NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
morderca i pedofil na wolnosci, morderca i pedofil na wolnosci
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 17:44  
Cytuj
Mariusz Trynkiewicz, morderca i pedofil z Piotrkowa Trybunalskiego to porażka naszego systemu prawnego. Zamiast zamienić mu w roku 1989 karę śmierci na dożywocie, dostał 25 lat więzienia. Pedofil i morderca czterech nieletnich chłopców z Piotrkowa Trybunalskiego siedzi teraz w Rzeszowie na Załężu i....niebawem wyjdzie na wolność.

Jak obiecal po wyjsciu na wolnosc zamierza robic to samo.Jego matka niechce by go wypuszczono z obawy ,ze sytuacja moze sie pwtorzyc.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 17:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 00:23  
Cytuj
z tego co wiem, a na 100% tak było kiedyś, w Polsce nie ma dożywocia tylko 25 lat to max, a wyżej to czapa, więc jak nie chcieli dać mu stryczka to musieli dac mu 25 lat. Inna sprawa że gość w ogóle się nie zresocjalizował, więc powinni zamknąć go na kolejny czas w psychatryku bo po 25 latach, jak ktoś nie nadaje się do społeczeństwa to tylko wariatkowo, a tam można potrzymać go następne 25 lat (jak da radę)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 00:32  
Cytuj
lambado, w Polsce jak najbardziej jest kara dożywotniego pozbawienia wolności. Od 1997r. W 89r. faktycznie kodeks karny nie przewidywał takiej kary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 07:15  
Cytuj
Do psychiatryka to wsadza sie chorych psychicznie i tam sie ich leczy, to nie jest chyba miejsce mające naprawiać błędy legislatorów prawa karnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 14:37  
Cytuj
w wór i o mur, po co utrzymywać pedofila

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Jak obiecal po wyjsciu na wolnosc zamierza robic to samo.


Marku,a to nie jest choroba psychiczna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:36  
Cytuj
w takim razie Marku legislatów do psychiatryka a sznurek dla mordercy niewinnych dzieci. W jednej z wsi sąsiedzi zatłukli gościa ponieważ siał strach w okolicy od lat, groził, zastraszał, i sprawiedliwości stało się zadość, zostali uniewinnieni, chociaż nie, dostali chyba w zawiasach, ale do pierdla nie poszli za samosąd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 23:35  
Cytuj
http://www.fakt.pl/mariusz-trynkiewicz-wychodzi-na-wolnosc-gdzie-zamieszka-w-sanatorium,artykuly,438313,1.html

smiech na sali z polskiego prawa i rownosci spolecznejzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 23:50  
Cytuj
A tak trochę w temacie.
Mama mi ostatnio wspomniała, że w latach chyba '60 był sobie taki pan w Stalowej, który jeździł po okolicznych wioskach motorkiem i poznawał starsze panie. A później te starsze panie znajdowano zgwałcone i czasem martwe (mogę trochę się mylić, mama była mała jak to się działo). Dostał za to karę śmierci.
Wiecie coś może na ten temat? Na jak duże rozwinięcie tej historii (bo co do jej prawdziwości nie mam wątpliwości) mogę od was liczyć?

A polskie prawo... cóż... Koń, jaki jest, każdy widzi.

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »