NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
komunikacja miejska za darmo. , komunikacji miejskiej za darmo.
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 02:59  
Cytuj
komunikacja miejskia za darmo. co myslicie o tym pomysle w Stalowej? fajnie by bylo , sporo osob wiele kasy by zaoszczedzilo jak ma sie dzieci na dojazdy do szkoly i przy tak drogim paliwie wielu by sie przesiadlo z aut do mks-ow co napewno pozwoliloby mieszkancom troche pieniedzy zaoszczedzic i wydac na inne rzeczy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 02:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 08:52  
Cytuj
Nic za darmo nie ma, i tak byś na tę 'bezpłatną" komunikację miejską płacił.
A jeśliby utrzymano obecny rozkład jazdy, to i tak nie wróżyłbym takiej komunikacji sukcesów - autobusy jeżdżą zbyt rzadko, żeby być uwzględnianymi jako alternatywa dla własnego samochodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
A z jakiej okazji autobusy za free ? Dlaczego mam płacić za to, że ktoś jeździ? Mi za ON czy Pb nikt nie płaci, więc dlaczego kogoś sponsorować? Do szkoły za daleko to trzeba do bliższej przepisać. Jedyne zmiany, jakie mogłyby nastąpić to podział na bilety czasowe a nie jedno razowe i miesięczne.


Szanowny Moderatorze! Komu jak komu ale moderatorowi nie wypada publikować komentarzy z błędami! Po drugie to pragnę pana poinformować że w 2014 r. stalowowolski podatnik dopłaci do ZMKS ponad 3.6 mln zł i nie będzie miał z tego żadnej korzyści.Tak więc i pan już teraz do tej komunikacji dopłaca w podatkach lokalnych nic z tego nie mając!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 18:42  
Cytuj
A z jakiej okazji autobusy za free ? Dlaczego mam płacić za to, że ktoś jeździ? Mi za ON czy Pb nikt nie płaci, więc dlaczego kogoś sponsorować? Do szkoły za daleko to trzeba do bliższej przepisać. Jedyne zmiany, jakie mogłyby nastąpić to podział na bilety czasowe a nie jedno razowe i miesięczne.


Jak autobusy będą darmowe to trzeba będzie dopłacić dwa razy więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 19:23  
Cytuj
Nie koniecznie trzeba będzie aż dwa razy tyle dopłacać.Myślę że gdyby dołożyć jeszcze około 1.5 mln to można by stworzyć całkiem przyzwoitą sieć bezpłatnej komunikacji.Inną sprawą jest to że trzeba by było trochę nierobów z ZMKS-u wyrzucić i zracjonalizować przebieg tras kursowania autobusów. To co jest w tej chwili to jest po prostu śmieszne. Sokołowski naprodukował linii które mają po 1 kursie dziennie i nie koniecznie są napełnione pasażerami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Myślę że gdyby dołożyć jeszcze około 1.5 mln to można by stworzyć całkiem przyzwoitą sieć bezpłatnej komunikacji.Inną sprawą jest to że trzeba by było trochę nierobów z ZMKS-u wyrzucić i zracjonalizować przebieg tras kursowania autobusów


A ja myślę, że należy komunikację miejską zlikwidować. A 1,5 mln oddać ludziom - niech sobie je przeznaczą na co chcą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 22:34  
Cytuj
A ja myślę, że należy komunikację miejską zlikwidować. A 1,5 mln oddać ludziom - niech sobie je przeznaczą na co chcą.[/cytat] czortunio ! Jeśli zrobić tak jak mówisz to ludziom należało by dać nie 1,5 a ponad 5 mln zł!!!! Też jestem za.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 23:34  
Cytuj
w wielu m iastach bezrobotni poruszają się autobusami za darmo. Przykładem jest Rzeszów, Nysa, Płock.U nas też mogliby to wprowadzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2014r. 06:44  
Cytuj
i jeszcze darmowe obiady, mieszkania no i raz w miesiącu wizytę w spa, raz do roku wczasy na Teneryfie.
Ludzie "Nie ma czegoś takiego jak darmowe obiady" Milton Friedman.
Za to wszystko "darmowe" ktoś musi zapłacić. I z reguły jest to ten, który z tego nie skorzysta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »