NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Pan T. w rozwadowie?,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
No właśnie z tego co mówili... a w każdej stacji telewizyjnej mówią co innego.

Prosta sprawa, chciałbym wiedzieć, czy pod moim domem nie spaceruje gwałciciel i morderca (przypominam, że po odbyciu kary nie przestaje się być mordercą). Nie interesuje mnie, jak mieszka, co je na śniadanie i z kim sypia. Nie interesują mnie też zapewnienia, że będzie pilnowany 24h/dobę (tylko mnie to wku..wia, bo wiem, kto za to buli). Jeżeli chodzi o samego szanownego Pana Mariusza, i hasła typu "dajcie mu żyć, swoją karę odsiedział". Przypominam, Pan Mariusz nie dał żyć czwórce dzieci. W żaden sposób nie uważam, że jest on zrehabilitowany. Co więcej, co do Pana Mariusza, wyrok jaki zasądzono nie został zrealizowany. Przypominam, że Pan Mariusz miał zostać powieszony, czego nie uczyniono. W tej chwili dla niego życie jest przywilejem, a nie prawem. Jedyne co mnie obchodzi to to, czy jest w odpowiedniej odległości ode mnie. Proste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:11  
Cytuj
O to rządowi chodziło żebyście sobie zapchali głowy Trynkiewiczem to nie będziecie widzieli co się w sejmie teraz przegłosowuje. A na tapecie dwie ustawy legalizujące korupcję na najwyższym szczeblu dotyczące m. in. sprzedaży bez przetargu i na dodatek w tajemnicy.

A dla nas co? mama Madzi, pijani kierowcy, radary, trynkiewicz, Macierewicz. Acha i straszenie Kaczyńskim i PIS-em. Kto się na to jescze łapie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:12  
Cytuj
PeIHa odnoszę wrażenie,że piszesz tylko po to,aby cos napisać.
Przeczytaj proszę ze zrozumieniem jeszcze raz mój post (zacytuję go dla jasności) i dopiero wtedy odnoś się do niego.
...ale pod warunkiem,że zrozumiesz,co tam jest napisane...

CYTAT
Na własne uszy nie słyszałam,ale slyszalam to od psychologów,którzy go badali.


CYTAT
Taak?? A to bardzo ciekawe,tylko czy wiesz na jak długo ta policyjna ochrona przy nim bedzie?
Bo z tego co mówili ( Policja )to nie bedzie to dłużej niż kilka dni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:33  
Cytuj
Tak, tak niech będzie ,że masz rację. Próbowałam tylko zwrócić uwagę ,że media mydlą ludziom oczy. Za tydzień czy dwa media przestana o nim mówić i Ty zapewne też. Wyniknie jakiś nowy ciekawy temat i znów zajmiesz się nim jak 98% społeczeństwa.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:36  
Cytuj
Jeżeli wypowiedz doktora psychologii dla Ciebie to mydlenie oczu przez media,to dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:47  
Cytuj
Dyrektor psychologii czego? Przedszkola? Gimnazjum? Jakiegoś instytutu? To też ma znaczenie.. Chłoniesz tą telewizje jak gąbka.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:51  
Cytuj
Doktorato po pierwsze...a po drugie... to poddaję się.Nie dzwignę dyskusji z Tobą.Rozrysowałabym Ci to,ale w podstawówce jak i w liceum zajęcia plastyczne nie były moją mocną stroną,więc sobie daruję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 14:56  
Cytuj
Nikt tu nie broni zboka i mordercy.Trzeba bronic prawa.A prawo mowi ze ten czlowiek jest wolny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Nikt tu nie broni zboka i mordercy.Trzeba bronic prawa.A prawo mowi ze ten czlowiek jest wolny.



I taka jest prawda... A wypowiedzi na tym forum sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 15:40  
Cytuj
CYTAT


I taka jest prawda... A wypowiedzi na tym forum sciana


Prawda też jest taka,że to samo prawo nie zawsze działa tak jak powinno. Przykład - ostatnio pisał chłopak na forum,że mu gość dom obrobił, sprawa się odbyła i nie za wiele nie zmieniło. Winny korzysta z życia, bo teoretycznie nic nie ma na siebie, poszkodowany jest nadal poszkodowanym....taka prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 15:53  
Cytuj
I myslicie ze sobie ten bandyta poradzi po 25 latach w obecnej rzeczywistosci? To oczywiste ze nie. I co wtedy zrobi? Bedzie chcial wrocic tam gdzie wie jak zyc czyli więzienia. A jak tam wrocic? Zamordowac ponownie.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Nikt tu nie broni zboka i mordercy.Trzeba bronic prawa.A prawo mowi ze ten czlowiek jest wolny.

Ależ czy ktoś neguje jego wolność? umiech Jest wolny, takie jest prawo. Zatem, skoro pan T. jest zwykłym obywatelem, nie widzę potrzeby ochrony jego wizerunku, zabraniania podawania personaliów czy tego, aby był śledzony przez Policję. Większość wolnych obywateli nie korzysta z ochrony Państwa, dlaczego więc on? Nie neguję, że ma prawo być na wolności, chcę po prostu mieć pewność, że nie zagraża mnie i moim bliskim. W przeciwieństwie do Was, nie lubię go i nie ufam mu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 16:14  
Cytuj
Zawsze mozesz i ty poprosic o ochrone jesli czujesz sie zagrozony.Takie masz prawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
Media mają kolejny zastępczy temat bo po co mówić i pisać o 19 mld zł z OFE i innych bardzo ważnych dla nas sprawach, w których Rząd robi nas w balona.


Dokładnie o tym samym pomyślałem, żeby media poświęciły 1% czasu kradzieży naszej kasy z ofe przez PO i komorowskiego tyle co poświęciły pederaście i pedofilowi to by było coś a tu cisza.
tusk dobiera się do lasów i cisza.
Wszędzie o tym zboczeńcu aż strach lodówke otworzyć.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 16:50  
Cytuj
o Sodomo i Gomoro co za idiota takie brednie pisze??
Pan T. wyjechał do rodziny nie przebywa na terenie Stalowej Woli. Idioci nie straszcie ludzi. Ja też mam dzieci, przyjrzałam się tej sprawie bliżej wykonałam kilka telefonów i możecie spać spokojnie, nie ma pana T. w naszym mieście.

m629
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Paź 2012r.
Skąd: Radomyśl
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 17:03  
Cytuj
Pan Mariusz T. jest wolnym człowiekiem. Odbył w całości zasądzoną karę ( przypominam, że objęła go amnestia z 1989 roku ). Nie jest pozbawiony praw publicznych. Do tych wszystkich, którzy wołają i szczują tego Człowieka przypomnę słowa innego Człowieka, który wypowiedział je 2000 lat temu "Kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem". I w innym miejscu: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni". W chwili obecnej sprawa pana Mariusza T. przybiera rozmiary narodowej histerii. Czy koniecznie musimy w tym uczestniczyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Tak, tak niech będzie ,że masz rację. Próbowałam tylko zwrócić uwagę ,że media mydlą ludziom oczy. Za tydzień czy dwa media przestana o nim mówić i Ty zapewne też. Wyniknie jakiś nowy ciekawy temat i znów zajmiesz się nim jak 98% społeczeństwa.


Masz w 100% racje, że media mydlą Polakom oczy, ale nas ta sprawa dotyczy, więc powinniśmy się tym interesować, skoro ten ktoś mieszka w naszym mieśćie !!! To nie jest jakiś X z Madagaskaru, tylko człowiek, którego można spotkać na ulicy!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 17:59  
Cytuj
Nie wiem jak można bronić takiej bestii, prawo zwiodło niestety ale prawda jest taka że mordercą i pedofilem zostanie już do końca swojego usranego życia. Powinno się go te 25 laty temu szybko sprzątnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 18:00  
Cytuj
Matko... a Wy dalej o tym samym. Wszędzie o Trynkiewiczu, dajcie sobie spokój. Dobrze ktoś napisał, polskie prawo nie popisało się 25 lat temu i tu jest cały problem, powinien zgnić do końca życia w więzieniu albo powinno mu się ten żywot zakończyć, ale tym powinno się zająć wtedy... Jednak gość odbył karę w całości i niestety należy mu się da wolność zgodnie z prawem. Cóż tak to działa.

Raczej bym się nie martwił, że komuś coś zrobi. On ma chyba bardziej w gaciach po tej całej akcji medialnej ostatnich miesięcy.

Są na świecie ważniejsze rzeczy niż Trynkiewicz. Ludziom żyje się coraz gorzej, a media mydlą Wam oczy Trynkiewiczem jakby to była najważniejsza rzecz w kraju, a taka nie jest.
Bardziej interesuje mnie to co mają do zaproponowania rządzący, żeby ludziom żyło się lepiej bo na razie zaczynają już kopać się poniżej dna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 18:36  
Cytuj
Irkuck mam 10letniego syna i mala coreczke. Chce wiedziec czy w dalszym ciagu moge bezpiecznie puszczac syna samego do szkoly czy mam go podwozic bo ta ludzka szmata kreci sie w promieniu kilku kilometrow i moze zechce kiedys "podwiezc" mojego chlopaka albo inne dziecko do szkoly. Ten czlowiek to smiec, zamordowal 4 dzieci i bez wzgledu czy odsiedzialby 25, 50 czy 100lat, nie wazne czy odrobilby to w kamieniolomach, wyplacil milionowe odszkodowania czy realnie by sie zresocjalizowal to zawsze bedzie PIERD*LONYM mordeca dzieci ktory przed 25laty zrujnowal dozywotnio zycie czterem rodzinom. Nie jestem sobie w stanie wyobrazic zeby jakis zwyrodnialec zabil moje dziecko, nie jestem wstanie wogole ogarnac tego ze mialbym jakos z czyms takim zyc. Dlatego jak slysze czy czytam wpisy na temat tego ze jest wolny, zresocjalizowany, zeby dac mu spokoj, ze sie chlopina boi to zbiera mnie najnormalniej na zygi. Ktos kto wypisuje takie brednie musi byc bezdzietnym bezmozgiem ktory nie rozumie jaka wartosc w zyciu czlowieka maja jego dzieci. Ten smiec powinien zdechnac w najgorszych meczarniach. Amen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 18:47  
Cytuj
o Sodomo i Gomoro co za idiota takie brednie pisze??
Pan T. wyjechał do rodziny nie przebywa na terenie Stalowej Woli. Idioci nie straszcie ludzi. Ja też mam dzieci, przyjrzałam się tej sprawie bliżej wykonałam kilka telefonów i możecie spać spokojnie, nie ma pana T. w naszym mieście.
PS> TAKICH JAK PAN T W NASZYM MIEŚCIE JEST MNÓSTWO JEDEN MIESZKAŁ W MOIM BLOKU, MOLESTOWAŁ WŁASNE DZIECI BYDLAK NA SZCZĘŚCIE JUŻ GO NIE MA.

m629
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:15  
Cytuj
Czy ktoś by się nim przejmował gdyby w TV o tym nie trąbili ? Znajomy przez pewien czas (ok. 10lat) mieszkał przez ścianę z gościem który wyszedł z paczki po 15latach, gdy się o tym dowiedział zmienił mieszkanie i ja się pytam po co, skoro przez 10 lat nic nikomu nie zrobił ? Nikt by się go niebał gdyby o tym nie trąbili w TV, jeśli te opiniie psychologów itd. są prawdziwe to dlaczego nie wsadzą go do ośrodka zamkniętego dla umysłowo chorych ? Czy można wierzyć tym opinią ? Czy na siłe nie próbują naprawić błędu sprzeda 25 lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:20  
Cytuj
CYTAT

Bardziej interesuje mnie to co mają do zaproponowania rządzący, żeby ludziom żyło się lepiej bo na razie zaczynają już kopać się poniżej dna...

A ja widzisz potrafię i śledzić postępowanie Państwa w sprawie T. i jednocześnie obserwować to co robi rząd. Ja nie rozumiem tego typu argumentów, że "zajmujecie się tym, a tamto Was nie interesuje". Czy Wy ludzie naprawdę nie potraficie skupić się na kilku rzeczach w życiu? Pierdzielicie, że ciągle tylko Trynkiewicz i Trynkiewicz. Jeden wątek na forum. O Tuskach, Kaczorach, OFE, ZUSie, KRUSie są dziesiątki wątków do tego pieprzycie o tym w każdym temacie, czy wątek dotyczy Trynkiewicza, pogody, promocji w Biedronce czy kupna samochodu na sandomierskiej giełdzie. To mnie się już rzygać chce od słuchania, że Tusku to, Tusku tamto. Więc, jeżeli jednego czy drugiego bardziej interesuje, co zrobi rząd, to zapraszam do wątku o rządzie i gorącej debaty na ten temat. Niektórzy, jak pojawiający się i w tym wątku osobnicy (nie będę wymieniał nicków, ale ewidentnie widać o kogo mi chodzi) bez przerwy bełkoczą tylko o PO i polityce. I to oni są nudni i to oni przeszkadzają ludziom skupić się na wielu istotnych sprawach ich dotyczących. Koniec, taki trochę komentarz obok tematu, wybaczcie. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:20  
Cytuj
Do autora tego zamieszania:

Obrazek

zaklopotany

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:34  
Cytuj
Zubrze ja mam w dup*e to co mowia w telewizji, jakie opinie wydaja psychologowie, psychiatrzy, ortopedzi, ortodonci i to czy teraz probuje sie naprawic blad z przed 25lat (koles powieniem byc juz dawno trupem). Mam male dzieci ktore sa dla mnie najwyzsza wartoscia i do cholery chce wiedziec czy w mojej okolicy nie osiedlil sie SERYJNY MORDERCA DZIECI ktoremu wydaje sie ze po przesiedzeniu 6,25 roku za zabicie kazdego z tych chlopcow ma prawo "zaczac zycie od nowa" jako w pelni zrehabilitowana anonimowa osoba. Ktos kto morduje z premedytacja w mojej opinii automatycznie traci jakiekolwiek prawo do dalszego zycia. Morderstwo czlowieka jest czyms nieodwracalnym, czyms za co nie mozna zadoscuczynic, odplacic, przeprosic, odpokutowac. To nie oszustwo podatkowe czy kradziez roweru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »