NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
telepizza co bedzie na jej miejscu???,
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 19:59  
Cytuj
Bardzo dobre chamburgery . Polecam! Mila obsluga dziewczyny bardzo sypatyczne! umiech napewno bede tam zagladac . W jakich godzinach czynne??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 19:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 18:03  
Cytuj
Burgery robię sobie sama w domu, bo to co serwują "na mieście", według mnie z burgerami nie ma absolutnie nic wspólnego potluczony
Ponieważ wczoraj nie miałam czasu na poszukiwanie w sklepach świeżej wołowiny, postanowiłam zaryzykować i zjeść burgera w Mama Burger. Nie zawiodłam się, serwują tam świetne, naprawdę wołowe burgery. Ergo: bardzo smacznie, produkty dobrej jakości, duże porcje, miła obsługa - polecam umiech
Do narzekających na ceny: w moim odczuciu są adekwatne do jakości składników i rodzaju użytego mięsa (wołowina do najtańszych nie należy).

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 18:13  
Cytuj
Najlepsze burgery jakie jadłam (oprócz tych swojej roboty).
Mięsko...mmmm....pierwsza liga good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2014r. 22:21  
Cytuj
Ja dziś z ciekawości przetestowałem Fryturni, bo miałem ochotę na burgera i tu miałem bliżej niż do centrumumiech
Dla zainteresowanych - na plus cena, smak mięsa, świeżość całości (smakowało tak jak powinno, czyli jak świeżo przygotowany burger ze świeżych składników).
Na minus - bułka trochę za silno zgrilowana, brak sosu/majonezu tylko ketchup, co jednak trochę mi nie pasowało (to muszą zmienić, bo przez to smak trochę traci), ilość dodatków mogłaby być większa.
Dodatkowo brałem frytki, i powiem że dobre, ale to zwykłe frytki umiech - czym się różnią te belgijskie od zwykłych?
Mimo wszystko polecam, można odwiedzać.

Ktoś próbował tam i mamaburger? Jak wypada porównanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 01:32  
Cytuj
CYTAT
Dodatkowo brałem frytki, i powiem że dobre, ale to zwykłe frytki umiech - czym się różnią te belgijskie od zwykłych?


Frytki belgijskie są grubsze od tradycyjnych i smaży się je na tłuszczu wołowym, a nie na roślinnym. Technologia ich przygotowania też jest trochę inna - najpierw moczy się je we wrzątku z cukrem, a następnie smaży się je dwa razy (w różnych temperaturach).

CYTAT
Ja dziś z ciekawości przetestowałem Fryturni (...) Ktoś próbował tam i mamaburger? Jak wypada porównanie?


To rzecz gustu. We Fryturni niezbyt smakowało mi pieczywo do burgerów, kotlety jakieś takie mało wołowe, a keczup nie wiem, czy za dużo go było, czy marnej jakości, ale bardzo "nachalny" był i zdominował smak burgera. Frytki bardzo dobre.
W Mama Burger zdecydowanie smaczniej. Świetne pieczywo, pyszne wołowe burgery, jakość dodatków bez zarzutu, wszystko do siebie pasuje.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 08:51  
Cytuj
Dzięki za pełną odpowiedź :-)
Ja porównywałem to co jadlem tu z Mcd i smak był "naturalnieszy" jak dla mnie a więc lepszy.
Po twojej wypowiedzi mam smaka na to mamab, trzeba będzie sprawdzić:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 08:58  
Cytuj
Heh nawet nie porownuj macdonaldowego plastiku z tymi burgerami. Wczoraj przetestowalem, wreszczie ktos w stalowej ogarnal temat, bo na mysl o burgerach z przyczepy wydziera mnie na wymioty. Spr jeszcze nie jednego, na pewno i smialo moge polecic innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 12:03  
Cytuj
Byłem tam w tamtym tygodniu - obsługa nie ogarnia tematu. Burgery może i dobre w smaku ale obsługa...pomyłki w wydawaniu kanapek (byłem świadkiem jak kobitka musiała gonić klienta do skrzyżowania bo wydali mu nie te kanapki), długi czas oczekiwania (na jedną kanapkę czekałem 15 min - a były osoby które czekały dłużej). Ogólnie jak opanują system zamówień (która kanapka dla danego klienta) i skrócą czas oczekiwania na wydanie to interes powinien się kręcić. No i podejrzanie wygląda lokal który nie posiada jakiejkolwiek nazwy/banerka - wygląda tak jakby się mieli się zamknąć w każdej chwili i nikt nawet tego nie zauważy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
pomyłki w wydawaniu kanapek (byłem świadkiem jak kobitka musiała gonić klienta do skrzyżowania bo wydali mu nie te kanapki)

Fakt, Paniom z obsługi zdarzają się pomyłki. Miejmy nadzieję, że z czasem się "wyrobią" smiech2

CYTAT
długi czas oczekiwania (na jedną kanapkę czekałem 15 min - a były osoby które czekały dłużej). Ogólnie jak (...) skrócą czas oczekiwania na wydanie to interes powinien się kręcić.

To lokal typu slow food, a nie fast food. Burger zaczyna być robiony dopiero od momentu złożenia zamówienia. Mam nadzieję, że nie skrócą czasu oczekiwania bo to by oznaczało, że dostanę niedosmażonego, albo odgrzewanego kotleta.

CYTAT
No i podejrzanie wygląda lokal który nie posiada jakiejkolwiek nazwy/banerka - wygląda tak jakby się mieli się zamknąć w każdej chwili i nikt nawet tego nie zauważy.

Jak na razie to Ty nie zauważyłeś, że spółdzielnia postawiła rusztowania na wschodniej ścianie budynku bo rozpoczęła modernizację elewacji Centrum 4. Podejrzewam, że jak remont się skończy to nazwa/banerek się pojawi.


vielitz, błagam, nie porównuj burgera zrobionego w 100% z wołowiny, z "wysokowydajnym wyrobem mięsopodobnym" smiech2 Według mnie, jedyne co jest jadalne w Macu to frytki i owoce umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 20:08  
Cytuj
CYTAT

To lokal typu slow food, a nie fast food. Burger zaczyna być robiony dopiero od momentu złożenia zamówienia.


Na prawde wierzysz, ze dla Ciebie lepia kotleta i go smaza. Ja czekalem na dwie bulki ok 5 min. Nie ma możliwości uformować i usmażyć w tym czasie kotleta i złożyć bułke. Co innego rozmrozic...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 20:46  
Cytuj
truskawka1 - no porónwuje z tym co jeść mi przyszło ostatnio, a był to mac, tam nie ma co mówić o smaku to fakt, ale w nazwie jest burger to porównałem :p

Zdarzyło mi się też w życiu spróbować burgerów takich restauracyjnych, "zachodzie"umiech więc mam w głowie jeszcze smak naprawdę dobrego burgera (bo dobrze zrobiony i z dobrych składników może stworzyć naprawdę dobre danie, a nie to co mamy w głowach po wizytach w macu).

Pozostaje tylko spróbować tego co tu serwują i tyle.

Mam też nadzieję, że to co mówisz to prawda i zrobią coś z wyglądem całego budynku C4 i tu także szyld pojawi się ciekawi - główna trasa przez Stalówkę, a wygląda to na razie tragicznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 21:09  
Cytuj
Eh ludziska ... za długo się czeka, za krótko się czeka a mnie się wydaje że szukacie dziury w całym :( proponuję ogarnąć ich funpage tam oni dodają foty i wyjaśniają pewne rzeczy które tu są przez was poruszane ... właśnie mówią o remoncie cetrum 4 i o bułkach...aaa tamta kelnerka co biegała po klientów to akurat ten temat sam znam bo to moja kumpela i to był jej akurat pierwszy dzien w pracy więc można wybaczyć mimo że słabo to wyglądało ...

ahaaaa https://www.faceb(...)lowaWola

Pozdrawiam Filip
P.S jak dla mnie burgery strzał w dychę !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 21:52  
Cytuj
bardzo wiarygodnie brzmisz Filipie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2014r. 22:03  
Cytuj
Kolejki świadczą same o sobie, burgery są tam smaczne jak dla mnie i dużej ilości osób które tam przebywają z każdym dniem.

P.S. od kiedy to tak można na forum się reklamować?? w perfidny sposób?? gdzie jakiś moderator ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2014r. 09:38  
Cytuj
Znam właścicieli ale to nie jest żadna zbrodnia :( po prostu nie mogłem już patrzeć co tu nie którzy piszą i chciałem chociaż trochę pomóc bo wiem ile pracy włożyli w ogarnięcie takiego miejsca...
już nic więcej nie piszę bo chyba bardziej zaszkodzę niż pomogę bo znowu atak na Mama B. , niestety bezpodstawne :(

Pozdrawiam Filip umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2014r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
Znam właścicieli ale to nie jest żadna zbrodnia


To doradź mu założenie strony internetowej. Sam profil na fb to mało i zalatuje dziadostwem. W dzisiejszych czasach posiadanie strony to standard.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2014r. 16:09  
Cytuj
Ja zaś proponuję właścicielowi opracowanie jakiegoś systemu zamówień- nie wiem - może każdy klient dostaje numerek. Numerek powiązać z paragonem/karteczką i zanosić do kuchni, wtedy nie powinno być pomyłek nawet przy nowo przyjętych kelnerkach. Jak się siedzi w lokalu i patrzy jak kelnerki próbują sobie przypomnieć co komu mają zanieść - słabe. No i fajnie by było jakby był dostęp do wi-fi (sieć istnieje). Jak się spędza kilkanaście minut w lokalu i czeka, to można by było dla zabicia czasu pośmigać na necie. Hasło można co kilka dni zmieniać i podawać tylko klientom np. na paragonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2014r. 23:22  
Cytuj
Czestmir a wpadłes na pomysł zapytac kelnerke o hasło do wifi?? Nic trudnego... i działa umiech
Do niezalogowany... jestes jedyna osoba która nie czekała na burgera zdradź mi sekret umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 00:18  
Cytuj
CYTAT
Czestmir a wpadłes na pomysł zapytac kelnerke o hasło do wifi?? Nic trudnego... i działa umiech
Do niezalogowany... jestes jedyna osoba która nie czekała na burgera zdradź mi sekret umiech


Nie wpadłem, jeśli nie ma oficjalnej informacji o takiej możliwości to zakładam że możliwości nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 00:22  
Cytuj
Byłam dzisiaj. Smakowało mi i nie czekałam długo. Nie wyszłam też cała śmierdząca żarciem. Minusy to: brak szyldu, denerwująca muzyka ( wiem, że jest pod temat przewodni lokalu, ale Elvis ma nawet kilka spokojniejszych kawałków) oraz brak TV dla zabicia czasu. Ogólnie drobnostki. Na pewno wrócę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 20:31  
Cytuj
Bylem, jadlem i bez rewelacji, fakt ze burger duzy jest naprawde duzy i zapchac kiszke mozna ale smakowo srednio.

Jadlem ostanio w takiej burgerni w Katowicach zestaw frytki + burger 19 PLN, miesko bylo zajebiste, kelner jeszcze pytal jak ma byc wysmazone, ja chcialem srednio i bylo fajne rozowiutkie (oczywiscie wolowinka).

No i duzy wybor sosow nie tylko ketchup majonez.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 21:37  
Cytuj
Byłem dzisiaj i i i i musze powiedzieć że rewelacja umiech

Zapytałem dziewczyny która tam obsługuje co sie najlepiej sprzedaje ona mi powiedziała że "hamburger drwala" na początku jak zobaczyłem że jest on z jajkiem sadzonym zrobiłem krzywa minę i powiedziałem że za takiego to ja podziekuje smiech2 ale.. po chwili namysłu zaryzykowałem i warto było naprawdę warto.

Kebaby i McDonaldy się chowają

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 20:44  
Cytuj
A ja dostałem burgera z resztkami kości czy czymś takim.. bleee ostatni raz tam cos jadłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 22:27  
Cytuj
pssman, Nie wiem kolego o czym piszesz bo chyba tylko tobie się to przytrafiło.
Antyreklama i tyle.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
A ja dostałem burgera z resztkami kości czy czymś takim.. bleee ostatni raz tam cos jadłem


konkurencja się odezwała...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »