NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
przepuklina mosznowa,
Posty: 23
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 22:53  
Cytuj
Mój synek ma 1,5 miesiąca,podczas wizyty pediatra stwierdził, że ma przepuklinę mosznową i skierował do chirurga dziecięcego twierdząc że trzeba to jak najszybciej zoperować.Sprawa bardzo pilna! KOGO POLECACIE? Wogóle proszę o informacje na ten temat,szczególnie mamy ,które miały ten problem ze swoimi pociechami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2014r. 22:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2014r. 08:42  
Cytuj
polecam Ziemniak z Rzeszowa, pracuje w szpitalu na Lwowskiej ale tez prywatnie. Wszystkie namiary znajdziesz w google. Naprawde polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2014r. 15:15  
Cytuj
Ja polecam oddział chirurgii dziecięcej w Tarnobrzegu.
Nas skierowała tam z córką dr Borowiec z Sandomierza (znalazła wadę ukł. moczowego) i tam małej robili zabieg - minęło już ponad 3 lata i żadnych uwag.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni - podejściem, atmosferą, szybkością przyjęcia zarówno do poradni jak i na oddział (na drugi dzień po telefonie wizyta w poradni, a za 2 dni na oddział).

My mieliśmy do czynienia z p. Anną Mikus (to chyba córka dawnego ordynatora, Podpory - super kobitka).
Natomiast radzę z daleka trzymać się od ordynatorki - Pasierb - niemiła, opryskliwa (mi nawet nie chciała dać opieki na dziecko po operacji, bo po pierwsze stwierdziła, że dziecko samo sobie może zmienić opatrunek - w przedszkolu !!! - i nie chciała mi uwierzyć, że ja będę się opiekował dzieckiem w domu (facet). Dopiero po usilnych naleganiach wystawiła opiekę.
To takie moje doświadczenie, może miała zły dzień czy co, ale ja to niestety tak zapamiętałem.

Ja - pomimo doświadczeń z p. ordynator - poradnię i oddział bardzo polecam.

Poniżej namiary.
REJESTRACJA:
Rejestracja do poradni chirurgii dzieci, poradni kontrolii rozwoju noworodka, ortopedycznej i gastoenterologicznej znajduje się na parterze w odremontowanym budynku: tel. 15 812 33 50
Poradnia Chirurgii Dzieci
poniedziałek 10,00 - 14,00 Marek Wasiuta
wtorek 10,00 - 14,00 Anna Mikus
środa 11,00 - 12,00 Czesława Pasierb
12,35 - 14,35 Marek Wasiuta
czwartek 14,00 - 18,00 Ewa Majewska
piątek 12,00 - 14,35 Konrad Podpora
http://www.szpit(...)temid=76

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2014r. 22:56  
Cytuj
Dzięki kochani za pomoc.Mam już umówioną wizytę u chirurga. Strasznie się denerwuję, mam nadzieję że skończy się to dobrze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »