NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Obsługa w sklepie mięsnym Mathias w Rozwadowie,
Posty: 68
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 12:24  
Cytuj
Jestem długoletnią klientką sklepu Mathias w Rozwadowie i od jakiegoś czasu jestem zawiedziona obsługą w tym sklepie. A mianowicie, panie sprzedają nieświeże, obślizgłe wędliny które trzymają pod ladą. Natomiast w gablotach są poukładane świeże,ładne wędlinki a gdy klient prosi o ukrojenie pani wyciąga 10 centymetrową końcówkę tej wędliny z pod lady. Gdy poprosiłam o ukrojenie z kawałka który znajdował się w gablocie pani odmówiła i poszłam do konkurencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 12:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 13:28  
Cytuj
oj tak... prawda.
Do tego Pani kroi wędlinę w rękawiczce, potem do kasy, wydaje tą rękawiczką PIENIĄDZE i nastepny klient. Specjalnie przyuważyłam czy nastepną osobę po mnie obsłuży w tej samej rękawiczce i tak było.
I ile tam razy jestem trajkotają jak najęte. Owszem nie zabraniam im rozmawiać ale była taka sytuacja, że powtarzam 3 razy ile i czego ma mi ukroić bo była tak zajęta rozmową że nie słyszała.... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 13:53  
Cytuj
nie bronie ich ale spójrz na to z innej strony.każdy chce miec wędline ze srodka a nie od ''dupki''.tylko co potem maja zrobic z tymi dupkami?same kupowac?wiem jak to jest bo kiedys pracowałam w miesnym.chyba,ze faktycznie ta dupka była stara i obslizgła ,ale jesli jest swieża to nietety ktos to musi kupic.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 13:55  
Cytuj
To zgłośić to należy do dyrekcji i sie skończy. Raz - rozumiem, może coś się zdarzyć, można się zapomnieć, ale notorycznie?Wysłałyśmy post w tym samym czasie :-)
Jeśli chodzi o "dupki" , to w innych sklepach są one w osobnym pojemniku i sprzedawane po nieco obniżonej cenie. Jak ktoś potrzebuje na bigos to sobie coś takiego kupuje i wszyscy są zadowoleni.
Ja kupuję na KEN, na Hali Targowej i na WP itam zawsze byłam uprzejmie obsługiwana i towar był zawsze świeży. Za to w sklepiku za Halą panie są też niezbyt miłe, zależy od humoru. Byłam dwa razy i już tam nie chodzę.

Natomiast jeśli chodzi i nieświeży towar to jak najbardziej zgłosiłabym to "wyżej", bo to może kogoś kosztować nie tylko pieniądze, ale i zdrowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 16:14  
Cytuj
A moze wlasnie ta gora kaze im wciskac ludziom te stare wedliny, zeby mniej towaru sie „marnowalo”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 18:28  
Cytuj
dziwne z tą obsługą, ja kupuję w matthiasie w Rozwadowie dość często i Panie są miłe i uwijają się całkiem sprawnie. Co do jakości, to rzeczywiście ostatnio się trochę popsuło ( chodzi o smak), ale żeby stare wędliny sprzedawali, to mi osobiście się nie trafiło. Myślę, że w porównaniu do Tesco i innego badziewia, to i tak nie jest źle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 18:50  
Cytuj
Zgadzam się, że jakość wędlin i mięsa jest dużo lepsza niż w Tesco ale kupując wędlinę za np. za 35zł oczekuję że będzie ona świeża a nie końcówka która jest kilka razy myta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 18:58  
Cytuj
Ludzie a kto jeszcze kupuje w Matiasie !!! moze 5-10 lat temu to byly wedliny super na naszym stalowowolskim rynku ,a teraz? badziew ! wedlina ktora po 2 dniach w lodowce smierdzi i jest oslizgła? to jest wedlina,filet z kurczaka przyniesiony do domu na drugi dzien w lodowce smierdzi.
Dajcie sobie spokój z Matiasem-badziew badziew ,badziew !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 19:09  
Cytuj
Ja kilka razy sama uwędziłam sobie szyneczki i zrobiłam kilka domowych wędlin i do tego wrócę o ile czas mi pozwoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 21:16  
Cytuj
A gdzie pracują osoby krytykujące. Czy zawsze są miłe i uprzejme? Często idąc do urzędu załatwić jakąś sprawę to się czujemy jak intruzi. Przestańcie tylko kogoś krytykować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 21:19  
Cytuj
Tu nie chodzi o to czy ktoś jest miły czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »