NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
firma Bramwera, bramy i drzwi
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 16:51  
Cytuj
ktoś korzystał z usług tej firmy oprócz mnie?

widzę ze tylko ja miałem z nimi do czynienia.Firma ogłasza się na pierwszej stronie ze jacy to oni nie najlepsi i najtańsi.wszystko ładnie pięknie dopóki niedostaną zaliczki ,później zlewka klienta.Montowali u mnie bramę garażową ,trzy razy poprawiali a i tak jest źle .Od grudnia nie mogę doprosić się uszczelki do tej bramy bo ucięli mi za krótką i w czasie opadów śniegu nawiewa mi do garażu.Tak wiec odradzam zakupów u nich a dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia z montażu żeby nie było ze niby oczerniam konkurencje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 16:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2014r. 16:10  
Cytuj
Trzeba było wybrać lepszą firmę która jest dłużej na stalowowolskim rynku.Drzwi które oferują na foto to zwykłe chińskie badziewie papierowe.Trzeba się sugerować przy wyborze nie tylko CENĄ a również JAKOŚCIĄ PRODUKTU,dotyczy to bram okien,drzwi a i wykonanie montażu to inna sprawa.
Nalegaj na wymianę uszczelki i rób osobiste wizyty.
Wstaw tutaj zdjęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2014r. 17:14  
Cytuj
sprawdzałem pocztę i pisał ze już ma tą uszczelkę wiec się jeszcze wstrzymam z tymi zdjęciami i oczernianiem ale i tak mam cierpliwość sam siebie podziwiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2014r. 20:11  
Cytuj
widze ze ludzie sa złosliwi i nie widza drugiej strony
każdy moze napisac co chce ja nie chce bronic firmy ale musze powiedziec ze ja jestem zadowolona z terminu i prac wykonanych u mnie w domu i moge w 100% polecic firmę innym ludziom

a i o drzwiach kazdy wybiera drzwi na jakie go stac ja wziełam dobre drzwi wiec jestem bardzo zadowolona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2014r. 20:32  
Cytuj
a ja pisze o bramie a nie o drzwiach i nie otym jaka ona jest tania czy droga ,tylko o złym montarzu i olewaniu klienta po wzięciu kasy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »