NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie piaskarki na Pysznicy i wokolicach,
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2014r. 08:32  
Cytuj
gdzie piaskarki .chodzi mi o ul wolności która ciągnie się od Jastkowic przez Pysznicę i broń boże nie piszę tu o dzisiejszym dniu ale o kilku poprzednich .Droga i owszem piaskarki widziała tylko co z tego jak one nie sypały ,czasami jak pan który jeżdził i się pomylił to coś tam poleciało .Droga nadaje się bardziej do jazdy na łyżwach niż samochodem .Co ciekawe drogi boczne którymi zajmuje się Pysznica i Nisko są lepiej utrzymane aniżeli główna droga którą zajmuje się St.Wola .Pan który wysyła piaskarki w trasę jest bardzo mało zorientowany co robią jego pracownicy i jak wyglądają drogi po przejechaniu piaskarki .A wystarczyłoby aby wsadził swoje cztery litery w samochód i sprawdził . Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi to piszcie postaram się to pokazać panu który wysyła samochody do utrzymania dróg w tej okolicy .Wczoraj zgłaszając panu stan drogi usłyszałam że tylko ja dzwonię i jestem niezadowolona a piaskarki jeżdżą .POZDROWIENIA DLA STALOWOWOLSKICH DROGOWCÓW I PANA KTÓRY TAK MIŁO ODBIERA TELEFONY

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2014r. 08:32  
Cytuj

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2014r. 10:28  
Cytuj
Drogi są w fatalnym stanie
jadąc obwodnicą dzisiaj o 3;00 w nocy nie było żadnego ruchu a na nawierzchni spokojnie koło 10cm śniegu i pytam się dlaczego w nocy kiedy jest pusto nikt tych ulic nie ogarnia?

Jak zwykle "zima zaskoczyła drogowców"

A urzędasy już cieszyły japki że zaoszczędzili grosza na tym że nie ma zimy.. sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2014r. 13:50  
Cytuj
Piaskarek nie ma - są 13stki, dodatki, zwroty i inne dla budżetówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2014r. 16:56  
Cytuj
Fakt. Piaskarek brak, na drodze gruba warstwa lodu... tylko czekac az ktos sie poslizgnie i cos sobie zlamie, czy znajdzie sie wtedy winny?? Pomine juz fakt, ze pan odpowiedzialny za utrzymanie drog jest poprostu bezczelny. Kiedy do niego dzwonilam to poprostu sie rozlaczyl...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »