NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Pan T. w rozwadowie?,
hrg
hrg
hrg
Posty: 4
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:17  
Cytuj
Ponoc od wczorajszej nocy dokladnie od 2 rano tak zwany pan T przebywa w Rozwadowie w mieszkaniu swojego kolegi ktore od rana pilnowane jest przez policje..
Prawda czy ktoś puścił fame???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:29  
Cytuj
PRAWDA !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:31  
Cytuj
...ale,że niby gdzie ta Policja obstawia to mieszkanie?
Pójdę i zapytam zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:38  
Cytuj
Też się nad tym zastanawiałam bo na konkurencyjnym portalu ktoś pisał kometarz o tym, że T. poznał kolegę we więzieniu i się z nim kontaktował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:47  
Cytuj
Ludzie przestańcie szukać sensacji. Takie mamy prawo... trzeba było 25 lat temu o tym myśleć a nie teraz. Z kary śmierci trzeba było zmienić na dożywocie a nie na 25lat. Odsiedział swoje to wyszedł na wolność, takie mamy prawo i sądy nic na to się nie poradzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:48  
Cytuj
A ja przy białych domach widzę od środy stojący tam cały czas radiowóz - może tam ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 10:49  
Cytuj
O boszz...zaczęło się zaklopotany

Z góry zaznaczam,że nic nie mam do Nazira...ale może tam schował się ten cały T.(bo idąc tokiem myslenia niektórych ludzi) tam też "wiecznie stoją" radiowozy.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 11:15  
Cytuj
w rozwadowie na blokach 100% co kilka godzin panowie sluzbe zmieniaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 11:15  
Cytuj
Pan T osiedlił się prawdopodobnie w łodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 11:25  
Cytuj
Media z mózgów ludziom wodę robią.. Faktycznie człowiek, popełnił niewyobrażalne zło ale odsiedział swoje. Do kogo pretensje? Do Tuska? Do Kaczyńskiego? mlotek NIE. Do tych co zmienili prawo 25 lat temu. Tak panicznie się go wszyscy boja, może i słusznie ale po co? On dopiero ma mokro w gaciach za przeproszeniem, Nie dość ,że wszyscy go linczują to pomyślcie sobie jak on sie odnajdzie po 25 latach? Zwykła czynność jak nastawienie prania czy wstawienia czegoś na kuchenkę to dla niego już problem i wyzwanie..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 11:44  
Cytuj
hrg:
CYTAT
Ponoc od wczorajszej nocy dokladnie od 2 rano

To od nocy czy od rana? A tak w ogóle, to musisz wcześnie wstawać, skoro dla Ciebie 2 w nocy to już rano umiech

CYTAT

Prawda czy ktoś puścił fame???

Sądzę, że puściłeś fame.

zubrstw:
CYTAT
trzeba było 25 lat temu o tym myśleć a nie teraz

Nie wiem jak Ty, ale ja 25 lat temu myślałem o tym, żeby nie iść do przedszkola.

CYTAT
Odsiedział swoje to wyszedł na wolność, takie mamy prawo

Na jedno masz rację, na drugie, skoro opinie biegłych są jednoznaczne i mówią jasno, że mimo odsiedzenia kary, T. wyjdzie i niebawem zabije, nie dziwi mnie fakt, że ludzie wolą wiedzieć gdzie on jest, by w razie czego chronić swoje dzieci. Mało tego, uważam, że informacja o tym gdzie przebywa T. powinna być podana publicznie, dla bezpieczeństwa ludzi. Tymczasem nikt nie podaje o tym informacji, aby.... chronić T. Rozumiesz w czym problem. Państwo nie chroni uczciwych obywateli, państwo ochrania przestępcę. To wbrew mojej logice. Ponadto pan morderca-pedofil, 25 lat żył za nasze pieniądze, aktualnie jest chroniony za nasze pieniądze i jak się uda zostanie odizolowany w luksusowym ośrodku(w porównaniu z ośrodkami dla bezdomnych, samotnych matek czy domów dziecka rzekłbym Bardzo Luksusowym ośrodku), gdzie będzie żywiony, leczony i będzie miał zapewnioną telewizję, internet etc. za nasze pieniądze. A my w zamian nie możemy nawet zobaczyć jak on dziś wygląda, by w razie sytuacji, kiedy policja da ciała, móc się przed nim obronić. Paranoja.

PeIHa:
CYTAT
Zwykła czynność jak nastawienie prania czy wstawienia czegoś na kuchenkę to dla niego już problem i wyzwanie.

Faktycznie, współczuję mu mocno, jak on sobie poradzi... pewnie nigdy nie nauczy się korzystać z zapalarki w pokrętle kuchenki w związku z czym zginie z głodu w straszliwych męczarniach. Poza tym jak napisałem powyżej, jak go odizolują, to nie będzie musiał robić prania, będzie miał służbę od tego. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Tak panicznie się go wszyscy boja, może i słusznie ale po co?


Może przez wgląd na bezpieczeństwo swoich dzieci ?przecież nie "siedział" za kradzież czy jazdę pod wpływem alkoholu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:09  
Cytuj
Szopen
chodziło mi o władze które 25lat temu zmieniły prawo.
Co do jakichkolwiek obaw, to czy każdego wieźnia trzeba się bać ? ilu wychodzi codziennie z więźnień którzy siedzieli za zabójstwa ? Czego ich nikt się nie boi ? Dlaczego im nie dają ochrony ? Dlacego tych spraw nie ma w TV ? bo nie są medialne i "tacy" jak Wy nie oglądają tego z wybauszonymi oczami i nie sieją paniki nabijając portfele właścicielom TV.... to nie jest odosobniony przypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:13  
Cytuj
CYTAT

Mało tego, uważam, że informacja o tym gdzie przebywa T. powinna być podana publicznie, dla bezpieczeństwa ludzi.


Oczywiście, że tak - w USA skazani za pedofilię, po wyjściu z więzienia są na cenzurowanym - każdy może sprawdzić w necie czy w jego okolicy nie zamieszkał jakiś pedofil i przy okazji obejrzeć sobie zdjęcie delikwenta.

CYTAT
A my w zamian nie możemy nawet zobaczyć jak on dziś wygląda, by w razie sytuacji, kiedy policja da ciała, móc się przed nim obronić.


Na razie jeszcze możemy zobaczyć jak wygląda
http://www.mowim(...)515.html
ale pewnie niezbyt długo ten stan potrwa, bo dla bezpieczeństwa pana T. planują zmienić mu tożsamość i wygląd mlotek

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
Szopen
chodziło mi o władze które 25lat temu zmieniły prawo.

Wiem o co Ci chodziło, ale odnosisz się do spraw bieżących i bieżących komentarzy. Mnie nie obchodzi, kto dał dupy 25 lat temu, ja żyję tu dziś i teraz i martwię się o swoje dziecko.

CYTAT
Co do jakichkolwiek obaw, to czy każdego wieźnia trzeba się bać ? ilu wychodzi codziennie z więźnień którzy siedzieli za zabójstwa ? Czego ich nikt się nie boi ?

Troszeczkę głupotki wypisujesz umiech Naprawdę uważasz, że nikt się nie boi morderców wychodzących z więzień? Sądzę, że się mylisz. Nawet jeżeli faktycznie nie każdego trzeba się bać, bo być może to był jednorazowy "wybryk", bo może zrozumiał, bo może się zresocjalizował, to w sprawie T. psychologowie często gęsto twierdzą, że on NA PEWNO ZABIJE. Dla mnie to powód, by się obawiać człowieka. Wydaje mi się to rozsądne.

CYTAT
Dlaczego im nie dają ochrony ? Dlacego tych spraw nie ma w TV ? bo nie są medialne i "tacy" jak Wy nie oglądają tego z wybauszonymi oczami i nie sieją paniki nabijając portfele właścicielom TV.... to nie jest odosobniony przypadek.

Absolutnie nie mam zamiaru nikomu nabijać czegokolwiek. Nie kręci mnie śledzenie z kamerą Mariusza T. ani podobne wygibasy. Mało tego, uważam, że tego człowieka powinni powiesić już dawno. Nie byłoby sprawy. Uważam najzwyczajniej, że to co się wokół niego wyrabia to kuriozum. Powinien pozostać tam gdzie był przez ostatnie czasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:24  
Cytuj
Gosc jeszcze bedzie bogaty.Napisze ksiazke i oleje ten kraj.Amerykanie chetnie nagraja film na podstawie jego zycia .A biegli juz nie raz pokazali ze ich opinje o dupe rozbic .I to nie dotyczy jedynie tej dziedziny.Wystarczy ogladac Panstwo w panstwie.Jest wolny i tyle.Nagonanie prawa moze na kazdym z was kiedys moze byc zastosowane.Za byle bzdure trafic mozecie do kicia .Czlowiek odsiedzial i nawet ten nadzur nie powinien byc.Inna sprawa ze powinien dostac w czape kiedy mial wyrok.To morderca i zbok.Ale teraz jest wolny .I bedzie bogaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 12:38  
Cytuj
CYTAT ("SzoPeN")

Na jedno masz rację, na drugie, skoro opinie biegłych są jednoznaczne i mówią jasno, że mimo odsiedzenia kary, T. wyjdzie i niebawem zabije, nie dziwi mnie fakt, że ludzie wolą wiedzieć gdzie on jest, by w razie czego chronić swoje dzieci. Mało tego, uważam, że informacja o tym gdzie przebywa T. powinna być podana publicznie, dla bezpieczeństwa ludzi. Tymczasem nikt nie podaje o tym informacji, aby.... chronić T. Rozumiesz w czym problem. Państwo nie chroni uczciwych obywateli, państwo ochrania przestępcę. To wbrew mojej logice. Ponadto pan morderca-pedofil, 25 lat żył za nasze pieniądze, aktualnie jest chroniony za nasze pieniądze i jak się uda zostanie odizolowany w luksusowym ośrodku(w porównaniu z ośrodkami dla bezdomnych, samotnych matek czy domów dziecka rzekłbym Bardzo Luksusowym ośrodku), gdzie będzie żywiony, leczony i będzie miał zapewnioną telewizję, internet etc. za nasze pieniądze. A my w zamian nie możemy nawet zobaczyć jak on dziś wygląda, by w razie sytuacji, kiedy policja da ciała, móc się przed nim obronić. Paranoja.

Święte słowa ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:01  
Cytuj
Ludzie przestancie z ta tania sensacja....odsiedzil swoje dajcie mu zyc .Kare jaka sad mu wystawil odsiedzil co do dnia ...pretensje do sadu to piszcie do ministra !!! Ile takich wyszlo przez ostatnich pare lat? Ale nie slychac o nich bo media nie trabilo i tu na forum nikt o tym nie pisze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:05  
Cytuj
Media mają kolejny zastępczy temat bo po co mówić i pisać o 19 mld zł z OFE i innych bardzo ważnych dla nas sprawach, w których Rząd robi nas w balona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Ludzie przestancie z ta tania sensacja....odsiedzil swoje dajcie mu zyc .

Przecieram oczy ze zdumieniem bo nie wierze w to,co tu czytam!!!

W bestialski sposób zamordował te Bogu ducha winne dzieci,a jakby tego było mało,przed wyjściem odgrażał się że po wyjściu bedzie to robił nadal,a Ty piszesz,żeby dać mu spokojnie żyć???

Wiesz co....ręce mi opadły i nawet nie che mi się już komentować Twojej głupoty....

CYTAT
Ile takich wyszlo przez ostatnich pare lat? Ale nie slychac o nich bo media nie trabilo i tu na forum nikt o tym nie pisze.

...a tak właśnie nie powinno być!!!Każdy jeden taki zwyrol powinien być zaraz po wyjściu z kicia napiętnowany poprzez wypalenie wielkiej litery P na czole.Żeby z dala można było takiego gnoja rozpoznać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:32  
Cytuj
bronicie skurw.... dlamnie posiadzial za kazde dziecko srednio 6 lat . to ma byc sprawiedliwos ? jakby taki ktos cos takiego zrobil ktoremus z moich bliskich to bym chu..golymi rekami zabil. z pewnoscia jakby go teraz spotkal to pewnie niewiadomo jakby sie to skonczylo. niektorzy siedza za zabicie jednej osoby 25 lat a ten za 4 .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:39  
Cytuj
[cytat]W bestialski sposób zamordował te Bogu ducha winne dzieci,a jakby tego było mało,przed wyjściem odgrażał się że po wyjściu bedzie to robił nadal,a Ty piszesz,żeby dać mu spokojnie żyć???[cytat]

Wybacz a słyszałeś na własne uszy od M.T ,że po wyjściu znów to zrobi? Czy usłyszałeś to od manipulantów w telewizji ,którzy szukają sensacji? Nie chce go bronić bo to co zrobił 25 lat temu to świństwo jakich mało ale bez przesady żeby od razu ujawniać jego wizerunek i miejsce pobytu... Bo odsiedział wyrok w pierdlu i wyszedł legalnie a nie z niego uciekł. Niestety prawo nie działa wstecz.. i nie ma co gdybać o jego śmierci itp. I myślę ,że to on bardziej boi się 'nas' zwykłych ludzi niż my powinniśmy bać się jego. Tym bardziej ,że zapewniono społeczeństwo ,że ma 24/7 nadzór policji.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:50  
Cytuj
PeIHa widzę,że wiesz o tym,że gdzieś bije dzwon ale nie wiesz do końca w którym kościele.

CYTAT
Wybacz a słyszałeś na własne uszy od M.T ,że po wyjściu znów to zrobi?

Na własne uszy nie słyszałam,ale slyszalam to od psychologów,którzy go badali.
CYTAT
Tym bardziej ,że zapewniono społeczeństwo ,że ma 24/7 nadzór policji

Taak?? A to bardzo ciekawe,tylko czy wiesz na jak długo ta policyjna ochrona przy nim bedzie?
Bo z tego co mówili to nie bedzie to dłużej niż kilka dni zaklopotany

...a później co??? Nic.
Możemy tylko czekać,aż zaatakuje znowu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
Tym bardziej ,że zapewniono społeczeństwo ,że ma 24/7 nadzór policji.

Kto Cię zapewnił? Manipulatorzy w TV, którym grunt się pod nogami pali i powiedzą Ci wszystko co chcesz usłyszeć? Ogarnij się, bo strzelasz sobie samobója.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:01  
Cytuj
Ehh...PeIHa,PeIHa .... umiech

Zdecyduj się na coś,bo co rusz w każdej wypowiedzi strzelasz sobie w kolano umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »