NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Uwaga na oszustów z Centrum Energetycznego!,
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2014r. 22:28  
Cytuj
Panu Kamilowi się wydaje, że skoro jego nie oszukali to nie ma o czym mówić i nie rozumie o co ta afera... Więc jak Pana nie oszukali to niech się Pan nie wypowiada w taki sposób, bo wypowiadają się tu ludzie którzy spotkali się jednak z oszukańczymi praktykami tej firmy i wymieniają swoje spostrzeżenia i doświadczenia... Widać Panu trzeba tłumaczyć drukowanymi literami, obraża innych a sam ma cofniętą zdolność rozumowania prostych sytuacji...
Idąc tokiem rozumowania Pana Kamila, skoro złodziej mnie nie okradł, ale okradł sąsiada to mam mu przybić sztamę i uważać za uczciwego człowieka ;) pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2014r. 22:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Do mnie też pukali po godzinie 17:00 młody chłopak i dziewczyna ale powiedziałam, że właściciel licznika za energię wyjechał. Też mówili coś o zmianie kosztów energii na mniejsze.



U mojej mamy byli i mama nie chciała ja mieszkam na śląsku i mam taniej o jakies 15 zł mniej i z ubezpieczeniem axa asistance i jest fajnie bo zaoszczedzam w sumie 10 zł a mam cos od nich.
Przeczytałam oopinie o ich firmie i bałam sie ale zaufałam panu i nie wpadłam jak śliwka w kompot wiec to że sie przedstawiają jako pge to ściema bo facet przedstawił sie że energetyczne centrum i okazało sie że mama otrzymała jeszcze niższą stawke niż ja mam

Moderowano przez: panna_pina
Post napiany z tego samego IP co użytkownik kamil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 16:23  
Cytuj
patrycjagruszka ! Dziecinko nie opowiadaj bzdur. Poza tym skoro mieszkasz na Śląsku to co Ty wiesz co się dzieje na podkarpaciu ?! U mnie był koleś wczoraj i na dzień dobry stwierdził że jest z PGE na "dowód" wymachiwał fakturami wystawionymi przez PGE. Kiedy dokładnie gościa przepytałem na okoliczność zawarcia umowy i przedstawiłem mu moje zastrzeżenia ku mojemu zaskoczeniu wykonał w tył zwrot i wybiegł na zewnątrz budynku.Tak się zachowuje uczciwy przedstawiciel uczciwej firmy?! Dobrze że trafił na mnie i się nie dałem naciągnąć a co by było gdyby trafił na jakąś starszą osobę?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 21:02  
Cytuj
Pan Kamil i Pani Patrycja mają chyba rozdwojenie jaźni bo piszą z tego samego ip;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 09:20  
Cytuj
Pan Kamil alias Patrycja to niech się weźmie uczciwie za pracę,a nie naciąga ludzi na lewe umowy,bo w końcu trafi kiedyś na konkretnego klienta,który na dzień dobry nagoni mu rozumu z d*py do głowy.
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
patrycjagruszka ! Dziecinko nie opowiadaj bzdur. Poza tym skoro mieszkasz na Śląsku to co Ty wiesz co się dzieje na podkarpaciu ?! U mnie był koleś wczoraj i na dzień dobry stwierdził że jest z PGE na "dowód" wymachiwał fakturami wystawionymi przez PGE. Kiedy dokładnie gościa przepytałem na okoliczność zawarcia umowy i przedstawiłem mu moje zastrzeżenia ku mojemu zaskoczeniu wykonał w tył zwrot i wybiegł na zewnątrz budynku.Tak się zachowuje uczciwy przedstawiciel uczciwej firmy?! Dobrze że trafił na mnie i się nie dałem naciągnąć a co by było gdyby trafił na jakąś starszą osobę?!


Niestety ci naciągacze przedstawiają się jako przedstawicele z PGE. U mnie chłopak też był i też taksię przedstawił. Jak mu zwróciłam uwagę że kłamie to aż się zagotował ale dalej ciągnął że tam pracuje imachał plastikową lakietką tak żeby nic nie można było z niej rozczytać. Naciągacze ikłamcy....takie jestmoje zdanie. Bo jeśli ktoś podaje się za kogoś innego na pewno ma dużo na sumieniu. Z daleka to widać że przekręt!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 11:03  
Cytuj
Jak to Rysiek Peja kiedyś powiedział :
wiecie co z nim zrobić ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2014r. 09:04  
Cytuj
Nie wiem kto to chodzi, ale to całe PGE to jedna banda złodziei.
Mi wyłączyli prąd i kazali jeszcze zapłacić stówe za to że potem włączyli.
Chodzi se jakiś dupek i dla zarobku blokuje ludziom liczniki, to to jest uczciwy zarobek ??? Rok temu mieszkaliśmy całą rodziną a od ponad roku mieszka już tylko jedna osoba, to widzieli ostatnim razem że zużycie jest o wiele mniejsze, ale nie raczą zmniejszyć rachunków. Nie zapłacony był rachunek w którym chcieli zapłatę w grudniu, to w lutym zamiast sprawdzić licznik, to se go wyłączyli. Trzeba było zapłacić żeby włączyli prąd i jeszcze za wyłączenie sobie doliczyli stówe a teraz przysłali rachunki na luty zero zł i na kwiecień siedem zł, czyli wyłączyli mi w lutym prąd za karę, że nie zapłacony był do kwietnia !!! Mi kurna nikt nie płaci za pracę którą będę wykonywać za pół roku a te złodzieje chcą kasę za prąd który zużyję albo i nie zużyję dopiero za kilka miesięcy.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2014r. 10:16  
Cytuj
ludek rozumiem że fakturę dostałeś trochę wcześniej i nie pofatygowałeś się do pge by to skorygować?? Miałeś nadzieje że ktoś z pge zrobi to za ciebie?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2014r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
ludek rozumiem że fakturę dostałeś trochę wcześniej i nie pofatygowałeś się do pge by to skorygować?? Miałeś nadzieje że ktoś z pge zrobi to za ciebie?
Skoro potrafił przyleźć wyłączyć prąd, to czemu nie potrafi przyleźć spisać liczników ? Bo o to chodziło żeby kasy natrzepać. Normalnie wysyła się upomnienie ale nie mieli się o co upominać, bo prąd był nie zużyty, więc woleli wyłączyć zamiast spisać licznik , albo wysłać upomnienie. Po to wysyłają rachunki na pół roku , żeby ktoś zawsze zapomniał.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 07:11  
Cytuj
Ludek, piszesz tak chaotycznie, że aż trudno to zrozumieć. Czy skoro ktoś się od Ciebie wyprowadził to nie mogłeś sam tego zgłosić do PGE? Oni nie sprawdzają co pół roku każdego licznika żeby porównać zużyciemlotek Mieli 2 miesięczną zaległość to odłączyli licznik, proste i jasne. Nikt specjalnie nie chodzi po mieszkaniach zeby odłączać losowo wybane liczniki. Powiem wiecej nie mogą tgo zrobić bez upomnienia i zawsze jest wysyłane listem poleconym, a w nim jest wyznaczony 14 dniowy termin zapłaty. Skoro sam nie wiesz jakie masz prawa i co Ci można to żal sie dalej na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 19:23  
Cytuj
U mnie też była dziewczyna, mówiła że to lepsza oferta, że przez dwa lata będzie taniej. Trajkotała bardzo szybko, że do końca nie wiem co mówiła, na koniec chciała spisać sobie moje dane z dowodu i z faktury za prąd. Powiedziałam że musze się zastanowić i prosze o jakąś ulotkę a ona się obruszyła, że nie roznosi ulotek. Nie wierzę,że ktoś przyjdzie do mojego domu aby mi było lepiej, na 100% to jakieś oszustwo. Nie pozwoliłam spisać danych, bo mogłaby wziąć coś drogiego na raty w sklepie a mi przyszedłby komornik do drzwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Nie pozwoliłam spisać danych, bo mogłaby wziąć coś drogiego na raty w sklepie a mi przyszedłby komornik do drzwi.


Jasne sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2014r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Ludek, piszesz tak chaotycznie, że aż trudno to zrozumieć. Czy skoro ktoś się od Ciebie wyprowadził to nie mogłeś sam tego zgłosić do PGE? Oni nie sprawdzają co pół roku każdego licznika żeby porównać zużyciemlotek Mieli 2 miesięczną zaległość to odłączyli licznik, proste i jasne. Nikt specjalnie nie chodzi po mieszkaniach zeby odłączać losowo wybane liczniki. Powiem wiecej nie mogą tgo zrobić bez upomnienia i zawsze jest wysyłane listem poleconym, a w nim jest wyznaczony 14 dniowy termin zapłaty. Skoro sam nie wiesz jakie masz prawa i co Ci można to żal sie dalej na forum.
Jak by doszło upomnienie, to by sobie człek przypomniał i zapłacił. Rzecz w tym że zrobili to z zaskoczenia, bez żadnego upomnienia. Nie chcieli wysłać upomnienia, bo ten prąd dopiero teraz zużywam, to od razu wyłączyli i tyle.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Kwie 2014r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Ludek, piszesz tak chaotycznie, że aż trudno to zrozumieć. Czy skoro ktoś się od Ciebie wyprowadził to nie mogłeś sam tego zgłosić do PGE? Oni nie sprawdzają co pół roku każdego licznika żeby porównać zużyciemlotek Mieli 2 miesięczną zaległość to odłączyli licznik, proste i jasne. Nikt specjalnie nie chodzi po mieszkaniach zeby odłączać losowo wybane liczniki. Powiem wiecej nie mogą tgo zrobić bez upomnienia i zawsze jest wysyłane listem poleconym, a w nim jest wyznaczony 14 dniowy termin zapłaty. Skoro sam nie wiesz jakie masz prawa i co Ci można to żal sie dalej na forum.
CYTAT
Jak by doszło upomnienie, to by sobie człek przypomniał i zapłacił. Rzecz w tym że zrobili to z zaskoczenia, bez żadnego upomnienia. Nie chcieli wysłać upomnienia, bo ten prąd dopiero teraz zużywam, to od razu wyłączyli i tyle.


Przeciez nie maja prawa odciac pradu bez upomnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2014r. 09:09  
Cytuj
Bardzo dziwne jak patrycjusz zamienia sie w patrycję zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2014r. 11:45  
Cytuj
http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/energetyczne-centrum-z-radomia-dostalo-kare-90-tys-zl dla zainteresowanych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2014r. 18:46  
Cytuj
CYTAT


Przeciez nie maja prawa odciac pradu bez upomnienia.
Widać mają, bo mi odcięli bez żadnego upomnienia i jeszcze rachunek przysłali za to. Dlatego uważam że to banda złodziei.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2014r. 22:34  
Cytuj
Niestety moją znajomą też naciągnęli. Myślała, że to pracownik PGE. Tak cały czas tokował, roztaczał wizje, że zmiana jest obowiązkowa, że ta dość ostrożna i rozsądna osoba dała się skołować i podpisała. Jak poszedł, to emocje opadły i zorientowała się, że została wprowadzona wbłąd. Teraz jest na etapie odkręcania sprawy. Była w PGE napisać oświadczenie, że nie chce rezygnować z dotychczasowej umowy, a do centrum energetycznego wysłała listem poleconym zapotwierdzeniem odbioru rezygnacje. Teraz czeka co z tego będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Kwie 2014r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Przecież nie maja prawa odciąć prądu bez upomnienia.
CYTAT
Widać mają, bo mi odcięli bez żadnego upomnienia i jeszcze rachunek przysłali za to. Dlatego uważam że to banda złodziei.


Nie mogą odciąć Ci prądu bez upomnienia wysłanego listem poleconym. I rozumiem, że nie zrobiłeś z tym nic żeby wyjaśnić? Może zaszła pomyłka i np należy Ci się jeszcze odszkodowanie. Skoro odcięli i nie dostałeś upomnienia zamiast wyzywać ich od złodziei powinieneś zgłosić reklamację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2014r. 19:08  
Cytuj
CYTAT


Nie mogą odciąć Ci prądu bez upomnienia wysłanego listem poleconym. I rozumiem, że nie zrobiłeś z tym nic żeby wyjaśnić? Może zaszła pomyłka i np należy Ci się jeszcze odszkodowanie. Skoro odcięli i nie dostałeś upomnienia zamiast wyzywać ich od złodziei powinieneś zgłosić reklamację.
Tylko że oni pracują w tych godzinach co i ja, a nie mam możliwości "wyskoczyć" z pracy. Poza tym poczta teraz też tak chodzi jak chce, powiedzą że wysłali i jak im udowodnię że nic nie przyszło?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2014r. 19:58  
Cytuj
Dadzą Ci nr nadania przesyłki i to wystarczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Kwie 2014r. 08:00  
Cytuj
CYTAT


Nie mogą odciąć Ci prądu bez upomnienia wysłanego listem poleconym. I rozumiem, że nie zrobiłeś z tym nic żeby wyjaśnić? Może zaszła pomyłka i np należy Ci się jeszcze odszkodowanie. Skoro odcięli i nie dostałeś upomnienia zamiast wyzywać ich od złodziei powinieneś zgłosić reklamację.
CYTAT
Tylko że oni pracują w tych godzinach co i ja, a nie mam możliwości "wyskoczyć" z pracy. Poza tym poczta teraz też tak chodzi jak chce, powiedzą że wysłali i jak im udowodnię że nic nie przyszło?


Dlatego właśnie takie upomnienie jest wysyłane listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Jak Ci to udowodnią? Idziesz i żądasz okazania zwrotki z Twoim podpisem. Jeśli nic nie przyszło to oczywiście takiej zwrotki nie posiadają, a bez tego nie mają prawa odciąć Ci prądu. Zrobisz jak chcesz, ale takich rzeczy sie raczej nie daruje z czystej zasady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2014r. 09:49  
Cytuj
Trochę zeszliście z tematu, a wracając do meritum, do znajomej wczoraj dzwoniła kobita "z PGE" z informacją, że za regularne opłacanie rachunków czeka ją nagroda w postaci rabatu na rachunki. Musiała tylko podać jakiś numer z faktury (stawiam że numer klienta). Nie wiem co dalej, bo numeru nie podała. Jak wiadomo umowę można zawrzeć i przez telefon, także warto uważać. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:11  
Cytuj
CYTAT

^^ Człowieku, co Ty za BZDURY wypisujesz??? W czym Twoją znajomą "naciągnęli" - W CZYM?? Uzasadnij i sprecyzuj to!!! Napisz konkretnie w czym?

Jeżeli sprzedawca przy oferowaniu usługi świadomie wprowadził tą panią w błąd informując chociażby o tym, że podpisanie umowy jest obowiązkowe, albo przedstawiając się jako pracownik PGE Dystrybucja S.A. (bo i takie zarzuty tu padały) to skłamał i ją "naciagnął" niezależnie od zapisu umowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »