NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie na aerobik?,
~~Dorka
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 08:21  
Cytuj
Chciałam się zapisać na aerobik. Gdzie polecacie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 08:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~SUNIA
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Chciałam się zapisać na aerobik. Gdzie polecacie?


W STALOWEJ WOLI NIE MA CZYSTO PROFESJONALNEGO PODEJSCIA DO KLIENTA..WSZYSTKIE TZW. INSTRUKTORKI WYWYżSZAJą SIę, SA PONAD, I TO W SUMIE ZNIECHęCA WSZYSTKICH.

JEDNAK ZA NIEDłUGO MA POWSTAć NOWY KLUB Z NOWą JESZCZE NIE ZNANą W POLSCE INNOWACJą....PRZEKONASZ SIE SAMA...KLUB RUSZY NA PRZEłOMIE KWIETNIA/MAJA.........PEWNIE NA FORUM ZA NIEDłUGO BęDZIE NAPOCZNIęTY TEMAT O TYM INNOWACYJNYM KLUBIEumiech))))

NARAZIE SA PRZEPROWADZANE ANKIETY, BADANIE RYNKU PRZEZ TAKIE DWIE KOBIETY..MOżE SłYSZłAś?? POZDROumiech

 
 
 
 
~~Gruba
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:24  
Cytuj
Polecam Martę Rybak,zawsze miła,uśmiechnięta i się wcale nie wywyższa!!!

 
 
 
 
~~SUNIA
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Polecam Martę Rybak,zawsze miła,uśmiechnięta i się wcale nie wywyższa!!!


NO TAK ALE TO JUSH JEST NUDNE.........TYLKO RYBAK I RYBAK......STALOWOWOLSKIE LASKI CHCą CZEGOś NOWEGO......ok

 
 
 
 
~~alka
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 10:22  
Cytuj
A gdzie ona ma zajęcia? Pani Marta

 
 
 
 
~~M.B
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 10:22  
Cytuj
No sunia tak bredzisz jak mało kto na tym forum. W dobie kryzysu i w tym robotniczo chłopskim mieście napewno ktos wywali 350 tys zł. na klub żeby brac za karnet po 50. Weź się otrząśnij. Już kiedys próbowali otworzyc sieć ogólnopolską w budynku Lidera i po badaniach rynku zwineli się bo Stalowa to takie atrakcyjne miejsce do inwestowania.

 
 
 
 
~~KINGA
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 11:17  
Cytuj
JA CHODZILAM DO BUSHIDO NA WOJSKA POLSKIEGO . JESTEM BARDZO ZADOWOLONA . PRZYZNAM ZE WAZYŁAM ZBYT DUZO WZIELAM SIE ZA SIEBIE MNIEJ JADŁAM POSZŁAM TAM WALSNIE NA CWICZENIA I REGULARNIE KORZYSTAŁAM PO PARU MIESIACACH SPOTKALAM KOLEZANKE Z BYŁEJ PRACY I MNIE NIE POZNAŁA PROSZE POMYSLE C JAKA ROZNICA . POLECAM

 
 
 
 
~~dorka
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 11:25  
Cytuj
A gzie to bushido jest dokładnie?

 
 
 
 
~~-----
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 11:51  
Cytuj
Witam, ja chodzę do Fitness Center w Jubilacie i jestem zadowolona. Na niektórych zajęciach jest dużo pan co trochę jest niewygodne, ale generalnie polecam.

 
 
 
 
~~Ula
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 12:06  
Cytuj
na wojska polskiego nad pizzeria Quatro

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 13:16  
Cytuj
Jak ktoś chce to może wejść na stronę Bushido Fitness, tam są godziny i cennik

http://bushidostw.pl/?show=fitness

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kaja
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 13:19  
Cytuj
Ja polecem aerobic w Przedszkolu nr 4 na os.Hutnik- prowadzi Pani Marta- jest super- miło, piekna duża sala.Pocecam

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
A gdzie ona ma zajęcia? Pani Marta

w szkole tańca "merengue" na Wojska Polskiego 4a
nad pizzeria "ósemka"

 
 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 19:07  
Cytuj
A ja polecam Step z Izą w Busihdo we wtorki i czwartki. Jest super człowiek bardzo się zmeczy. A Iza Ktora prowadzi Step to "swojska dziewczyna" Polecam good

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 19:45  
Cytuj
W jakie dni i o której godzinie jest aerobik na Hutniku ?

 
 
 
 
~~freestyle
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 20:07  
Cytuj
--=jak na aero to tylko do BOGUŚKI umiech jest najlepsza.boksboksboksgood

 
 
 
 
~~mela
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 20:42  
Cytuj
Boguśka to terminator - dla baaardzo zaawansowanych, a co do zajęć w Fitness Center (budynek JUbilatu) to brakuje im ogrzewania, w efekcie sala zamienia sie w jaskinie lodową i w efekcie krioterapia za darmo (jak ktoś lubi - ja np. nie lubię)

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 13:39  
Cytuj
Ja polecam Krysioland albo Lelkowo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~roksana
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 14:23  
Cytuj
A ja PLANETĘ...polecam.

 
 
 
 
~~mela
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Boguśka to terminator - dla baaardzo zaawansowanych, a co do zajęć w Fitness Center (budynek JUbilatu) to brakuje im ogrzewania, w efekcie sala zamienia sie w jaskinie lodową i w efekcie krioterapia za darmo (jak ktoś lubi - ja np. nie lubię)


Co do Boguski, to mam pewne watpliwosci, ta osoba w ogóle nie podchodzi profesjonalnie do Cwiczen, które dalego odbiegały od prawidłowej postawy, mysli , ze jak ludzie sie pocą bez właczonej klimatyzacji to swietnie wpływa na samopoczucie a co z dotlenianiem. Jestem po studiacha AWF w Krakowie i miałam okazje uczestniczyc w zajeciach. Sport to zdrowie, ale tylko prawidłowo wykonywany! Miejcie to na uwadze drogie panie, pozdrawiamumiech

 
 
 
 
~~AeroMłot
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
na pewno najlepiej potrenujes na Nowej Kuzni.Tam sa dobrzy instruktorzygood

 
 
 
 
~~mela
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:00  
Cytuj
umiech pewnie tak dobrzy jak TYumiech

 
 
 
 
~~kasiulka
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:07  
Cytuj
Nawet nie mowcie o tej Bogusce jak nie chcecie zdrowia stracic. I to cale posrane Bushido z sala do cwiczen. Ale pomijajac miejsce to fakt iz ta Pani twierdzi ze jak sie wyubierasz w 10 bluz to szybciej schudniesz - moze to dziala ale bardziej na wyobraznie. No i jej cwiczenia na brzuch - the best - ale czego wymagac od osoby bez przygotowania w tym kierunku ktora nie ma pojecia jakie miesnie cwiczysz w danym momencie i ktora nie wie nawet jak poprawnie cwiczenie wykonywac.
Bylam tam raz. Pierwszy i ostatni!!!
Porazka

Maja racje wszyscy ci ktorzy uwazaja Pania Marte Rybak za profesjonalistke. Perfekcja w kazdym calu. Bo nie sztuka jest przeforsowac sie na tyle zeby potem nie moc wstac.
Pozdrawiam Pani MARTO!!!

 
 
 
 
~~nicola
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 23:19  
Cytuj
Chodziłam do Marty przez 2 lata, nie mam zastrzezen co do jej osoby, ale przenisłam sie obecnie do Bushido i tam mi sie bardziej podoba! Chodze do Asi i Izy, sa to instruktorki z prawdziwego zdarzenia i znaja sie na rzeczy co widac po samym wygladzie i postawie! pozdrawiamumiech

 
 
 
 
cr7
cr7
cr7
Posty: 27
Dołączył: 26 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2009r. 00:47  
Cytuj
z tego co sie orientuje do u "Goli" jest nawet fajnie jesli chodzi o aerobik wodny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »