NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Dlaczego nie lubię Świąt?,
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2013r. 21:05  
Cytuj
Przez ostatni rok pewne osoby swoim postępowaniem doprowadziły do mojego załamania nerwowego. Teraz wypada im wybaczyć. Oczywiście przyjdą do mnie, złożą fałszywe i nieszczere życzenia. Po Świętach zaczną znowu swoje postępowanie...i za rok znów mam im wybaczyć?
Tak więc Święta są chyba po to by przedłużać iluzję normalności?

Masakra!

"Lepszy prawdziwy wróg, niźli fałszywy przyjaciel"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2013r. 21:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2013r. 21:49  
Cytuj
święte słowa !!!!! Też tak mam - ale w tym roku staram się do maximum ograniczyć kontakty z fałszywymi mordami !!!! I wszystkim i każdemu z osobna tego życzę !!! Lepiej jeden prawdziwy przyjaciel niż stado pseudo ! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2013r. 22:13  
Cytuj
No tak to jest, człowiek człowiekowi wilkiem, a potem Boze Narodzenie, dzielenie się opłatkiem i presja obyczajowa żeby było tak fajnie milo i żeby sobie przebaczać. A niektore wredne dranie jakby specjalnie w ten dzień pchaja się z opłatkiem jak gdyby nigdy nic :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2013r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Przez ostatni rok pewne osoby swoim postępowaniem doprowadziły do mojego załamania nerwowego. Teraz wypada im wybaczyć. Oczywiście przyjdą do mnie, złożą fałszywe i nieszczere życzenia. Po Świętach zaczną znowu swoje postępowanie...i za rok znów mam im wybaczyć?
Tak więc Święta są chyba po to by przedłużać iluzję normalności?

Masakra!

"Lepszy prawdziwy wróg, niźli fałszywy przyjaciel"


Jezeli lubisz byc dymana to nadstawiaj dupe - tu zasmuce, swieta nie maja nic do tego :] Zamiast pisac o iluzji swiat to zrob se lepiej jakies postanowienie noworoczne ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2013r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście przyjdą do mnie, złożą fałszywe i nieszczere życzenia. Po Świętach zaczną znowu swoje postępowanie...i za rok znów mam im wybaczyć?
Tak więc Święta są chyba po to by przedłużać iluzję normalności?

Kilka razy przeczytałem, nie do końca rozumiem intencje, ale Twoja sprawa. Masz dwie opcje:
1. Powiedzieć im, łamiąc się opłatkiem, aby ten oto opłatek wsadziły sobie w d**ę i nigdy więcej Ci się na oczy nie okazywały
2. Połamać się opłatkiem, uśmiechać, cmokać, wyginać się w prawo i w lewo zachwycając tą cudowną chwilą, którą możesz z nimi spędzić - podsumowując, zachowywać się fałszywie i nieszczerze, tak samo jak one i niewiele się pod tym względem od nich różnić.
Jeśli chodziło Ci o radę, to są moje dwie. Wesołych świąt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2013r. 22:54  
Cytuj
Pierwsza rada jest dobra, zwłaszcza jeśli chodzi o szefa hehe. Swiat nie jest czarno-bialy Szopen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2013r. 10:16  
Cytuj
A ja nie lubię świąt, bo nie jestem tradycjonalistką.
Nie składam życzeń i sama nie lubię ich słuchać.
Liczą się czyny, nie słowa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2013r. 11:02  
Cytuj
A może winny jest tu model swiat, któremu ulegamy. Swieta to przecież 2 dni wolne do naszej dyspozycji i od nas zależy jak je spędzimy. Jeśli spędzimy je tak, ze nie będziemy z tego zadowoleni to nie miejmy pretensji do świat. Coraz więcej osób wyjeżdża np. do Zakopanego lub tam gdzie jest dużo cieplej niż u nas. Niekoniecznie trzeba u tego żłóbka klęczeć, a potem zajadać się kapustą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 6 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2013r. 12:56  
Cytuj
też to przeszłam a ktoś kto mnie ponoć kocha i ja jego wrócił do Polski i wyznał mi że dzieli łóżko z inną w BOŻE NARODZENIE ponoć w święta się wybacza ale jak można je kochać dostając w nie takie prezenty... POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »