NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zamiana pieniędzy, rynek sobota,
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:32  
Cytuj
Witam,
może zacznę od początku, byłam w sobotę na zakupach, na tych straganach od strony Rozwadowa, kupiłam dwie bluzki, zapłaciłam, ale zaczepił mnie chłopak z tego straganu, żeby mu zamienić 100 zł, no to ok zamieniłam, później mówi, a to jeszcze 100zł, żeby miał grubsze, no to ok dał mi kase, ja przeliczyłam mówię, że brakuje 10 zł, no to on, żebyśmy razem przeliczyli, przeliczyliśmy no faktycznie, dał mi te 10 zł, całą kasę złożyłam na pół i włożyłam do portfela i poszłam. Dalej jeszcze kupiłam jedną rzecz za 30 zł(zapłaciłam z tych pieniędzy), mamie oddałam 10 zł(też z tych pieniędzy) i pojechałam na stację benzynową i też z tych pieniędzy zapłaciłam 60 zł. Wróciłam do domu, liczę pieniądze (z tych co mi dał) i się okazało, że mam 60 zł, a nic więcej nie kupowałam. No więc nie wiem jak on to zrobił, ale 40 zł mi nie dał. Wiem, mogłam przeliczyć później jeszcze raz, no ale tego nie zrobiłam. Zaraz ktoś napisze, że jestem naiwna, pewnie tak, ale już po sprawie.

Przestrzegam więc przed taką zamianą pieniędzy, a jeśli już to radzę przeliczyć jeszcze raz, zanim się odejdzie.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:43  
Cytuj
taki stary przekręt a wciąż się ktoś na to nabiera.
Obejrzyj sobie film "Sztos" (1997 rok) opowiadający o latach 70-tych poprzedniego wieku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:46  
Cytuj
Wiem, znam to, no dałam się nabrać i co, napisałam ten post, żeby otrzec, że takie rzeczy się tam dzieją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:53  
Cytuj
Numer stary jak świat. Z chłopakami jeszcze za komuny tak zamienialiśmi gotówkę na bazarach w stolicy. Każdy rozgarnięty wie jak to się robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 17:12  
Cytuj
To normalnie jest kradzież pieniędzy,wyłudzenie trzeba było zrobić awanturę a nawet wezwać policję i by się złodziej nauczył rozumu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 17:44  
Cytuj
Uwierz mi, że gdybym przeliczyła jeszcze raz i bym się zorientowała na pewno bym tego tak nie zostawiła, ale niestety było już po wszystkim, bo się zorientowałam w domu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
Numer stary jak świat. Z chłopakami jeszcze za komuny tak zamienialiśmi gotówkę na bazarach w stolicy. Każdy rozgarnięty wie jak to się robi.


Przynajmniej jedną łapę powinieneś mieć w gipsie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 18:14  
Cytuj
E tam, przesadzasz. Grunt to dobrze kombinować. Obecnie w Stalowej na rynku jest dwóch ziomków którzy skubią klientelę "na wymianę". Rozgarnięci kolesie jakby nie było. Pozdro dla Szajby i Czarnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
E tam, przesadzasz. Grunt to dobrze kombinować. Obecnie w Stalowej na rynku jest dwóch ziomków którzy skubią klientelę "na wymianę". Rozgarnięci kolesie jakby nie było. Pozdro dla Szajby i Czarnego.


To kombinuj tak aby nie oszukiwać ludzi. Pieniądze nie wszystkim łatwo przychodzą, a na dodatek trafia się menda której człowiek chce pomóc, a ta go oszukuje, przepraszam kombinuje.
Wpierd.l przy każdej zauważonej takiej sytuacji powinien być za przyzwoleniem władzy, a składanie kończyn na koszt "kombinującego".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 18:28  
Cytuj
Takie małe złodziejaszki zwykle źle kończą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 18:46  
Cytuj
Hola hola, hamuj bajerę Dalibor. To nie jest kradzież, to legalna i normalna wymiana pieniędzy. A to, że któraś ze stron się pomyli przy liczeniu a druga tego nie zauważy to już inny aspekt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Hola hola, hamuj bajerę Dalibor. To nie jest kradzież, to legalna i normalna wymiana pieniędzy. A to, że któraś ze stron się pomyli przy liczeniu a druga tego nie zauważy to już inny aspekt.


To jest oszustwo i tego się trzymaj. Ty z góry zakładasz,że chcesz zarobić pieniądze na oszukiwaniu ludzi, a to nie jest normalne z punktu widzenia uczciwej osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 19:19  
Cytuj
Życzę Ci Advocato,żebyś Ty i Ci Twoi kumple trafili na sprytniejszego (silniejszego) od siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 19:20  
Cytuj
Winny zawsze się będzie tłumaczył.
Do roboty a nie oszukiwać ludzi!!!
Ps Advocato
Masz już kasę na abonament dla mtm-info??
Po 15 zbliża się wielkimi krokami,jak nie zapłacisz odetną ci neta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 20:24  
Cytuj
Tak nas załatwili na Krymie w 1977 że straciliśmy wtedy 500 rubli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 3 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 00:58  
Cytuj
Dodam coś od siebie byłam w sobotę na rynku, nagle dużo ludzi ktoś mnie uderzył "z bara" i patrzę a ten typ co mnie uderzył sięga do mojej torebki tak jakby chciał mnie ogłuszyć i ukraść mój portfel, widziałam jak wyciąga rekę do mojej torebki. Rada ode mnie uważajcie na sztuczny tłum i chowajcie portfele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 10:03  
Cytuj
Ja i moi bliscy juz tam nie chodzimy ze dwa lata i w cale nie czujemy , że czegoś nam brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »