NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Książeczka sanepidowska, książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 21:04  
Cytuj
Witam
gdzie w Stalowej Bądz Nisku najszybciej wyrobię książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych?
Jeśli możecie dopiszcie jeszcze ile mniej więcej się płaci i ile czeka oraz czy sa jakieś badania dodatkowe do pracy w sklepie odzieżowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 21:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 22:04  
Cytuj
najpierw idziesz raz wracaszz probka za dwa lub 3 dni potem chyba znowu za dzien a ostateczne wyniki dostajesz po tygodniu ja robilam w stw naperzeciw polmosu i tam placilam 80 zl chyba

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 22:14  
Cytuj
Do tego trzeba się udać do lekarza medycyny pracy i na prześwietlenie płuc. Na szczęście to wszystko możesz od ręki załatwić u dr Cichonia w Nisku (na os. Tysiąclecia przyjmuje). Tylko musisz przyjść już z badaniami z sanepidu.
Za wizytę, razem ze zdjęciem, zapłaciłam 70zł umiech

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 00:56  
Cytuj
Najpierw próbki w sanepidzie. Ja robiłam dość dawno, o ile sobie przypominam dawałam trzy wymazy w ten sam dzień a za ok tydz były wyniki. Robi się je tylko raz i całe życie są ważneumiech
A z wynikami idz do Dr Płechy, przyjmuje na sandomierskiej w nisku. Tam z boku apteki. Byłam w zeszłym tyg, pokazałam wyniki z sanepidu i od ręki książeczkę mi podbił na dwa lata. Zapłaciłam 20 złumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 12:21  
Cytuj
A gdy wyrabialas te badania na poczatku, robilas jeszcze inne poza wymazami? Jesli tak to jakie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 11:04  
Cytuj
miałam tylko wyniki wymazów. I na tej podstawie podbili mi książeczkęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2014r. 01:11  
Cytuj
Wcześniej faktycznie wystarczyły tylko wyniki wymazów, teraz do nich wymagane jest zdjęcie rtg płuc. umiech Dlatego polecałam dr Cichonia, bo u niego bez problemu i na miejscu zrobiłam zdjęcie i uzyskałam wpis w książeczce na 2 lata umiech Później jak u niego będziesz podbijać na nowy okres to już zdjęcia nie trzeba, a u innych lekarzy ponoć tak umiech

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2014r. 22:50  
Cytuj
tydzień temu wyrabiałam książeczkę i nie wołali zdjęć rtg. A musiałam wyrabć nową książeczkę bo poprzedni pracodawca mi nie oddałmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 22:19  
Cytuj
Odświeżam wątek.
Jak jest teraz z wyrabianiem książeczki?
Jakie badania wymagane, może ktoś podzieli się wiedzą 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 21:02  
Cytuj
Ja wyrabiałam we wrześniu tak więc 1 próbka to próbka kału (i to w zwykłym pojemniczku z apteki miałam) i to biorą w poniedziałki tylko ? Następne 2 próbki to tylko wymazy pani w okienku da Ci 2 specjalne patyczki i to pobierasz np.w środe jeden podpisujesz datą i godz i wsadzasz do lodówki i w czw pobierasz 2 wymaz i zanosisz im. Płaci się 80 zł. Ja przy oddawaniu 1 próby dawałam jej dowód wpłaty i skierowanie ze zakładu pracy...jak sama z siebie robisz to chyba tylko dowód wpłaty. Co do zdjęcia rtg płuc to nie pamiętam czy dawałam im xero czy nie ale jak masz to warto ze sobą zabrać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »