłosowuje co trzeba) nowelizacje budżetu.
Nazywanie tego nacjonalizacja pieniędzy to jakiś eufemizm ale w bardzo drastycznym wydaniu.
Kradziez tu bardziej pasuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Gru 2013r. 01:22  
Cytuj
Europa żałuje kilkunastu miliardów euro na wsparcie Ukrainy w dążeniu do "zjednoczenia" z UE.
Może dlatego iż wpi3rdoliła@ wcześniej setki miliardów w ratowanie banków Grecji czy Hiszpanii.good
I w ten sposób idą się yeb@ć nasze pieniądze z przyszłych ,a niedoszłych emerytur.sciana
http://demot(...)nic-ujac

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:08  
Cytuj
wznawiam temat...
mamy zdecydować o naszych przyszłych emeryturach od kwietnia do lipca mamy wybrać ZUS czy OFE co będzie lepsze od tego gorszego, bo sama już niewiemsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:12  
Cytuj
Ja wybieram ZUS, jakos nie mam zaufania do tych OFE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:33  
Cytuj
Marek370 a masz zaufanie do ZUS?


zosia75, nie ma znaczenia. Zacznij odkładać pieniądze na emeryturę. Tam gdzie politycy ich nie zabiorą. O ile takie miejsca jeszcze istnieją.

Ja odkładam na prywatnym funduszu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:44  
Cytuj
roznie sie slysz na te tematy co niby lepsze- minusem jest to,ze OFE niezaleznie od inwestycji bierze zawsze swoja czesc,a jedynie my mozemy stracic - lepiej by bylo ulokowac tak kwote w banku na procent-wtedy wiesz ile masz i procen rosnie.
Nastepnym problemem OFE jest to ,ze oni kupuja z naszych pieniadzy papiery skarbu panstwa ,ktore sa oprocentowane na pare procent i wychodzi na to ,ze my Panstwo Polskie zadluzamy sie u samych siebie tyle ,ze po drodze jest posrednik.
Minusem ZUS-u jest to ,ze oni i tak cala kase przerypia bo ten moloch zamiast zmniejszac ztrudnienie (dawniej wszystko robiono recznie ,teraz maja komputery ,a liczba urzednikow wzrasta),co napewno za pare lat spowoduje ,ze nic niema(sami za prowadzenie konta biora za to kase).

Glownym powodem rzadu jest to ,ze prog 55 % PKB zostal przekroczony i aby to kosmetycznie zakryc wzieto kase z OFE(jesli by tego niezrobilii prawdopodobnie placilibysmy jeszcze w tym roku 25% podatku vat ) potluczony i zwalanie winy na OFE to tylko przykrywka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:48  
Cytuj
OFE to po prostu zwykla instytucja finansowa. Pammietasz ta ścieme na początku, jak zachęcali za Buzka jakimiś obrazkami o palmach, bialy piaseczek na plazy, a potem pierwsze wyliczenia emerytur okazaly się żałosne.
Nie wiadomo co będzie w przyszłości, może jakas wojna, może co, potem wyjdzie jakiś mały czlowieczek w garniturku i powie jakims niezrozumiałym żargonem ekonomiczno finansowym, że inwestycie na rynku pozawtornym przedwczesnych obligacji prenatalnych okazały się w przewidywalnym horyzoncie czasowym nieprzewidywalnie nie trafione, a cel został osiagniety w mniej niż połowie optymalnej prosperity.
Co będzie oznaczac, ze wasze pieniądze szl..g trafil, a nam za to nic nie zrobicieumiech

Upadek Lehman Brothers tez się nikomu nie snil, a sądze że pomyslowosc bankierow się w tych tematach jeszcze rozwinie.

A ZUS jest instytucja panstwowa, a państwo zawsze będzie mieć pieniądze, bo zawsze będzie zdzierac podatki.
Podobno po smierci to jedna z najbardziej pewnych rzeczy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 23:10  
Cytuj
Z tym, że to państwo może pobierać od Ciebie dużo a wypłacić Ci mało. Może decydować jak będzie żyło Ci się na emeryturze. Czy będzie to życie czy wegetacja. Składki emerytalne to łakomy kąsek dla każdego rządu. Wypłaty zawsze można zmniejszyć twierdząc że nie ma z czego wypłacać. Jako emeryt zrobisz rewolucję? Skoro nikt się nie w...ł i nie zrobił rewolucji gdy zabierano 51% zebranych pieniędzy.

Po takim numerze z OFE co stoi na przeszkodzie by sięgnąć do pieniędzy na lokatach bankowych? Z byle jakiego powodu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 23:16  
Cytuj
No tez prawda, ale na cos trzeba się zdecydować. Trzeba podjąć to ryzyko i wybrać.
Zycie zweryfikuje potem, kto wybral lepiej lub, ze nie miało to zadnego znaczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 23:18  
Cytuj
O jakim wyborze mówisz? O podjęciu jakiej decyzji piszesz? Przecież nie ma wyboru.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 23:29  
Cytuj
Andrzejku - masz juz na pewno troche lat i powoli myslisz o emeryturze - nas mlody juz to nieinteresuje tak naprawede ,ze wam zapierdzilili 50% 60% czy 90% waszych skladek bo my przewaznie robimy na umowach smieciowych lub pozagranicami wiec my emerytury i tak niezobaczymy ,a wam ile zostanie na wegetacje to wasz problem - to waasze pokolenie nas tak zalatwilo ,a my sie odwdzieczymy za pare lat jak niebedzie kto mial oplacac waszych emerytur sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »