NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Ortodonta- Zasowska Urszula,
Posty: 3
Dołączył: 11 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2014r. 13:11  
Cytuj
Witam,

Chciałam zapytać o Wasze opinie na temat w/w Pani doktor.
Ile płacicie za wizytę, i jakie macie odczucia odośnie leczenia. i jak długo nosicie aparat.
Ja noszę aparat prawie rok i mam mieszane uczucia.

moderowano tytuł - nie piszemy go z caps lockiem!!!- anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2014r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2014r. 14:23  
Cytuj
Nie, nie i jeszcze raz NIE!
Lepiej trzymać się z dala od tej paniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2014r. 15:04  
Cytuj
zastanawiam się nad zmianą, za aparat zapłaciłam ----zł(góra i dół), a każda wizyta to koszt 200zł, wizyty nie warte tych pieniędzy, Pani doktor zakłada dwie gumki, resztę kończy asystentka, bo na drugim fotelu już ktoś czeka. Ewidentnie idzie na ilość. I zawsze coś zrobione źle, a to brakuje gumki, a to drut za długi, a wizyty mimo że są wolne inne godziny ustalane są nie pod pacjenta tylko pod nich.
Ciekawa jestem czy inni też płacą 200 zł, bo słyszę że koszt takiej wyztyty to 80-100 max 150zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2014r. 15:38  
Cytuj
ojoj, niezle sie ceni, kiedys do niej chodzilam z aparatem sciaganym i tez zdzierala, dlatego moge Ci polecic Bare, tylko, ze sie do niej dlugo czeka i ja za wizyte placilam mniej niz 100 zl umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 30 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2014r. 17:55  
Cytuj
Nie polecam wręcz odradzam. Nosiłam aparat po ściągnięciu zęby pokrzywiły się jeszcze inaczej niż przed. Cała kasa poszła w błoto. Taka prawda, że w Stalowej nie ma dobrego ortodotny. Szczególnie jak słysze od znajomych, że noszą po 5-6 lat.

Teraz mam aparat ale korzystam z usług ortodotny z innego miasta i jestem bardzo zadowolona. Wizyty są ustalane pod klienta, asystetnki to tylko podają narzędzia nic nikomu w buzi nie grzebią.
Cennik zależy od tego co jest robione. Zwykle 100-150 zł z 2 łukami.

Nie podaje nazwy, żeby nie było, że reklama umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 22:20  
Cytuj
Też nosiłam aparat, zakładany przez tego lekarza. Zęby pokrzywiły się z powrotem. Do tej pory mam żal, bo chciałam mieć proste zęby. Teraz jestem już po 40 - stce i myślę o porawieniu tej spartaczonej roboty. Stanowczo odradzam panią doktor!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 11:26  
Cytuj
100% prawdy co piszą poprzednicy. odradzam, odradzam. 2,5 roku noszenia - efekt żaden!! po 10 latach zastanawiam sie nad ponownym założeniem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:54  
Cytuj
Bare Polecam sloneczko najlepsza w Stalowej tylko ona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:59  
Cytuj
Jak nie jestescie zadowolone to Bary mila cudowna ortodontka chodze nie caly roka efekt bardzo duzy polecam pozdrawiam dziewczyny nie zastanawiajcie sie Bara gora ::;>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 4 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 20:30  
Cytuj
Poszłam z córką do Zasowskiej, kazała zrobić RTG - kosztowało 100 PLN, ok, zrobiłam, na to ona że niewyraźnie na nim widzi i musi mieć w 3D, najlepiej już za tydzień - koszt 300 PLN :szok:, do tego każda wizyta 70 PLN (pani każe się stawiać na wizyty co tydzień - dwa - po co tak często - nie pojmuję)... no zwątpiłam, poszłam do innego ortodonty, który lepiej widzi... jednym słowem pani naciąga na kasę po prostu...Co do efektów leczenia nie będę się wypowiadać, bo efekt był żaden z racji tego że wraz z córką uciekłyśmy do innego specjalisty neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 10:17  
Cytuj
Jak do tej pory nie było żadnej pozytywnej opinii, szkoda że nie zapytałam zanim sie tam wybrałam. Szkoda czasu i pieniędzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
Poszłam z córką do Zasowskiej, kazała zrobić RTG - kosztowało 100 PLN, ok, zrobiłam, na to ona że niewyraźnie na nim widzi i musi mieć w 3D, najlepiej już za tydzień - koszt 300 PLN :szok:, do tego każda wizyta 70 PLN (pani każe się stawiać na wizyty co tydzień - dwa - po co tak często - nie pojmuję)... no zwątpiłam, poszłam do innego ortodonty, który lepiej widzi... jednym słowem pani naciąga na kasę po prostu...Co do efektów leczenia nie będę się wypowiadać, bo efekt był żaden z racji tego że wraz z córką uciekłyśmy do innego specjalisty neutralny
to wszystko prawda masakra tez zmienilam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 12:19  
Cytuj
delena, do kogo chodzisz? Poszukuje ortodonty wlasnie takiego, ktory nie ustawi mi zycia pod siebie ;) w koncu to ja place, wiec nie mam ochoty na czyjes humory smiech2 daj znac prosze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 18:35  
Cytuj
To bara tez odpada, bo ciągle narzeka ze tyle ma pacjentow ,ze nie wie gdzie wcisnac kolejna osobe.
Jej zachowanie daje wiele do zyczenia, zachowuje sie jakby łaskę robiła albo przynajmniej robiła to charytatywnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »