NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Pan T. w rozwadowie?,
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
Zastanawiam sie nad zdjeciem w tym profilu.. Jakby nie patrzec 25 lat do przodu moze to byc podobny albo ten gosc...

https://www.faceb(...)?fref=ts

Po co to walkujecie? Gościu trafi do pseudo-psychiatryko-więzienia choć swoje odsiedzial. Porażka państwa polskiego ustawa niezgodna z prawem i konstytucją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 20:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 20:41  
Cytuj
nie ma jak to brakzajeciai szukanie sensacji na sile mlotekmlotekmlotekgood

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 21:41  
Cytuj
Kto jest trochę bystrzejszy i trochę bardziej dociekliwy, to już wie doskonale, że T jest w Rozwadowie. Nie ma co się oszukiwać, że go nie ma...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
NIechce nic insynuować, ale wojewódzka policja przed wczoraj oraz wczoraj cały dzien pilnowala w sprinterze policyjnym oddziału psychiatrycznego zaś wczoraj wieczorem stał tam Opel Astra RZ 44... tylko, że to nie był "nasz" stalowowolski ino pozamiejscowy i również stał blisko psychiatryka i pilnowali oddziału. Może coś na rzeczy jest ?chytry


Wystarczy przejść się na Wyszyńskiego i zobaczyć na własne oczy.

Warują tam na dwa auta już od środy. Przed chwilą była zmiana, odjechał czarny Mondek RLU a zmieniła go Astra H RLU. Na placu psychuszki warują teraz w złotym Bravo RZ ale najczęściej stoi tam duża okratowana kabaryna.
Widziałem tam jeszcze srebrną Octę RLA, złotą Astrę II i jeszcze inne cywilne auta.

Szkoda, że nie znajdzie się jeden mądry z 9 za pasem do odpalenia tego chwasta. Pieniądze podatników lecą na ochronę dla tego zboka, chociaż wyrokiem sądu już dawno powinien wąchać kwiatki od spodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
[cytat]NIechce nic insynuować, ale wojewódzka policja przed wczoraj oraz wczoraj cały dzien pilnowala w sprinterze policyjnym oddziału psychiatrycznego zaś wczoraj wieczorem stał tam Opel Astra RZ 44... tylko, że to nie był "nasz" stalowowolski ino pozamiejscowy i również stał blisko psychiatryka i pilnowali oddziału. Może coś na rzeczy jest ?chytry


CYTAT
Wystarczy przejść się na Wyszyńskiego i zobaczyć na własne oczy.

Warują tam na dwa auta już od środy. Przed chwilą była zmiana, odjechał czarny Mondek RLU a zmieniła go Astra H RLU. Na placu psychuszki warują teraz w złotym Bravo RZ ale najczęściej stoi tam duża okratowana kabaryna.
Widziałem tam jeszcze srebrną Octę RLA, złotą Astrę II i jeszcze inne cywilne auta.

Szkoda, że nie znajdzie się jeden mądry z 9 za pasem do odpalenia tego chwasta. Pieniądze podatników lecą na ochronę dla tego zboka, chociaż wyrokiem sądu już dawno powinien wąchać kwiatki od spodu.


Czyli jednak to nie moje widzimisie... Pilnują już któryś dzień z rzedu. Ciekawe czy Mariusz jest tam na oddziale chytry

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Czyli jednak to nie moje widzimisie... Pilnują już któryś dzień z rzedu. Ciekawe czy Mariusz jest tam na oddziale chytry


Oficjalnie nikt Ci tego nie powie, ale można się domyślać :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 15:10  
Cytuj
Faktycznie! Stoi tam mercedes z prewencji rzeszowskiej i astra nieoznakowana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 18:45  
Cytuj
Ok załóżmy że Wasze paranoje mają coś wspólnego z prawdą powiedzcie mi proszę na jakiej podstawie twierdzicie, że to T.? Po pierwsze może tam mieszkać jakiś świadek koronny, ukrywający się polityk, inny groźny przestępca, o którym akurat Ewa Drzyzga nie opowiadała zatem nie macie o nim pojęcia. Zadajcie sobie trochę trudu i poszukajcie w sieci ile jest identycznych wątków na podobnych miejskich portalach. Tam też wszyscy "widują" tajne auta i Trynkiewiczów. Cóż ktoś tu na pewno mija się z rozsądkiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Kto jest trochę bystrzejszy i trochę bardziej dociekliwy, to już wie doskonale, że T jest w Rozwadowie. Nie ma co się oszukiwać, że go nie ma...


Haha, albo kto właśnie jest lekko opóźniony to wszystko z jednym pedofilem skojarzy.

Szopen Wam idealnie napisał, a Wy szukajcie dalej Trynkiewicza u siebie w piwnicy w bloku. potluczony

Nie twierdzę, że nie może być w STW, ale może być w każdym innym miejscu w Polsce i policyjne auta nie świadczą o Trynkiewiczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 11:36  
Cytuj
to on, pewne źródło którego nie mogę zdradzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 11:57  
Cytuj
stalowaw, tym wpisem jesteś tak wiarygodny, jak wróżbita Maciej i reklamy Vanisha umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 12:42  
Cytuj
A Ty jesteś mało inteligentny, bo to proste, że jak ktoś posiada takową wiedzą to jest to tajemnica, czyli ktoś kto mu to powiedział zrobił wbrew obowiązkom służbowym. Mój tato też się śmiał na początku, a potem zadzwonił do kogo trzeba i zmienił zdanie. Jak się nie ma znajomości i siedzi pół dnia przed kompem to czasami trzeba uwierzyć w to co na forum napiszą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 12:44  
Cytuj
Zbiorowa mitomania, straszne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
A Ty jesteś mało inteligentny, bo to proste, że jak ktoś posiada takową wiedzą to jest to tajemnica...

Yhym i tajemnica ma to do siebie, że się ją wszystkim dookoła zdradza. Cholera, faktycznie jestem mało inteligentny umiech Dajcie sobie już spokój umiech

CYTAT
Jak się nie ma znajomości i siedzi pół dnia przed kompem...

Ja dziękuję za takie znajomości umiech Sami profesjonaliści widzę. Ja mam swoje znajomości, widać nie znam się z kretynami, którzy tak sumiennie dochowują tajemnicy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 14:49  
Cytuj
Szopen powinieneś przypisy w książkach PoPisać. Inteligencja aż tryska ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 21:56  
Cytuj
byłam widziałam...

godzina 20:00 pod psychiatrykiem stała Astra na blaszkach RZ...
policjant w mundurze się kręcił...
godzina 21:30 znów podjechałam i policjant siedział w Astrze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 22:20  
Cytuj
Hmmmm biję się w pierś, pisaliście o tych kontaktach etc. Więc dziś i ja odnalazłem starego znajomego, który zna wielu ważnych ludzi i zapewnił mnie, że macie rację. Nie powiedział o kogo chodzi, ale na pytanie czy zaprzeczy, że to T. odparł, że nie zaprzecza i prosił, by to wystarczyło i bym nie pytał więcej, bo chyba się domyślam już o kogo chodzi :/ Teraz to już sam nie wiem co myśleć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
Hmmmm biję się w pierś, pisaliście o tych kontaktach etc. Więc dziś i ja odnalazłem starego znajomego, który zna wielu ważnych ludzi i zapewnił mnie, że macie rację. Nie powiedział o kogo chodzi, ale na pytanie czy zaprzeczy, że to T. odparł, że nie zaprzecza i prosił, by to wystarczyło i bym nie pytał więcej, bo chyba się domyślam już o kogo chodzi :/ Teraz to już sam nie wiem co myśleć.


Witamy wśród paranoików :-]

Btw. Następnym razem trzy razy się zastanów zanim kogoś ocenisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 01:08  
Cytuj
CYTAT
Hmmmm biję się w pierś, pisaliście o tych kontaktach etc. Więc dziś i ja odnalazłem starego znajomego, który zna wielu ważnych ludzi i zapewnił mnie, że macie rację. Nie powiedział o kogo chodzi, ale na pytanie czy zaprzeczy, że to T. odparł, że nie zaprzecza i prosił, by to wystarczyło i bym nie pytał więcej, bo chyba się domyślam już o kogo chodzi :/ Teraz to już sam nie wiem co myśleć.


A co masz myśleć? Ja w paranoje nie popadam jest w Stalowej to jest co mnie to obchodzi? Ani mu nic nie zrobię, ani on mnie bo policji dookoła i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Teraz to już sam nie wiem co myśleć.

SzoPeN, nadal możesz myśleć tak jak do tej pory:
CYTAT
tajemnica ma to do siebie, że się ją wszystkim dookoła zdradza

CYTAT
Ja dziękuję za takie znajomości umiech Sami profesjonaliści widzę. Ja mam swoje znajomości, widać nie znam się z kretynami, którzy tak sumiennie dochowują tajemnicy umiech

cool girl
Peace ok

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 12:03  
Cytuj
Szopen ja zwęszyłam podstęp ale byłeś bardzo przekonujący smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 12:17  
Cytuj
Ulżyło mi Szopen, prawdziwie ulżyło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 13:04  
Cytuj
"Odnalazłem starego znajomego" to mi śmierdziało, ale to pukanie się w piersi było jakieś przekonujące xD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 13:44  
Cytuj
zdarza się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »