NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Soczewki kontaktowe dla astygmatyków,
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2014r. 12:06  
Cytuj
Czy kupię gdzieś w Stalowej od ręki takie soczewki?
Ktoś coś wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2014r. 12:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2014r. 15:02  
Cytuj
Soczewki cylindryczne zawsze są na zamówienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2014r. 10:23  
Cytuj
Kupić kupisz, choć w zależności jakie masz parametry to mogą być na zamówienie. Ale zapłacisz za nie sporo. Ja dzwoniłam i pytałam to komplet 3 szt kosztuje na zamówienie około 100 zł. I takie podobne ceny będą wszędzie. Dlatego zamówiłam w vision express, akurat był rabat 12% więc ten sam komplet wyniósł mnie 70,40 zł nie licząc przesyłki ( który powyżej 150 bodajże jest darmowy). Jeśli masz na obu oczach różne parametry to polecam tam zamówić ale tylko jeśli uda Ci się trafić na ten rabat 12%. Jest masa innych stron z takimi soczewkami gdzie nawet z przesyłką Cię taniej wyniesie niż na miejscu w salonie optycznym. Mam spisane te stronki z cenami i kosztami przesyłki. Jeśli chcesz je poprzeglądać to pisz PW, to Ci prześle te co mam ( powybierałam z dostępnych stron takie gdzie cena i koszt przesyłki są przyzwoite).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2014r. 10:56  
Cytuj
Już od dawna nie kupuję soczewek w Stalowej Woli też mam dla astygmatyków, i zamawiam sobie na twoje soczewki czesto biore odbiór osobisty bo mają swój punkt w rzeszowie w Millenium Hall, a czesto jeżdze tam na zakupy to od razu odbieram, na płyny mają często bardzo dobre promocje duża butla plus druga gratis, zalezy na jaką promocję sie trafi, ale na pewno dużo taniej niż u nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2014r. 23:34  
Cytuj
solsska jestem zainteresowana tymi stronkami,dzięki z góry smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »