NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
telepizza co bedzie na jej miejscu???,
Posty: 58
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 20:53  
Cytuj
Ujdzie jak na Stalową ... good
Raz jadłem niby dobre ceny w miarę na pewno lepsze burgery niż w MC'Donald-zie oby jakośc utrzymała się to skorzystam nie jeden raz
a i kącik dla dzieci jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 20:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 22:09  
Cytuj
Byłem dzisiaj i się pozytywnie zaskoczyłem. Muszą jednak założyć jakiś szyld z nazwą, bo nie wiadomo nawet co tam jest - raz babka weszła do środka i się pytała czy otwarte.
Wystrój pierwsza klasa, bardzo prosty i pasujący do hamburgerów.
Obsługa też całkiem przyjemna. Na pytanie co polecają nie padła odpowiedź "wszystko" ani też najdroższy produkt, więc to też na plus.
Cenowo całkiem ok, bo jakość idealnie pasuje do cennika. Jest to pierwszy polski hamburger do którego nie mogę się przyczepić. Najważniejszy składnik - mięso było bardzo dobre. Bułki także nie były gumowate. Jadłem wersję ostrą, więc ucieszyła mnie obecność jalapenio. O dziwo burger nie uciekał przez ręce i nic z niego nie ciekło, a to jest bardzo rzadko spotykane.
Mam nadzieję, że utrzymają poziom, bo jest naprawdę świetnie. Szkoda, że ludzie i tak będą z utęsknieniem patrzyć na McDonalds, gdzie podają syf i to nawet niewiele tańszy. Jadłem raz w Tarnobrzegu i wiem, że już nigdy od nich nic nie wezmę, bo aż wstyd za to oddawać pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 11:20  
Cytuj
czy tellepizza jest juz czynna?numer tel.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 11:45  
Cytuj
Byłam i mam bardzo pozytywne odczucia.Jesli będa trzymac poziom to klientów im nie zabraknie.Fajne miejsceumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 20:07  
Cytuj
Ja z ciekawości po pracy zajrzałem, z pomysłem by spróbować, ale kurde pełno ludu umiech czyżby się im udało i trafili? Czy może tylko ludzie z ciekawości tak na razie umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 20:17  
Cytuj
w starej telepizzy pierwsze 2 dni były ponoć masakra. Lokal + spieprzona przez właściciela dostawa. Później było już coraz gorzej, gorzej i gorzej....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 21:37  
Cytuj
No w sumie to wszędzie na początku pełno ludu.
Telepizza mi akurat podchodziła, szkoda mi było jak padło.
No ciekawe czy to się przyjmie.
Ale z tym banerem jakimś czy czymś takim to muszą co podziałać, bo nikt nie wie że to działa i co tam jest :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 10:44  
Cytuj
Możecie wskazać adres Mama Burger?
Bo będąc spoza Stalowej już się pogubiłem w tych lokalizacjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 10:56  
Cytuj
Al. Jana Pawła II 10, na rogu Centrum 4 (od strony Lotosu)

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 11:25  
Cytuj
Mają jakąś strone internetową?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
czy tellepizza jest juz czynna?numer tel.?


cool girl..... telepizza jest czynna od wczoraj...nr.tel ---> 15 815 00 40 --> minimalna wartość zamówienia to 21 zł ( bynajmniej tak pisze w ulotce ,którą posiadam ) .... cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 11:41  
Cytuj
Byłem , zjadłem .
Smaczny burger , cena za 200 g jak na stalową nie za mała . W papryce za mniejsze pieniądze były jeszcze dobre frytki i surówka w zestawie a burger był na podobnym poziomie . Mam nadzieję że właściciel pójdzie po rozum bo zachwyt usa burgerem może się szybko ulotnić . Buła mrożona na moje oko i mięsko robione na grilu elektrycznym ... ale tak jak mówiłem smacznie tylko trzeba pomyśleć nad jakimś zestawem w dobrej cenie i będzie hulało . A i w środku w lokalu delikatnie mówiąc smutno .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 18:58  
Cytuj
A dają tam na wynos? Czy jeszcze tego nie ma w menu umiech? Jutro może tam zajadę wypróbować umiech
Oby popularność nie skończyła się na ludziach którzy poszli tam spróbować i już nie wracali - musi się właściciel postarać.
Fajnie by tam dodało wyglądu na zewnątrz fajnego neonu - takie "staroamerykańskie" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 20:49  
Cytuj
Widziałem, że ludzie brali na wynos.

A odnośnie samych burgerów, to chyba zbyt duże oczekiwania miałem. B****r mocno przeciętny i tak jak ktoś wcześniej pisał bułka chyba mrożona, kotlet ciepły, a byłka od spodu zimna.
Nie, zebym robił reklame, ale tam gdzie b****** frytki, burger bardziej mi smakował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
A odnośnie samych burgerów, to chyba zbyt duże oczekiwania miałem. B****r mocno przeciętny i tak jak ktoś wcześniej pisał bułka chyba mrożona, kotlet ciepły, a byłka od spodu zimna.
Nie, zebym robił reklame, ale tam gdzie b****** frytki, burger bardziej mi smakował.


Chyba konkurencja się odezwała. Mama Burger daje potężne i pyszne burgery, byłem ja i moi 2 znajomi w różnyh dniach i efekt ten sam - pycha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
Chyba konkurencja się odezwała. Mama Burger daje potężne i pyszne burgery, byłem ja i moi 2 znajomi w różnyh dniach i efekt ten sam - pycha.


Ty za to brzmisz jakbyś tam pracował, albo jedyne burgery jakie do tej pory jadłeś to te z przyczepek na hali.

Jeżeli tak bardzo Cię to razi to chętnie bym usunął wzmianke o lokalu z ostatniego zdania (pomimo że to prawda), ale niestety nie widze przycisku zmień przy poprzednim moim poscie (dziwne, jak ktoś napisze pod spodem to nei ma juz mozliwosci edycji?. Ten post dało się edytować już dwa razy). Ew. jeżeli czyta to jakiś moderator to prosze o wygwiazdkowanie lokalu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2014r. 20:57  
Cytuj
a shake'i podają ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2014r. 22:32  
Cytuj
Ja byłem z kumplami z osiedla i na 6 osób nikomu nie smakował .Dwóch miało spalone mięso , bułki nie świerze, ogólnie dramat za 17 zł zasztukę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2014r. 23:31  
Cytuj
A czy ten lokal jest ukierunkowany na jakiegoś konkretnego klienta?
Nazwa zasugerowała mi, że to miejsce dla rodzin z dziećmi, ale widzę, że niekoniecznie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 08:03  
Cytuj
Kto prowadzi ten lokal?Ma jakieś pojęcie,czy na zasadzie może się uda,jak większość lokali w stalówce?Ma jakąś nazwę,bo przejeżdżając zauważyłem napis"już otwarte"ale nazwy żadnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Ja byłem z kumplami z osiedla i na 6 osób nikomu nie smakował .Dwóch miało spalone mięso , bułki nie świerze, ogólnie dramat za 17 zł zasztukę

I z tej rozpaczy założyłeś konto i postanowiłeś podzielić się swoimi smutkami, czy w tym smutnym jak pizda miseście ktoś komuś kiedyś dogodził? czy tylko tutaj pełno malkontentów i nieudaczników
mi jakoś wczoraj smakowało, i starej bułki ani spalonego mięsa nie zauważyłem, w porównaniu z burgerami z za hali w tych przynajmniej czuć prawdziwe mięso

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 15:46  
Cytuj
Zakładanie tematów opiniotwórczych na forum nie ma sensu. O co by nie spytać to cała konkurencja będzie na nie, i ma w tym interes większy niż ktoś niezależny ze sprawiedliwym osądem. Dlatego trzeba pójść samemu spróbować. Fajnie że coś się otworzyło w tym umierającym mieście. Życzę powodzenia. Pewnie kiedyś zajdę. Jak dla mnie można by olać mcdonalda ale jak ktoś zacznie serwować shake'i.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 07:47  
Cytuj
Ja akurat jadlem i sa w porzadku - lepsze niz w MCSyfie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 11:12  
Cytuj
Mi smakuje i to bardzo. Na pewno lepszy burger niż kebab u ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 12:57  
Cytuj
Jadłem nr 9. (wersję na ostro) i nr 14. (mama burger). Bardzo dobre i soczyste mięso, widać, że nie jest to zmielony pies z budą jak w Mc lub innych pseudo-lokalach. Porcje są bardzo duże i warte swojej ceny. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »