NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dostępność Aero2 w Stalowej Woli i Okolicy ,
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 10:32  
Cytuj
Witam.
Interesuje mnie jak się sprawuje darmowy internet Aero2 w Stalowej Woli ,Nisku i okolicach.Niestety z mapki dostępnej na Aero 2 nie widać super dokładnie więc jak ktoś ma to niech napisze jak mu śmiga i z jakiej części Stw Niska czy okolic jest.Przy okazji podajcie na jakich modemach działacie.Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 10:36  
Cytuj
Centrum Stalowej, okolice hali, poręby dziala na pewno, Jastkowice też choc juz gorzej bo miejscami jest tam fatalny zasieg tel kom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 11:06  
Cytuj
Mam kartę Aero2 w dell d430 i internet w Stalowej śmiga pięknie. Sygnał sieci na maks. Jako podróżne źródło internetu sprawdza się wyśmienicie. Jak masz modem obsługiwany przez siec aero2 to nie ma się co zastanawiać, w Stalowej Woli działa bez problemu (sprawdzone w praktyce na ul.staszica orlen, ul. poniatowskiego w okolicy przedszkola nr. 18).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 11:16  
Cytuj
Mam Aero2 już ponad 2lata. Kartę mam zainstalowaną w smartfonie i jestem bardzo zadowolona. Działa zarówno na terenie Stalowej Woli, Niska i innych miast w regionie. Nie jest zbyt szybki ale do przeglądania stron typu: Onet,Interia,Wirtualna Polska w zupełności wystarcza. Spokojnie można gdzieś poza domem sprawdzić pocztę lub sprawdzić czy jest już przelew na koncie z wypłatą jeśli ktoś posiada bankowe konto internetowe. Wiele razy dzięki niemu sprawdziłam aktualny rozkład jazdy PKS-u nie fatygując się na dworzec. Polecam bardzo korzystanie właśnie w wersji mobilnej chociaż po zakupieniu odpowiedniego modemu można też korzystać zarówno z laptopa jak i stacjonarnego. Przymula czasami przy korzystaniu z YouTube ale ogólnie jestem zadowolona.Oczywiście znajdzie się cała masa krytyków którzy powiedzą coś w stylu "po co mi i na co to skoro ja mam szybszy i pewniejszy." Tylko że nigdzie nie znajdziecie takiej oferty DARMOWEJ poza może jednorazowej opłacie na samym początku.Poza tym do 21grudnia 2016 za nic już nie trzeba płacić. Masz i korzystasz. Moja mama również zrezygnowała po pewnym czasie z internetu w dawnej Dianie choć tamten był znacznie szybszy do otwierania plików graficznych itp. Nie oszukujmy się jednak Aero2 to internet do przeglądania stron i pod tym względem spełnia znakomicie swoje zadanie.Jestem z niego zadowolona. Jeżeli ktoś potrzebuje internetu do ściągania filmów i innych dużych plików niech lepiej poszuka czegoś znacznie szybszego niż Aero2. Szkoda waszego czasu i nerwów. Ja jestem z nim od 2 lat i jestem na tak. Polecam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 11:41  
Cytuj
W Stalowej Woli i okolicy działa super.
Większość obszaru Polski jest pokryta zasięgiem, mam modem z możliwością podpięcia dodatkowej anteny i kożystam często w podróży.
Antenka na dach, modem z ruterem w jednym i... wszyscy w autku mają net.
Wady; jedna, wolny transfer.
Zalety;
brak limitów.
mobilnośc,
no i przede wszystkim nie mas opłat.

Polecam jako dodatkowy sposób dostępu do netu.
W domu szybki internet stacjonarny, a poza domem mobilny aero2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 15:51  
Cytuj
Ja mam i nie działa mi tylko w jednym pokoju , nie wiem co sie dzieje umiech

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 16:00  
Cytuj
A jakie osiedle??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 16:23  
Cytuj
górka rozwadowska ;)

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 16:51  
Cytuj
Korzystam jako źródło internetu w nawigacjach, w smartfonie. Działa praktycznie wszędzie, nawet w lesie. Zdarzają się sytuacje, że nie ma zasięgu ale bardzo rzadko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2014r. 17:47  
Cytuj
Czy w Stalowej Woli i okolicach wystarczy modem z wbudowaną anteną czy trzeba wzmacniać sygnał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2014r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
Czy w Stalowej Woli i okolicach wystarczy modem z wbudowaną anteną czy trzeba wzmacniać sygnał?

Wystarczy sam modem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »