NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Kolczyk w języku,
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 20:11  
Cytuj
chcialem sie zapytac czy gdzies robia kolczyki w jezyku w stalowej woli bo dzwonilem do saolonu na Krzywej i tam nie robia i w Ksiezycowym Day SPA rowniez. Prosze o Pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 20:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 10:27  
Cytuj
Kolczyk kolczykiem, a nie zastanawiałeś się czy nie lepiej rozciąć sobie końcówkę języka? Dużo lepiej to wyglada niż zwykły kolczyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 12:49  
Cytuj
Gabinet Kosmetyki Estetycznej "Sara" w Rozwadowie pani Barbary Paterek. Polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 13:56  
Cytuj
nie bardziej mnie interesuje kolczyk jak rozciecie jezyka hehe smiech2 dziekuje za informacje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 16:01  
Cytuj
to jeszcze modne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 16:34  
Cytuj
Jakbysmy chcieli robic wszystko zgodnie z moda to po ulicach same klony by chodzily. Nie patrz czy modne czy nie, wazne ze Tobie sie to podoba. Dziwne ze juz na krzywej nie robia. Swego czasu byla to jedyna kosmetyczka ktora podejmowala sie takich przekluc.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 16:49  
Cytuj
Witam ,widziałem w salonie tatuażu "GoboTattoo" że Gobo przekłuwał dziewczynie język. Robi to w sterylnych warunkach ze znieczuleniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 18:15  
Cytuj
znieczulenie pomoze chwilo bo napewno sie nie zagoi w 1h bo z tego co sie orientuje rozmawialem z kolezankami to mowia ze goi sie dos dlugo i boli pierwsze 3-4dni bardzo ze jesc sie wogole nie da. Robie to dla siebie nie dla mody mi sie podoba i nie liczy sie czy komu sie to podoba czy nie wazne zeby mi sie podobalo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
znieczulenie pomoze chwilo bo napewno sie nie zagoi w 1h bo z tego co sie orientuje rozmawialem z kolezankami to mowia ze goi sie dos dlugo i boli pierwsze 3-4dni bardzo ze jesc sie wogole nie da. Robie to dla siebie nie dla mody mi sie podoba i nie liczy sie czy komu sie to podoba czy nie wazne zeby mi sie podobalo umiech


Jak chcesz to zapytaj Gobo , kontakt do niego : gobotattoo_(at)_facebook.com lub gg:2195503.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 12:57  
Cytuj
juz pisalem do niego wczoraj i robia bez problemowo hehe smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 14:07  
Cytuj
kolczyk u goscia w jezyku podjezdza mi pedalstwem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
kolczyk u goscia w jezyku podjezdza mi pedalstwem


Każdemu kojarzy się z tym co kto lubi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 16:45  
Cytuj
ehehe ale macie, ja robiłam sama kolczyka, z tym że miałam już wcześniej pare razy przebijanego. Za pierwszym razem jak robiłam to mi robiła koleżanka co umie się z tymi wszystkimi przekłuciami bawić nie bolało tak jak myślałam gorzej było na drugi i trzeci dzień, jeść mogłam tylko wodniste rzeczy, i jezyk cały spuchł. ale juz jest dobrze umiech good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
kolczyk u goscia w jezyku podjezdza mi pedalstwem


kto co lubi jednemu to sie podoba drugiemu to smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2013r. 15:07  
Cytuj
ja moje cacko robiłam w gimn czyli jakieś 8 lat temu :szok: mam do dzisiaj robiłam w Sarze w Rozwadowie ale jeśli robiłabym teraz to Goba bym poszła robił mi dziarki znam Go kupe lat i muszę powiedzieć że koleś jest naprawde profesjonalistą we wszystkim co robi no i sterylność u Niego to podstawa a to się cenigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2013r. 15:16  
Cytuj
a dziekuje wam za wasze informacjie i juz rozmawialem z nim i bede robil u niego kolczyka i tattoo number two umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 01:26  
Cytuj
Znieczulenie do przekłucia języka? Po co? Jest to jedno z mniej bolesnych przekłuć. Dopiero jak pojawi się opuchlizna, to zaczyna się zabawa. (:
Z gojeniem, to nie wiem, czy miesiąc to długo? Po miesiącu zaleca się wymienienie kolczyka na krótszy, wtedy kanał przekłucia jest już zupełnie wygojony.
Porównując: na przykład niektóre przekłucia ucha mogą goić się 6 miesięcy, a przy niedokładnej/nieodpowiedniej/braku pielęgnacji i nikłej ostrożności nawet dłużej ;)

Btw, pamiętaj, że po przekłuciu minimum tydzień nie możesz spożywać produktów nabiałowych - odpadają serki, mleko, jogurty, ale także kapusta kiszona czy ogórki kiszone. umiech
To tak na wypadek, jeśli by Ci o tym nie wspomnieli ;)


A split języka zawsze spoko. Czyżbyśmy w okolicy mieli jakiegoś Jaszczura? ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »