NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wydarzenia, licytacje komornicze
Posty: 1
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 17:17  
Cytuj
Mam pytanie.Czy ktoś z Was rejestrował się pod tablicą na licytację komorniczą.Ja to zrobiłam i nie podobało mi się ze trzeba tyle danych swoich podac i nie pamiętam juz czy się do końca zarejestrowałam czy nie i czy akceptowałam regulamin ale po miesącu przyszło mi na maila pismo do zapłaty 150.00 zła za abonament,za to ze się zarejestowałam.Czy ktoś już moze coś takiego dostał??Pozdrawiam i uwaga na te licytacje,pod nazwą tanie zakupy!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 17:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 20:37  
Cytuj
nie ma twojego własnoręcznego podpisu nie płać !!! zgłoś sprawę do organów ścigania za próbę wyłudzenia. !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 20:47  
Cytuj
To zależy... co to za strona ? (domyślam się że na jakiejś stronie www była ta rejestracja? ) Nie musi być własnoręcznego podpisu aby umowa była ważna, ale chyba wszyscy pamiętają aferę z pobieraczkiem, po rejestracji wysyłali dokładnie takie same informacje. Jeśli nic z tej strony nie ściągnęłaś, nie korzystałaś z jej usług napisz wypowiedzenie, brak akceptacji regulaminu. Polecam udać się do rzecznika praw konsumenta pomoże w tej sprawie. W sprawie pobieraczka zapadł już wyrok i została nałożona kara przez UOKiK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 23:41  
Cytuj
Chyba już wiem o co chodzi. Że też ludzie nabierają się jeszcze na taki kit. Tutaj regulamin: https://taniezakupy.pl/regulamin

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie.Czy ktoś z Was rejestrował się pod tablicą na licytację komorniczą.Ja to zrobiłam i nie podobało mi się ze trzeba tyle danych swoich podac i nie pamiętam juz czy się do końca zarejestrowałam czy nie i czy akceptowałam regulamin ale po miesącu przyszło mi na maila pismo do zapłaty 150.00 zła za abonament,za to ze się zarejestowałam.Czy ktoś już moze coś takiego dostał??Pozdrawiam i uwaga na te licytacje,pod nazwą tanie zakupy!!!!!


Jak Ci się nie podobało, że trzeba podać tyle danych to nie trzeba było ich podawać. A poza tym, gdzieś tam po drodze musiałaś kliknąć "akceptuję regulamin" więc jak go nie przeczytałaś to pretensje możesz mieć tylko do siebie - przecież w regulaminie pisze jakiej opłaty sobie życzą za usługę mlotek

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 10:12  
Cytuj
Truskawka nie kop leżącego.
Jak się wpisze w google licytacje komornicze, to na pierwszym miejscu pojawia się ta wątpliwej uczciwości stronka, a dop na trzecim strona krajowej rady komorniczej
http://www.licyt(...)e/Search
Wszystko to dzięki usłudze pozycjonowania, za którą ta firemka zapłaciła żeby jej strona pojawiala się jako pierwsza i teraz goli nieostrożnych.
Dla mnie to nie jest uczciwe, mówcie co chcecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 11:33  
Cytuj
Oczywiście, że to nie jest uczciwe, ale czyjaś nieuczciwość nie zwalnia nas z myślenia, a skoro już posiedliśmy umiejętność czytania to warto z niej skorzystać i zajrzeć do regulaminu umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »