NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Dawna Tawerna, De Gusto
~~myhca04
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
Nowa Restauracja się otworzyła w miejscu dawnej Tawerny na KEN w SDK, mają dobre jedzonko...POLECAM

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~N.P.
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Nowa Restauracja się otworzyła w miejscu dawnej Tawerny na KEN w SDK, mają dobre jedzonko...POLECAM


A browar mozna wypic? smiech2

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:53  
Cytuj
nice ;] ciekawe jak tam jest i wlasnie czy piwko jest smiech2 i cena ? i co można zjeść ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 22:10  
Cytuj
ooooooooo super wiadomość waznewaznewaznewaznewazne3m sieok

 
 
 
 
~~limon
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 08:40  
Cytuj
czy wiecie może czy można tam palić?cool girl

 
 
 
 
~~jewa
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 09:19  
Cytuj
a musisz palic!fajnie jest posiedziec w czystym lokalu...w wiekszosci krajow eropejskich sie nie pali..np na wyspach nie pali sie w zadnym pabie zadnym klubie ...i bawia sie swietnie....tez pale ale jestem przeciwikiem palenia w miejscach pulicznych wazne

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 09:39  
Cytuj
knajpa fajna ale kelnerka zero kultury słątki z włosami ani nie pzreprosza i jeszcze kaze ci płacic pinda jedna

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 13:42  
Cytuj
ta kelnerka w ,,czarnej kamizelce'' jest okropna zero kultury skad ona sie tam wzieła pewnie długo tam nie popracuje bo zero pojecia o obsłudze

 
 
 
 
~~SASANKA
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 14:14  
Cytuj
A ile kosztuje browar co

 
 
 
 
~~miastowa
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 14:16  
Cytuj
z ta nazwa to ja nie wiem kto mial taki swietny pomysl umiech jak bar mleczny w w-wie umiech
ciekawe czy za wyjatkiem tego ze lokal zmienil sie wizualnie to i reszta zmienila sie razem z nim. Jak nie to powodzenia...good

 
 
 
 
~~N.P.
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 19:45  
Cytuj
ZDEGUSTO smiech2

omg rotfl

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 19:58  
Cytuj
po yle browar jest :d ? I CO DAJA JESC ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mycha04
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
nice ;] ciekawe jak tam jest i wlasnie czy piwko jest smiech2 i cena ? i co można zjeść ?



Piwko jest, lane jedyne 6zl, jest rowniez duzo innych alkoholiumiech

 
 
 
 
~~mycha04
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
[cytat]nice ;] ciekawe jak tam jest i wlasnie czy piwko jest smiech2 i cena ? i co można zjeść ?



Piwko jest, lane jedyne 6zl, jest rowniez duzo innych alkoholiumiech Palić oczywiscie nie mozna!!!

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 12:34  
Cytuj
Palić nie można, nazwa głupia, ale wewnątrz bardzo gustownie. Żywiec 0,5 kosztuje 6 zł.

 
 
 
 
~~kret
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 12:49  
Cytuj
Dla mnie ta restauracja jest na poziomie, nie dla menelni która idzie do burger baru napić się piwa jak jest happy hour i zrobić borutę tylko dla ludzi którzy chcą dobrze zjeść i reprezentują coś ze sobą... w szczególności polecam pasty :-). Co do ceny piwa to jest w sam raz, ci co narzekają to chyba nigdy nie byli w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu... Nazwa dla mnie też nie jest najlepsza ale poza tym nie mam do czego się doczepić. Peace

 
 
 
 
~~fefik
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 13:19  
Cytuj
No właśnie, jak plebsu nie stać to plebs nie musi korzystać...

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
w szczególności polecam pasty :-)


jest pasta jajeczna albo z sera białego, sardynek i czosnku ?

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
Czy pasty od razu muszą kojarzyć sie tak jednoznacznie? Pasty to też makarony, a tych w De Gusto jest dużo.
Bardzo podoba mi się tam wystrój, chociaż nazwa wyjątkowo pretensjonalna. Na razie do niczego więcej się nie przyczepię.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w szczególności polecam pasty :-)


jest pasta jajeczna albo z sera białego, sardynek i czosnku ?


niee z past to tylko blend a med i colgate ... no blagam ...

A lokal postaram się odwiedzić w najblizszym czasie ;) Nie omieszkam spróbować ... ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~FILEMON
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 18:31  
Cytuj
NO TO MUSI BYC FAJNY LOKAL TRZEBA SIE WYBRAC . TYLKO MOGLBY SIE ROZLEKLAMOWAC TEN PAN BO JA NAWET NI WIEDIZALEM ZE TAM SIE COS OTWIERA :/ JESLI PAN CZYTA PANIE WŁASCICIELU - TROCHE FOTEK I WRZUCIC NA STALOWE MIASTO

 
 
 
 
~~smakosh
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Czy pasty od razu muszą kojarzyć sie tak jednoznacznie? Pasty to też makarony, a tych w De Gusto jest dużo.
Bardzo podoba mi się tam wystrój, chociaż nazwa wyjątkowo pretensjonalna. Na razie do niczego więcej się nie przyczepię.


jak to, pasty to makarony ? to w końcu pasty czy makarony ? ok

 
 
 
 
~~do smakosh
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 20:55  
Cytuj
wez popatrz w ksiązke kucharska to sie dowiesz

 
 
 
 
~~balestrate
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 22:41  
Cytuj
Jeżeli jesteśmy we Włoszech to w restauracjach zajadamy "pasty" np: "farfelini kon pesie ,rigota en alio" umiechprzepycha umiech natomiast w naszym kraju występują makorony "Z"... bo pasta nasówa się jednoznacznie i nie bynajmniej z makaronem.
6pln za kufelek piwa to cena lekko przesadzona jeżeli chodzi o obecny kryzys jak również o nazwę knajpy bo "De Gusto" nasówa się jednoznacznie.Więc mam nadzieje że do tych wsapniałych "Past" można zamówić lampke wina w podobnej cenie jak za szklankę piwa i nie jest to Fresco albo Sangria.
Pozdro i Buon apetito .

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »