NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Odchudzanie, pomocy~!
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 23:52  
Cytuj
Witam mam 23 lata przy wzroscie 168 waze 83 kg. Moim problemem jej zbicie wagii.. Dietki juz próbowalam kazdej. Nie posiadam ubezpieczenia czy jest mozliwosc zapisania sie bezplatnie do dietetyka.? czy moze ktos zna jakis sposob.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 23:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Lis 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 06:39  
Cytuj
Proponuję zakup rowerka stacjonarnego lub inną formę ruchu tj kierunek. Mi dzięki takiej formie udało się schudnąć w 5 miesięcy 27 kilo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 08:24  
Cytuj
kolego nie jadaj kolacji miesiac z 7-8 kio pojdzie samo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 10:30  
Cytuj
Ćwiczenia ograniczenie cukrów ,tłuszczy ,i zobaczysz już efekty po tygodniu -dwóch bo nic się samo nie zrobi !!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 10:48  
Cytuj
Sama dietka nie wystarczy,czy jakieś "niby" rewelacyjne tabletki na odchudzanie,bądź herbatki o cudownym działaniu.Pic na wodę...

Ruch,ruch,ruch i jeszcze raz ruch.
Wiadomo,że metabolizm każdego człowieka jest inny i każdy inaczej chudnie,ale nie wierz w same diety.

Możesz poćwiczyć w domu (polecam filmiki Ewy Chodakowskiej).Nie musisz od razu iść w koszta i kupować je na Allegro.Wystarczy poszukać na YT.Na początku będzie ciężko.Zakwasy,zmęczenie straszne,ale po kilku razach przekonasz się,że to sama przyjemność jak pot płynie z Ciebie strumieniami.Jedna seria takiego pełnego zestawu ćwiczeń to coś ponad 30 minut.Naprawdę fajna sprawa.

...a co do dietetyka...hmm...może spróbuj na początek "odstawić" słodycze,słone przekąski,fast foody,gazowane napoje i np.zamienić pieczywo z jasnego na ciemne.

Rezultat powinien pojawić się w niedługim czasie.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
dieta + ćwiczenia to moim zdaniem najlepszy sposób na odchudzanie. żadne głodówki

Dokładnie tak jak mówisz.
Wystarczy zrezygnować z pustych kalorii i do tego dołączyć ćwiczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 13:16  
Cytuj
tylko na chodakowska nie mam miejsca mały pokoik..;/ no ale jakis fitnes albo coś w tym stylu co polecacie? A moze jest jakas chętna dziewczyna na wspolne cwiczenia ,mieszkam tu od niedawna i w sumie nikogo nie znam kto miałby ochote chodzić wspolnie na cwiczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 14:12  
Cytuj
Polecam Zumbę, mi się udało schudnąć 12 kg w 5 miesięcy cool girl, bez żadnych innych wyrzeczeń umiech Sporo jest miejsc w Stw, gdzie są zajęcia Zumby. Warto spróbować umiech Możesz się ze mną wybrać ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Proponuję zakup rowerka stacjonarnego lub inną formę ruchu tj kierunek. Mi dzięki takiej formie udało się schudnąć w 5 miesięcy 27 kilo.


dobre !!! i jeszcze bardziej głupie. Człowiek powinien max 2 kg chudnąć na miesiąc, w innym przypadku grozi hardcore dla organów albo za....sty efekt jojo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
Polecam Zumbę, mi się udało schudnąć 12 kg w 5 miesięcy cool girl, bez żadnych innych wyrzeczeń umiech Sporo jest miejsc w Stw, gdzie są zajęcia Zumby. Warto spróbować umiech Możesz się ze mną wybrać ;)
a gdzie chodzisz na ta zumbe i ile płacisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 14:41  
Cytuj
Napiszę Ci na p.w., żeby nie było, że reklamę robię umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
tylko na chodakowska nie mam miejsca mały pokoik

Skalpel I nie wymaga dużo miejsca.Przestrzeń potrzebna do tych ćwiczeń to 2m. w kwadracie.Wiem co mówię,bo ja również mam małe mieszkanko a ćwiczę codziennie.
Jeśli lubisz biegać to polecam stadion na Staszica umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 16:02  
Cytuj
Dieta to podstawa (jak mówi Chodakowska 70 % to dieta a 30 % to cwiczenia ) Wszystko zależy od tego ile chcesz zrzucic. Ja w 1,5 miesiąca schudłam około 6 kg. ale to cieżka i systematyczna praca umiechdieta oparta na posiłkach co 2,5 h ponad 2 litry wody dziennie i 3 razy w tygodniu albo rowerek albo basen po 1 h. No i co najważniejsze trzeba cały czas sie kontrolowac i nie wracac do starych nawykow żywieniowych, gdyż efekt jojo murowany !!! jak chcesz to napiszę co jadłam ( urozmaicone i zdrowe- wcale sie nie katowałam)Za odchudzajacych trzymam kciuki !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 17:07  
Cytuj
polecam wydać kilkadziesiąt złoty na karnet ta siłownię / aerobik i wzmocnić organizm, dać mu lepszą wydolność przy okazji schudnąć niż oglądać jakieś chodakowskie której kobity organizm nie jest do wszyskich dostosowany ( przeimany materii itp ) ruszyć dupę a nie myśleć jak tu pójść na łatwiznę typu domowe ćwiczenia które nie motywują a dają poczucie że coś się robi nie widząc tak naprawdę efektów. Bez ciężkiej pracy nie ma i nie będzie efektów. Dieta owszem ważna, ale na herbacie zielonej i otrębach się nie schudnie - niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
polecam wydać kilkadziesiąt złoty na karnet ta siłownię / aerobik i wzmocnić organizm, dać mu lepszą wydolność przy okazji schudnąć niż oglądać jakieś chodakowskie której kobity organizm nie jest do wszyskich dostosowany ( przeimany materii itp ) ruszyć dupę a nie myśleć jak tu pójść na łatwiznę typu domowe ćwiczenia które nie motywują a dają poczucie że coś się robi nie widząc tak naprawdę efektów. Bez ciężkiej pracy nie ma i nie będzie efektów. Dieta owszem ważna, ale na herbacie zielonej i otrębach się nie schudnie - niestety.


Zgadzam się w 100% !! Dla mnie diety są bez sensu, bo prędzej, czy później wraca się do wcześniejszych nawyków żywieniowych....i nie znam osoby i nie uwierzę, że ktoś do końca życia trzyma się reguł odżywiania, bo to niemożliwe, każdy ma swoje zachcianki, bądź ulubione potrawy! Zdrowsze odżywanie i przede wszystkim z umiarem - tak. Ale jeśli chodzi o diety, to każda wiąże się z jojo, jeśli jej zaprzestaniemy.
Chodzi o to, żeby tę zbędną tkankę spalić! A nie oszukać na jakiś czas dietą....Według mnie jedyne rozwiązanie to systematyczny wysiłek fizyczny i kropka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
polecam wydać kilkadziesiąt złoty na karnet ta siłownię / aerobik i wzmocnić organizm, dać mu lepszą wydolność przy okazji schudnąć niż oglądać jakieś chodakowskie której kobity organizm nie jest do wszyskich dostosowany ( przeimany materii itp ) ruszyć dupę a nie myśleć jak tu pójść na łatwiznę typu domowe ćwiczenia które nie motywują a dają poczucie że coś się robi nie widząc tak naprawdę efektów. Bez ciężkiej pracy nie ma i nie będzie efektów

Hahaha uśmiałam się nieźle. smiech2
Jasne...trzeba wydać kasę na silownię bo na pewno tamte ćwiczenia sa lepsze (bardziej motywują z lepszymi efektami-pomijam oczywiście wszelakiego rodzaju przyrządy do ćwiczeń) good
Pierniczysz bzdury,aż się nie chce tego czytać.
Jeśli nie masz silnej woli to nici z odchudzania.Dla Ciebie stalowaw efektem placebo jest siłownia "bo to siłownia,a nie dom".
...od samego takiego myślenia - 20 kg. potluczony

CYTAT
(...) a dają poczucie że coś się robi nie widząc tak naprawdę efektów(...)

Ten fragment skomentuję tylko jednym "słowem" : PFFF !! zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 3 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 22:18  
Cytuj
Ja od siebie dodam że na mnie najlepiej działa rower (ok.1-1,5 h )codziennie i systematycznie + bez kolacji efekty są naprawdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 10:51  
Cytuj
No własnie zapisuje sie od marca na bieżnie i brzuchomanie do strefy welles . ;) no własnie trudno mi robić posiłki dla 3 osob oddzielnie. ;/ zobaczymy co z tego bedzie ;) i jak jest ktoś chetny na siłownie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 13:58  
Cytuj
Pearl idź na 1 lepszą siłownię i zobacz jak dziewczyny wyglądają po godzinie ćwiczeń, znając życie i domowe "cwiczenia" po 10 tak nie będziesz wyglądać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 14:33  
Cytuj
vent5 moglabys mi wysłać tą diete oktorej piszesz byłabym bardzo wdzięczna ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 14:33  
Cytuj
vent5 moglabys mi wysłać tą diete oktorej piszesz byłabym bardzo wdzięczna ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
Pearl idź na 1 lepszą siłownię i zobacz jak dziewczyny wyglądają po godzinie ćwiczeń, znając życie i domowe "cwiczenia" po 10 tak nie będziesz wyglądać...

Kurcze...a skad Ty wiesz jaki ja,czy inne osoby ćwiczące w domu,dajemy sobie wycisk..?????
Ja np. jestem bardzo zadowolona z tego,że ruszyłam się z kanapy i zmotywowałam do ćwiczeń.Własnie tych w domu,bo efekty widzę już po miesiącu i wcale nie muszę do tego komuś za to płacić.Więc proszę nie krytykuj i nie kpij z tego jakie kto woli metody odchudzania.

...aaa...i dla ścisłości.Na siłownię też chodziłam (TG) i również sobie ją chwalę,ale niestety z wolnym czasem róznie u mnie bywa i dlatego ćwiczę w domu.
Zapewniam Cię stalowaw,że efekty są równie dobre i nie są to czcze przechwałki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 18:27  
Cytuj
Witaj,

Ja w ciągu 2 miesięcy zrzuciłem ponad 10kg. Czuję się świetnie. Przede wszystkim dieta-5 posiłków o stałych porach, ostatni posiłek przynajmniej 3h przed snem. Nie ma czegoś takiego jak "nie jedz kolacji". Tak naprawdę żeby zrzucić trzeba jeść. Na przeróżnych stronach są kalkulatory ile potrzebujesz białka tłuszczów i węgli,czy przykładowe diety. Spróbuj zobacz jakie będą efekty.
Podstawa to jeść i areoby (rower, basen, bieganie/chodzenie) dziennie po 40min jeśli to za dużo zmniejsz. Jeśli masz wolny metabolizm polecam raz w tyg Tabate. Poczytaj w google, ogólnie przyspiesza metabolizm. Noi przede wszystkim trzeba być wytrwałym, czego Ci życzę. Pozdrawiam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 31 Marz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Paź 2016r. 09:58  
Cytuj
A jakie suplementy wspomagające odchudzanie stosujecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2016r. 11:52  
Cytuj
Zielona herbata nie odchudza.
Ale suplementy świetnie odchudzają portfel ;-)

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »