NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
mieszkanie ok 60 m2 jakie sa stale , koszty utrzymania
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2014r. 13:41  
Cytuj
ewa17117 chyba pomysł z utrzymaniem domu jest najlepszy, bo te pieniądze, które masz płacić co miesiąc za czynsz odłożysz np. na zimę na ogrzewanie, zostaną Ci jedynie podstawowe rachunki gaz i prąd. Oczywiście jeśli dom jest w dobrym stanie i nie wymaga dużych remontów np.dach, elektryka itd.

Poza tym ma też sporo plusów - brak odgłosów hałaśliwych sąsiadów smiech2, swój ogródek itd.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2014r. 13:41  
Cytuj

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2014r. 21:57  
Cytuj
Oj nie wiem czy dom jest tańszy w utrzymaniu. Jak miaszkałam u rodziców ok 24 km od stw to te 500 zł szło na paliwo aby dojechać do pracy. Za te pieniądze mam opłacony czynsz. Chyba że się ma domek blisko miastaumiech
A tak swoją drogą to stalowa ma strasznie drogie czynsze:/
CYTAT
A ja jestem właścicielem mieszkania w Rzeszowie ( rok budowy 2011r)
Za zameldowane 2 osoby,52 m2 w tym fundusz remontowy, smieci(10zl/os.-segregowane)i zimna woda płace 148 zł miesięcznie
Osobno rachunki za gaz( ogrzewanie gazowe, ciepła woda) i prąd
DlaCzego w stalowej woli tyle sie płaci za czynsz???


Stalowa ma wyskie czynsze, ja w Rzeszowie za 47 m2 czynsz płaciliśmy 350 zł + prąd i gaz. Kuzynka w Warszawie za 72m mieszkanie i zameldowane 4 os płaci 600 zł plus media i to w nowym budownictwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2014r. 22:21  
Cytuj
Czynsze w Stalówce są wysokie, bo np. Zarząd Spółdzielni SBM, chociaż niczym specjalnym się nie wykazuje, dostaje od obecnej rady nadzorczej 125% premii + wyrównanie dużo niższej premii z ubiegłego roku przyznanej preziowi i księgowej przez odwołaną przez samych spółdzielców radę nadzorczą ... ale cóż, na głupotę nie ma rady ... więc wszyscy przepłacamy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2014r. 22:56  
Cytuj
No dalej sobie narzekajcie na duże czynsze itd. Skoro do ludzi nie dociera to że cała ta spółdzielnia i jej majątek to własność nas wszystkich członków spółdzielni to niech ludzie płacą. Żaden z tych prezesów i całej reszty kliki nie jest właścicielem tego czym rządzą. Można ich odwołać na walnym zebraniu. Potrzebna jest tylko większość o którą trudno bo tamta strona ma prawie 100% frekwencje swoich zwolenników natomiast po drugiej jest olewka mieszkańców na sprawy jak najbardziej ich dotyczące i nieprzychodzenie na walne zebranie które jest raz do roku. Skoro większość ma to wszystko w d...e to płaćcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2014r. 12:43  
Cytuj
odwołasz jednych to na ich miejsce przyjdą drudzy i nic się nie zmieni, dlatego jest olewka, na bandę nic nie poradzisz, każdy będzie chapał ile wlezie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2014r. 12:45  
Cytuj
pablo^^ to tak jak w polityce ale robić coś trzeba żeby wreszcie ci "wielcy" zaczęli bać się szarego mieszkańca i żeby miał on coś do powiedzenia.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2014r. 20:17  
Cytuj
Chętnie bym się wziął za tych ze Spółdzielni!!! Nie ma ich kto rozliczać, płacę za garaż a więc zwróciłem się z prośbą o polepszenie dojazdu do garażu czyli załatanie dziur bo jest ich tak dużo ze jak popada deszcz to nie mam jak dojść go garażu!!!A oni co zlali sprawę !! Nie pamiętam czy kiedy kol wiek oni tam coś robili !!!sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2014r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
gaz płacimy 50 zł prognozy bo powiedzieli że gaz nie można płacić inaczej:(


Kto "powiedzieli"zapytanie
Zgłosiłam w gazowni, że chcę podawać stan gazomierza co miesiąc, podpisałam papier i zużycie gazu podaję przez internet raz na miesiąc w elektronicznym BOK PGNIG. Faktura przychodzi na maila.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2014r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
gaz płacimy 50 zł prognozy bo powiedzieli że gaz nie można płacić inaczej:(


Kto "powiedzieli"zapytanie
Zgłosiłam w gazowni, że chcę podawać stan gazomierza co miesiąc, podpisałam papier i zużycie gazu podaję przez internet raz na miesiąc w elektronicznym BOK PGNIG. Faktura przychodzi na maila.


Kurcze w gazowni tak powiedzieli mężowi. Że nie ma takiejmożliwości hmm.... dobrze wiedzieć. trzeba się tam przejśc jeszcze raz. A płaci się coś dodatkowo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2014r. 23:25  
Cytuj
My też mamy co miesiąc i podajemy stan licznika przez internet, tak jak mówi truskawka. Nie było z tym problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2014r. 23:40  
Cytuj
teraz jest gorszy problem bo wsypy w wieżowcach likwidują :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 11:36  
Cytuj
chyba zsypy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 12:42  
Cytuj
mieszkanie w bloku z wielkiej płyty 48m2 1 osoba
czynsz 480zł w tym pec, woda (ciepła), śmieci,
osobno gaz, prąd, tv, internet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »