NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
T-Mobile - jakość rozmów, problem z połączeniami głosowymi
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 07:58  
Cytuj
Kilka dobrych tygodni temu nastąpiło połączenie nadajników T-Mobile i Orange. Od kilku lat mam telefon w T-Mobile i nigdy nie było większych problemów z siecią, ale niestety mniej więcej od listopada zeszłego roku zauważyłem bardzo dużą utratę jakości w połączeniach głosowych. Internet w telefonie śmiga ładnie, ale często jest tak, że próbuję zadzwonić do kogoś, telefon niby próbuje się połączyć (to jest ten moment kiedy po naciśnięciu zielonej słuchawki oczekujemy na sygnał) po czym rozłącza próbę nawiązania połączenia. Drugi przypadek jest taki, że już udało się połączyć, rozmawiam i zaczynam słychać metaliczne dźwięki, zniekształcenia głosu rozmówcy, przerywa to co mówi rozmówca, ale samo połączenie trwa.
Mam to przetestowane na 3 różnych telefonach, na 3 różnych numerach telefonów, działających w t-mobile, od wiekowych wciąż działających, po nowe smartfony.
Czy wy też coś podobnego zaobserwowaliście czy to jakiś problem u mnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 07:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 08:15  
Cytuj
Tak, jakosć, a wręcz czasem możliwość uzyskania połączeń wyraźnie spadła. Po złożeniu reklamacji przychodzi odpowiedź, że technicy nie widzą problemów z siecią i dalej jest to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 09:55  
Cytuj
Oczywiście masz racje, jakość polaczen spadla. Tez mam telefon w T-mobile od dawna i do tej pory nie było problemu. Natomiast teraz jest trudno się do mnie dodzwonić i odwrotnie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 11:51  
Cytuj
mam podobnie tylko umnie znowu było slabo slychac i siec plus nie moze się do mnie dodzwonić,wymieniłem głośniczek w jednym telefonie narazie ok w 2 czyściłem dobrze było tydz teraz nowu masakrasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 14:03  
Cytuj
Coś jest na rzeczy, jakość spadła i nie wiem o czym ktoś mówi, a telefony max półroczne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2014r. 20:25  
Cytuj
Cieszę się, że nie jestem sam, to oznacza, że nie telefony z których korzystam są wadliwe, ale coś z siecią jest nie tak. Na weekendzie napiszę reklamacje, razem z rodziną mamy kilka telefonów i u każdego są problemy z połączeniami, więc reklamacja pójdzie z każdego numeru.
Jeśli też doświadczacie problemów - proszę Was - wysyłajcie reklamację, najlepiej po zalogowaniu się do iBoa. Jak zgłoszeń będzie więcej może przestaną nas wysyłać "na drzewo".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 17:30  
Cytuj
To widzę że nie tylko tak u mnie się dzieję, ostatnio jakość rozmów strasznie się pogorszyła. U mnie na dodatek słyszę w słuchawce to co mówie do osoby z która rozmawiam, bardzo dziwne wrażenie. Myślałem że mi sie telefon popsuł ale to samo się dzieje na 3 telefonach a i u żony taki sam objaw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2014r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
To widzę że nie tylko tak u mnie się dzieję, ostatnio jakość rozmów strasznie się pogorszyła. U mnie na dodatek słyszę w słuchawce to co mówie do osoby z która rozmawiam, bardzo dziwne wrażenie. Myślałem że mi sie telefon popsuł ale to samo się dzieje na 3 telefonach a i u żony taki sam objaw.


Zachęcam do złożenia reklamacji - zaloguj się do iBoa i przez "Kontakt" złóż reklamację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »