NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Pan T. w rozwadowie?,
Posty: 12
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 20:30  
Cytuj
To szczera prawda, wczoraj go widziałem, mieszka niedaleko mnie policja cały czas go pilnuje, jeśli chcecie zrobię mu zdjęcie i wrzucę tu żeby każdy wiedział jak wygląda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 20:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 20:34  
Cytuj
Fota mile widziana ale jeszcze milszy bedzie adres

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
o Sodomo i Gomoro co za idiota takie brednie pisze??
Pan T. wyjechał do rodziny nie przebywa na terenie Stalowej Woli. Idioci nie straszcie ludzi. Ja też mam dzieci, przyjrzałam się tej sprawie bliżej wykonałam kilka telefonów i możecie spać spokojnie, nie ma pana T. w naszym mieście.


mlotekmlotekmlotekmarcelamat mlotekmlotekmlotek
rozumiem,ze na temat swiadkow koronnych w sprawie papaly ,kadafiego,olewnika,pruszkowa itd itd tez udzielili ci szczegolowych informacji okokok Na jakim ty swiecie kobieto zyjesz ,ze piertolisz takie pierdoly??? Jest czy go nie ma tu czy tam to pikus w porownaniu z twoja wiedza i informacjami jakich ci udzielaja...powinien ktos temu blizej sie przyjrzec chyba bo inaczej scianascianasciana czarno to widze scianascianasciana jeszcze raz powtorze nie wiesz nie pisz pierdul typu
CYTAT
wykonałam kilka telefonów i możecie spać spokojnie, nie ma pana T. w naszym mieście
...no ale niewykluczone ze pan T juz jest tu na forum i pisze bzdury i slodzi sam sobie potluczony


CYTAT
To szczera prawda, wczoraj go widziałem, mieszka niedaleko mnie policja cały czas go pilnuje, jeśli chcecie zrobię mu zdjęcie i wrzucę tu żeby każdy wiedział jak wygląda.


pawel777666 chcemy chcemy dotrzymaj slowa wklej fotechytry sama go dzis widzialam 20x na hali,nad sanem,na wiadukcie i pod wiaduktem i jeszcze kilku miejscach a nawet jak tu ktos wczesniej napisal otwieram lodowke a tam pan T.chytrychytrychytry

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
o Sodomo i Gomoro co za idiota takie brednie pisze??
Pan T. wyjechał do rodziny nie przebywa na terenie Stalowej Woli. Idioci nie straszcie ludzi. Ja też mam dzieci, przyjrzałam się tej sprawie bliżej wykonałam kilka telefonów i możecie spać spokojnie, nie ma pana T. w naszym mieście.

good
Już widzę, jak policjanci zajmujący się ochranianiem tyłka Pana T., udzielają wszystkim zainteresowanym telefonicznej informacji, że Pana T. nie ma w mieście X, wyjechał do cioci, do miasta Y. mlotek

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
o Sodomo i Gomoro co za idiota takie brednie pisze??
Pan T. wyjechał do rodziny nie przebywa na terenie Stalowej Woli. Idioci nie straszcie ludzi. Ja też mam dzieci, przyjrzałam się tej sprawie bliżej wykonałam kilka telefonów i możecie spać spokojnie, nie ma pana T. w naszym mieście.

CYTAT
Już widzę, jak policjanci zajmujący się ochranianiem tyłka Pana T., udzielają wszystkim zainteresowanym telefonicznej informacji, że Pana T. nie ma w mieście X, wyjechał do cioci, do miasta Y. mlotek


Wróż Maciej lub Wróżka Samanta odpowie na wszystkie Twoje pytania, po co mieszać w to policje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 09:45  
Cytuj
a czy ja pisałam że policja udzieliła mi tych informacji ???? media są doskonale poinformowane o tym gdzie jest pan T a policja nic wam nie powie. Robicie ludziom wodę z mózgu, nie potrzebnie straszycie, idioci. Psychiatra się kłania bo może jakaś galopująca schizofrenia w naszym mieście!!! Jak mi to jeden z dziennikarzy powiedział cytuję: " oczywiście pan T jest w naszym mieście poluje na małych chłopców" i tu sarkazm następna wypowiedź cytuję: "Śledzimy kroki pana T i zapewniam panią że nie ma go w naszym mieście w chwili obecnej przebywa u rodziny" nie popadajmy w zbiorową histerię

m629
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Jak mi to jeden z dziennikarzy powiedział cytuję: " oczywiście pan T jest w naszym mieście poluje na małych chłopców" i tu sarkazm następna wypowiedź cytuję: "Śledzimy kroki pana T i zapewniam panią że nie ma go w naszym mieście w chwili obecnej przebywa u rodziny" nie popadajmy w zbiorową histerię


Czyli nie byliście na "Ty" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 10:09  
Cytuj
Taaaak na fb wcześniej pisali, że jest u matki a matka się go boi i sama ma ochronę. Zresztą ile ludzi tyle opinii a tak na prawdę nie wiadomo gdzie jest T.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
a czy ja pisałam że policja udzieliła mi tych informacji ???? media są doskonale poinformowane o tym gdzie jest pan T

Ufffff, ulżyło mi. Dobrze, że to media Cię poinformowały, a nie policja, wróż Maciej czy wróżka Samanta. To nam daje 100% gwarancję rzetelności i prawdziwości tej informacji.
CYTAT
i tu sarkazm

Tak dodałam, żeby nie było wątpliwości smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 12:11  
Cytuj
Aktualne zdjęcie pniżej w linku. Mam nadzieję, ze w każdej szkole na godzinie wychowawczej będzie poruszony ten temat, a rodzice swoją drogą muszą z dziećmi rozmawiać i przestrzegać przed nieznajomymi.
http://www.fakt.(...)1,2.html

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 15:14  
Cytuj
Żarcik sobie zrobiłem pisząc że go widziałem, a tu ktoś wziął to na serio. Media robią wam z mózgu papkę, nagłaśniając sprawę gdyby nie to, to byście nawet nie wiedzieli że taki ktoś istnieje. Mniej telewizji, mniej radia i gazet, więcej książek i krytycznego myślenia wam radzę i życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Media robią wam z mózgu papkę, nagłaśniając sprawę gdyby nie to, to byście nawet nie wiedzieli że taki ktoś istnieje.

Co Ty dajesz? Nie wiedzielibyśmy, a teraz wiemy? Możliwe, że masz rację. Pójdę dalej, gdyby nie media nie wiedziałbym pewnie kim jest Kamil Stoch, nie wiedziałbym, że w Afganistanie jest wojna, nie wiedziałbym kto jest prezydentem USA, nie wiedziałbym wielu, wielu rzeczy. Odnoszę wrażenie, że wtedy byłbym idiotą. Cieszę się zatem, że mam kontakt ze światem i dzięki temu wiem więcej. Nie boli mnie od tego głowa, spokojnie umiech Problemy mają tylko Ci, którzy nie rozumieją o czym mówi się w mediach, to są głównie osoby, które można tutaj poznać m.in. po masowym wklejaniu gotowych artykułów, bez żadnej analizy, komentarza, własnych wniosków. Zwykle artykułów pochodzących z prawicowych pismadełek internetowych. Zupełnie nie wiem skąd ta zależność umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 22:40  
Cytuj
Oby tylko nie było kolejnej tragedii ...:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 23:33  
Cytuj
Auto RST wyjeżdża z więzienia z Rzeszowa. "2014.02.14 - Ze szczególnym okrucieństwem" 0:18 sekunda.

http://www.ipla.(...)-5890753

Za dnia wyjeżdża auto na RNI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 00:30  
Cytuj
To wszystko wyjaśnia. Przecież jeżeli T. miał zamieszkać w STW, to musiał po niego przyjechać samochód ze stalowej właśnie smiech2 Ps. i wszyscy mają pewność, że w środku jest Mariuszek? Zapewne prowadził, w końcu tego jak się jeździ autem się nie zapomina smiech2

Ustalcie szczegóły zatem, czy samochód miał rejestrację RST czy RNI? Bo skoro za dowód tego, że mieszka w STW uznajecie to, że z więzienia w Rz wyjechał samochód STW, to w takim razie kto mieszka w Nisku? Bo samochód RNI też wyjeżdżał. Może jest wielu takich przestępców i tak rozwożą ich na zmianę to do Niska to do Stw???
Podobno też, w ciągu ostatnich dni wyjeżdżały z więzienia samochody również o innych numerach rejestracyjnych! Wniosek jest jeden. Trynkiewicz jest w wielu miejscach, tak go porozwozili po całym kraju umiech Radzę uważać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 10:58  
Cytuj
Ostatnio byłem w Rozwadowie kilka razy i nie zauważyłem niczego niezwykłego.
Ale przyznaję że Rozwadów jest korzystnym miejscem do ukrycia kogoś.
Np. te stare, na wpół opuszczone budynki w okolicy Dworca PKP.
Hipotetycznie, gdyby pan T. mieszkał w Rozwadowie, nie zrobiłoby to na mnie wrażenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 12:41  
Cytuj
Z tym Trynkiewiczem w Rozwadowie to pewnie taka sama prawda jak i to , ...że Franz miał strzelać do papieża... ( fani " Psów" - Pasikowskiego zrozumieją). Moja babcia nieraz mówiła ,że są tylko dwie rzeczy nieskończone : wszechświat i ludzka głupota. Po lekturze tego tematu nabieram przekonania ,ze moja babcia słusznie mówiła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 13:02  
Cytuj
Zresztą, jeżeli pan T. mieszkałby w Rozwadowie, to wąpię czy Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli by to potwierdziła. Gdyby potwierdziła, to byłaby afera... nocą ruszyłby tłum ludzi z pochodniami i widłami.
A tak, gdy ludzie myślą że T. u nas nie ma, to choćby stał za tobą w kolejce w rozwadowskiej "Żabce", to nie zwrócisz na niego uwagi i nie ma sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
nocą ruszyłby tłum ludzi z pochodniami i widłami.

Pieprzycie tak jeden z drugim, piątym i dziesiątym. Już Was widzę, jak linczujecie kogoś, tłuczecie do nieprzytomności, podrzynacie gardło, wieszacie na gałęzi... sranie w banię. Macie pewnie takie samo podejście jak do pomocy bliźniemu. Ja wprawdzie nie mogę, nie mam czasu, ale tłum ludzi z pieniędzmi i podarunkami już rusza, by pomagać uboższym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 13:41  
Cytuj
Szopen, to była metafora...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 14:19  
Cytuj
Florku,metafora czy nie,nie zmienia to faktu,że jesteśmy narodem z ogromną znieczulicą.Póki nam osobiście coś złego się nie przydarzy,mamy daleko głęboko krzywdę innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 15:29  
Cytuj
Dziennikarze wyśledzili, że z więzienia przewieziono go do policyjnych koszar we Wrocławiu. Dzień później pod osłoną nocy wywieziono go do innej kryjówki. Nikt nie wie, czy to był Trynkiewicz, czy podstawiona osoba. Zablokowano ulicę, aby dziennikarze nie dogonili konwoju. Tak naprawdę co chwilę będą zmieniać miejsce, więc MT może być wszędzie. Policja celowo dezinformuje, aby nikt go nie znalazł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 12:40  
Cytuj
NIechce nic insynuować, ale wojewódzka policja przed wczoraj oraz wczoraj cały dzien pilnowala w sprinterze policyjnym oddziału psychiatrycznego zaś wczoraj wieczorem stał tam Opel Astra RZ 44... tylko, że to nie był "nasz" stalowowolski ino pozamiejscowy i również stał blisko psychiatryka i pilnowali oddziału. Może coś na rzeczy jest ?chytry

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 12:56  
Cytuj
Pan T mieszka w Rozwadowie na sandomierskiej u kolegi z pierdla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 14:18  
Cytuj
Zastanawiam sie nad zdjeciem w tym profilu.. Jakby nie patrzec 25 lat do przodu moze to byc podobny albo ten gosc...

https://www.faceb(...)?fref=ts

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »