NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
karaluchy-prozaki co zrobić?,
Posty: 2
Dołączył: 2 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 19:43  
Cytuj
Od kilku dni w moim mieszkaniu regularnie pojawiają się prusaki nie wiem co robić. Mam psa i nie wszystkie sposoby walki z tym paskudztwem wchodzą w grę. Jak na razie kupiłem takie kostki. Kilku osobników padło z nogami do góry ale dalej inne osobniki latają :(
Jak się skutecznie tego świństwa pozbyć??? Pomóżcie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 19:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 19:55  
Cytuj
Szukaj na stronie Globol Polska.Lat temu 15 przyniósł mi klient w radiu stołowym.Pomógł rewelacyjnie Globol-żel kropelka co pół metra na listwy przyscienne 4 dni zbierałem martwe po mieszkaniu i problem zniknął.Życzę powodzenia w walce napewno ją wygrasz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 17 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 20:16  
Cytuj
Moim zdaniem zadzwoń pod ten nr tel.604506968.Pan przyjdzie popryska nie szkodliwym dla zdrowia preparatem całe mieszkanie za 70-80 zł i po problemie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 20:45  
Cytuj
Karaluchy muszą być w całym pionie. Ja też miałam, ale wyprowadziła się patologia z 1 piętra i problem minął jak ręką odjął, już ponad rok ani jednego. Doraźnie pomagały płytki zielone firmy GLOBOL. Był gość zatrudniony przez spółdzielnie spryskał, spryskał ale nic nie pomogło. Dopiero eksmisja syfiarzy w klatce zadziałała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 21:31  
Cytuj
Blok w spółdzielni?
Jeżeli tak to telefon do administracji, podeślą Ci za darmo gościa.
Mi tak na szerszenie podesłali i to nie jakiegoś Pana Cześka, tylko bardzo rozgarniętego faceta z wiedzą nt chemikaliów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 08:08  
Cytuj
Jest to blok spółdzielni. Takie pryskanie przez firmę to jak czytałem nie jest dla zwierząt dobre.
Ktoś mi mówił, że takie kuleczki kiedyś na allegro były skuteczne ale wycofali jest z produkcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 17:03  
Cytuj
Mi w spółdzielni powierdzieli, że oni usuwają z klatek schodowych i piwnicy, a mieszkanie jest własnościowe i to mój problem sciana zaklopotany
Zaczęłam robić zdjęcia takim pięknym, dorodnym okazom celem zamieszczenia na forum lub napisania do gazety żeby im wstydu narobić, ale przyszło lato i się wyniosły. W tym roku jest cisza i czysto.
A jak sobie wtedy radziłam?
W mieszkaniu postawiłam kratki na owady firmy Bross zdaje się. Takie zielone umiech W łazience i za lodówką, bo tam miałam otwór w ścianie od rur z gazem.
Jak ręką odjął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »