NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
dlatego wyjaśnisz synowi dlaczego Józef Stalin kochał kobiety.

edit:
Jesteś jedyną osobą, która już drugi raz powtarza, że Józef Stalin kochał kobiety. Musisz w to mocno wierzyć. Kończe i pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 08:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
Jesteś jedyną osobą, która już drugi raz powtarza, że Józef Stalin kochał kobiety. Musisz w to mocno wierzyć. Kończe i pozdrawiam.


Jest jeszcze druga strona. Ludzie mniej czytają i nie znają historii. A więc napisać, to przypomnieć? No proszę, teraz to ty wkładasz w usta słowa na temat osoby i wiary.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 09:24  
Cytuj
Panowie dość kużwa tego piepszenia a Ty Pilecki zmień psychiatrę i przestań robić z siebie idiotę mlotek

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 09:25  
Cytuj
Historia i martyrologia coraz bardziej zagęszczają tę dyskusję, a przecież mundek69 pytał tylko o to, jakie kwiaty dać z okazji dnia kobiet; i zdaje się, że nawet nie przypuszczał, iż z tej okazji sam towarzysz Stalin zostanie wyciągnięty z grobu umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Historia i martyrologia coraz bardziej zagęszczają tę dyskusję, a przecież mundek69 pytał tylko o to, jakie kwiaty dać z okazji dnia kobiet; i zdaje się, że nawet nie przypuszczał, iż z tej okazji sam towarzysz Stalin zostanie wyciągnięty z grobu umiech


Do kwiatów zawsze mozna dodać laurkę. Coś w tym złego że przypomiałem słowa z tamtych czasów? umiech Nie ma chyba przymusu udawania że ten okres kojarzy się tylko z czymś miłym? Tamte czasy się skończyły i dziś mozna krytykować co wczesniej było zakazane. Tak jak medal ma dwie strony, tak i to święto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Historia i martyrologia coraz bardziej zagęszczają tę dyskusję, a przecież mundek69 pytał tylko o to, jakie kwiaty dać z okazji dnia kobiet; i zdaje się, że nawet nie przypuszczał, iż z tej okazji sam towarzysz Stalin zostanie wyciągnięty z grobu umiech

Już skończyłem, przepraszam za odejście od tematu. Co do wyciągania Stalina, jak pisałem, są pewne osoby, które w każdym temacie potrafią wyciągnąć takie cudo i z tematu o kwiatach przechodzimy płynnie do zbrodni stalinowskich, okupacji czy komuny itp.

Mam nadzieję, że autor nie zrezygnował z wręczenia kwiatów w obawie np. o to, że babci przypomną się trudne czasy i dostanie ataku szału umiech Grunt to mieć zdrowo pod sufitem, a wtedy wszystko da się pogodzić nie suzkając dziury w dupie. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 09:56  
Cytuj
Babcia przeżyła bez męża ponad 40 lat. Na pewno nie przypomiałyby się jej te czasy z powodu........goździka? W końcu powinna być zadowolona, z kwiatka, a mąż? Co tam

Widać że ty za pełną michę sprzedałbyś każdą wartość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:07  
Cytuj
CYTAT

Widać że ty za pełną michę sprzedałbyś każdą wartość

Ty Pilecki potrafisz przestać pieprzyć, czy trzeba Ci podać leki? Nie dyskutuję z Tobą i Twoje prostackie próby prowokacji i pisanie bzdur jest bezcelowe. Skończ robić burdel na forum, załóż sobie wątek o dramacie jakim jest dla setek tysięcy kobiet dzień kobiet. Mam nadzieję, że moderator posprząta nieco wątek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
Babcia przeżyła bez męża ponad 40 lat. Na pewno nie przypomiałyby się jej te czasy z powodu........goździka? W końcu powinna być zadowolona, z kwiatka, a mąż? Co tam


Widać bardzo dobrze jesteś zorientowany w sytuacji rodzinnej babci obecnej dziewczyny mundka69 smiech2

CYTAT
Widać że ty za pełną michę sprzedałbyś każdą wartość


Nie za pełną michę tylko za goździka, a dokładniej mówiąc, za tulipana potluczony

Może mógłbyś się jednak przełamać i skorzystać z rady staregokomuchazapytanie

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
Ty Pilecki potrafisz przestać pieprzyć, czy trzeba Ci podać leki? Nie dyskutuję z Tobą i Twoje prostackie próby prowokacji i pisanie bzdur jest bezcelowe. Skończ robić burdel na forum, załóż sobie wątek o dramacie jakim jest dla setek tysięcy kobiet dzień kobiet. Mam nadzieję, że moderator posprząta nieco wątek.


Zacząłeś pisać do mnie i twierdzisz, że nie dyskutujesz ze mną. To z kim dyskutowałeś od początku? Myśląc o lekach pomysl czasem o sobie, bo jak widać sam sobie zaprzeczasz.

PS Nie muszę zakładać nowego wątku aby wyrazić swoje zdanie o 8 marca.

truskawka1, a skąd przypuszczenie, że piszę o babci autora tematu? Napisałem już na samym początku o kobietach (w tym babciach) powołując się na wspomnienia. Nie jedna kobieta jest babcią umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:28  
Cytuj
CYTAT

Zacząłeś pisać do mnie i twierdzisz, że nie dyskutujesz ze mną. To z kim dyskutowałeś od początku?

Kuźwa wszystko trzeba łopatologicznie i jeszcze proste zdania tłumaczyć... JUŻ z Tobą nie dyskutuję. Od chwili, gdy napisałem ze dwa posty powyżej, że JUZ SKOŃCZYŁEM. Ty naprawdę ciężko trybisz, to wiele wyjaśnia. Napiszę Ci ostatni raz, że kończę marnować czas umiech mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:34  
Cytuj
CYTAT

Kuźwa wszystko trzeba łopatologicznie i jeszcze proste zdania tłumaczyć... JUŻ z Tobą nie dyskutuję. Od chwili, gdy napisałem ze dwa posty powyżej, że JUZ SKOŃCZYŁEM. Ty naprawdę ciężko trybisz, to wiele wyjaśnia. Napiszę Ci ostatni raz, że kończę marnować czas umiech mlotek


I znowu usprawiedliwiasz się. Kończysz i nie możesz skończyć wciąż wracając. Tak wygląda koniec? umiechTo może zdecydujesz się?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:35  
Cytuj
CYTAT

I znowu usprawiedliwiasz się. Kończysz i nie możesz skończyć wciąż wracając. Tak wygląda koniec? umiechTo może zdecydujesz się?

Jestem zdecydowany umiech Nie dyskutuję z Tobą. To co teraz się odbywa, to zwykłe pieprzenie, do tego się nasza dysputa sprowadza. I nie, nie usprawiedliwiam się, tlyko próbuję, żeby coś wreszcie do Ciebie dotarło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
truskawka1, a skąd przypuszczenie, że piszę o babci autora tematu?


To nie przypuszczenie. To ironia uśmiech

CYTAT
I nie, nie usprawiedliwiam się, tlyko próbuję, żeby coś wreszcie do Ciebie dotarło


SzoPeN, wiem, że jesteś ambitnym człowiekiem, ale podjąłeś się rzeczy niemożliwej do wykonania umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 10:48  
Cytuj
Obojętnie jak to nazwiesz jest to dalszy ciąg pisania do mnie umiech dyskusja, pieprzenie, pogadanka, wymiana zdań.....sprowadza się do jednego. Jakby napawdę zależało ci na zakończeniu to olałbyś dalszy ciąg i koniec=koniec

PS Idąc Twoim przykładem, jak chcesz prowadzić dysputy czy sobie popieprzyć załóż osobny temat. Ciekaw jestem ile razy sam sobie jesteś w stanie zaprzeczyć w jednym wątku, pouczając druga osobę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 11:02  
Cytuj
Pilecki, wiesz o tym że nie masz dobrze w głowie? Czy dla Ciebie Dzień Kobiet wiąże się z jakąś traumą dla Ciebie? Żona nie daje?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
Pod warunkiem, że twoja dziewczyna lubi róże. Ja np. niecierpię, za to tulipany ubóstwiam.
Dla dziewczyny bukiet, dla reszty po kwiatku.

Dla teściowej dołącz szarfę z napisem-"Mamusi-Zięć".ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »