NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Najlepszy dentysta, dentysta
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 18:05  
Cytuj
Witam.Poszukuje dentysty. Bardzo dobrego -dokladnego. Czy ktos moze polecic kogos konkretnego. Pana Szoji prosze mi nie proponowac. Czy Pani Kulig jest naprawde dobra? Oraz jak cenowo sie to przestawia. Widzialem rowniez na staszica przy glownej ulicy gabinet co o nich sadzicie. Dodam jeszcze Pana Kicinskiego poniewaz slyszalem ze konczyl szkole za granica. Jedna z najlepszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 18:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 19:59  
Cytuj
moim zdaniem LORKOWSKI naprzeciwko jubilatu jest dość dobry i MARTA ZAWÓŁ BRULIŃSKA ul.poniatowskiego3/18 jestem zadowolony z nich ponieważ inni chcieli mi wyrwać 2 zęby a np:lorkowski uratował i mam juz 4 lata a zawół też mi uratowała wiec polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 20:43  
Cytuj
pam Maciej Wroński przyjmuje na Poniatowskiego 55a umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 20:53  
Cytuj
Multident Piotr Trafidło ewentualnie Lorkowski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 21:16  
Cytuj
Ja chodzę do Dentesu do p Bandasiewicz, mysle że najbardziej profesjonalne leczenie zębów w stalowej. wcześniej jeździłam do kliniki estetycznej Estetika i Rzeszowie, najwyższy poziom w leczeniu zębów, ale po tym jak podnieśli ceny i za powtórne kanałowe płaciłam 980 zł a na wizyte czekałam 3 m-ce to zrezygnowałam i wybrałam Dentes , sprzęt oraz leczenie zębów bardzo zblizone do Estetiki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 22:39  
Cytuj
ja polecam Agate Mazur, przyjmuję na Jana Pawła II obok Restauracji Max. Nad tunelem w bloku wisi szyld z nr telefonu i w jakich godzinach przyjmuje. Ja do niej chodze i nigdy nie zdarzyło się aby plomba wypadła itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 20:02  
Cytuj
również polecam Dentes, profesjonalizm dobry sprzęt miła obsługa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 22:16  
Cytuj
Jeśli ktoś orientuje się, jakie są ceny w Dentesie, to proszę o informację.Proszę również o nr. telefonu do Dentesu.Napewno przyjmuje tam wielu lekarzy, kogo najbardziej polecacie? Jeszcze jedno pytanie,czy pan Bandasiewicz przyjmuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 07:31  
Cytuj
www.dentes.pl na stronie masz cennik poza tym jako stały klient będziesz powiadamiany o promocjach i wizytach przez sms

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 12:50  
Cytuj
Czy moglby ktos polecic kogos z dentesu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 14:03  
Cytuj
Ponieważ bardzo dbam o zęby przetestowałam wielu dentystów w Stalowej Woli - między innymi pan Łupicki, pani Krawczak, Bilińska, pan Szoja(świetny w sprawach ekstremalnych jak na przykład doklejenie ukruszonego zęba, który trzyma mi się już 10 lata po wizycie w Dentesie materiał doklejony wypadl po dwóch tygodniach) oraz różni dentyści w Dentesie. Dentesu nie polecam z prostej przyczyny - kosmiczne ceny. Moja wizja idealnego gabinetu stomatologicznego zmienila sie po wizycie u pani Edyty Bielak Szwedo. Leczenie nie boli, ceny są uśrednione, pani jest przemiła i przedelikatna, używa najnowszych technologii bo i uczęszcza na wszelkie szkolenia, nigdy nie czeka się na wejście do gabinetu więcej niż 5 minut ponad umówioną godzinę, nie czuć zapachu dentysty, zdjęcia robi od ręki w pokoju obok gabinetu, nie ma dwóch wierteł(grubego i cienkiego) bo ma nowsze, bardziej precyzyjne i mniej dokuczliwe dla pacjenta, etc.Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 14:46  
Cytuj
przestroga ile płacisz za zrobienie jednego zęba?
Ogólnie moglibyście pisać ile mniej więcej kosztuje leczenie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 13:31  
Cytuj
Edyta Szwedo? to ta ktora ma gabinet na porebach ? za sklepem spolem? omg najorsza chyba w podkarapciu. Bylem tam 2 razy i wizyta trwa 5 min i tak partaczy ze sie w glowie nie miesci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 13:45  
Cytuj
Nie najlepszy ale najgorszy to Zenobia Karbarz-Rypińska.
Brak podejścia do pacjenta (zero delikatności,niczym rzeźnik), nieprofesjonalna obsługa (nie potrafi w odpowiednie miejsce dać znieczulenie, wyrywa zęby,które da się wyleczyć), drogo.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 14:42  
Cytuj
Dwa lata leczę zęby u pani Szwedo i zero reklamacji. Cena od 70 do 120 zależy jaka dziura. Jeśli ktoś pisze, że leczy źle to proszę wyjaśnić dlaczego bo ja nie znajduje żadnych minusów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 16:21  
Cytuj
co do Trafidlo zgadzam sie. Robi masowke. Wiele osob ma o nim zla opinie. Gabinet ladny ,gadka dobra ale praca byle jaka a cena za wysoka.
Podobnie widze Szoje. Tez robi na ilosc. Nie rozumiem czemu osoby ktore maja podobna opinie co ja ,nadal chodza do Pana Szoji . Gdy widze ze plomba wypadla albo zab ktory byl leczony boli badz cokolwiek sie dzieje ida dalej do niego. Sa inni dentysci . Chyba zwykle przyzwyczajenie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 17:38  
Cytuj
polecam równierz panią MARTA ZAWÓŁ BRULIŃSKA ul.poniatowskiego3/18 bez problemu przyjęła mnie gdyż w wypadku na wf-fie straciłem 2 zęby z bólem aż nerwem na wierzchu inni dendyści kazali czekać a tu odrazu w takim czym przyjeli nawet wsytawiła mi rachunki by dostać zwrot z ubezpieczenia to naprawde dobra denystka i miła atmosfera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 23 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 20:18  
Cytuj
Chodziłam przez pewien czas do Pani Edyty Szwedo-Bielak gabinet piękny ale co z tego:jednego zęba leczyła mi 3 miesiące i za każdą 5 min wizytę brała od 40 do 70 zł więc strasznie droga iwięc nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 21:29  
Cytuj
Z czystym sumieniem mogę polecić Annę Baran z Niska.
Pawdziwa profesjonalistka, do tego przyjemna. Nie patyczkuje się , robi co trzeba i nie patrzy na czas. Mąż chodził do niej ponad trzy lata temu i do tej pory nic się nie dzieje, a ząbki ma jak nowe własne. Teraz chodzę ja i mam jak najlepszą opinię.
Pani przyjmuje po przeprowadzce w nowych budynkach z tyłu za TESCO w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 11:03  
Cytuj
ja długo krążyłam po różnych dentystach,zanim znalazłam tego dobrego i już od 10 lat wraz z moją rodziną leczę zęby u Pani stom.Jolanty Siudym-Sołtysik,obecnie przyjmuje na osiedlu ogrody,naprawdę polecam,bardzo miła i profesjonalna obsługa.
jedyne co to Pani Stomatolog nie zajmuje się wyrywaniem zębów i jeśli jest taka potrzeba to wtedy korzystamy z gabinetu Pana Stom.Krzysztofa Musialika,który naszym zdaniem w tej kwestii jest najlepszy w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 11:34  
Cytuj
A jakie ceny (tak mniej więcej) są w Artdencie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
ja długo krążyłam po różnych dentystach,zanim znalazłam tego dobrego i już od 10 lat wraz z moją rodziną leczę zęby u Pani stom.Jolanty Siudym-Sołtysik,obecnie przyjmuje na osiedlu ogrody,naprawdę polecam,bardzo miła i profesjonalna obsługa.
jedyne co to Pani Stomatolog nie zajmuje się wyrywaniem zębów i jeśli jest taka potrzeba to wtedy korzystamy z gabinetu Pana Stom.Krzysztofa Musialika,który naszym zdaniem w tej kwestii jest najlepszy w Stalowej.


Musialik to chyba najgorszy dentysta na Podkarpaciu a o podejsciu do pacjenta to szkoda gadac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 19:18  
Cytuj
Artdent-dr.Kiciński jakie ceny nie pamiętam ale dr. daje rabat przy większej pracy ogólnie mówiąc to każdy dentysta na kieszeni zwykłego polskiego zjadacza jest drogi potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 22:36  
Cytuj
A Ja dalej niewiem kogo wybrać?
Pomóżcie!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 22:44  
Cytuj
Dentystów zaklejających dziurki w zębach w naszym mieście jest naprawdę sporo. Jednak jak się przytrafi trudniejszy przypadek lub wymagający pacjent - większa połowa się mota:
proponuje tylko proste rozwiązania (usunąć, wstawić implant, lub koronki + mostek)
[lista]przy leczeniu kanałowym nie używa narzędzi – którymi się chwali !!!
Jakiś czas temu nie chcąc stracić zęba źle wyleczonego kanałowo odbiłem się od gabinetów niby chwalonych wyżej.: NOVAMEDU oraz DENTESU. Pomoc otrzymałem w gabinecie u pana Piotra Trafidło. Gdzie co prawda musiałem odczekać w poczekalni swoje (wpadłem nie zapowiedziany z bólem) – jednak otrzymałem pomoc na wysokim poziomie. Pan Piotr wytłumaczył mi szczegółowo co będziemy robić aby uratować zęba. Po kilku zabiegach o których nawet w necie ciężko znaleźć info – ząb stoi na miejscu.
Do leczenia kanałowego mogę polecicić pana Piotra Trafidło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »