NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Kominek aromaterapeutyczny,
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 11:51  
Cytuj
Gdzie kupię w Stalowej ?
Jaki koszt orientacyjny ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 11:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 17:03  
Cytuj
Np. empik, ja kupiłam swój za 10 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 18:11  
Cytuj
Ja swój kupiłam niecały miesiąc temu za 8 PLN w takim sklepiku wewnątrz hali targowej, gdzie są rzeczy typu "wszystko za 5 złotych" i powiem szczerze, że jestem baaardzo z niego zadowolona good, często używam. Sklepik jest usytuowany w pobliżu jednego z tylnych wejść na halę, jakoś tak pomiędzy sklepem z zabawkami i art. biurowymi a zielarskim czy coś w tym stylu, coś zdrowotnego w każdym bądź razie jezyk.

W empiku na ich stronie widziałam rewelacyjne za kilkanaście złotych, ale akurat wtedy produkt był niedostępny, pojawił się z powrotem w ofercie kiedy już znalazłam ten. W empiku zamówisz z bezpłatną dostawą do salonu.

W kwiaciarni w centrum, tam gdzie są delikatesy FRAC, też widziałam ciekawy za kilkanaście zeta, taki w stylu chińskim. Olejki mają za prawie 6 zł.

W Kauflandzie za lodówkami, tymi w pobliżu kas, tam gdzie są świeczki, też w cenie kilkunastu złociszy znajdziesz ceramiczne (niezbyt ładne) i szklane (całkiem ciekawe).
Do tego mają duży wybór podgrzewaczy w fajnych cenach, za 10-12 złotych możesz kupić nawet 100 szt. Znajdziesz też w przystępnej cenie za około piątaka olejki, ale są na półce dwóch firm i nie leżą obok siebie, więc trzeba popatrzeć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »