NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Kup pan cegłę, Czy to legalne?
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2014r. 15:03  
Cytuj
Witam wszystkich.

Ostatnio w Stalowej Woli można spotkać młode, ładne kobiety chodzące od drzwi do drzwi. Nie są one "Świadkami", ankieterkami lecz zbierają fundusze na "szczytny cel". Przyjględnąłem się jednej kobiecie pochodzącej z Ukrainy i temu co ma do zaoferowania. Językiem polskim włada prawie doskonale tak, iż trudno uchwycić obcy akcent. Z wydruku potwierdzającego rejestrację firmy wynika, że firma firma nie prowadzi działalności powiązanej z tym co robi lecz jedyny wpis do działalności to handel detaliczny. Czy ktoś zna temat? O czo wtym chodzi? Czy to nie znów jakieś oszustwo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2014r. 15:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2014r. 15:07  
Cytuj
To zwykli domokrążcy,szukają aby kogoś oszukać najlepiej takim w ogóle nie otwierać drzwi,przeganiać ich i niech idą tam z skąd przyleźli!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2014r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich.

Ostatnio w Stalowej Woli można spotkać młode, ładne kobiety chodzące od drzwi do drzwi. Nie są one "Świadkami", ankieterkami lecz zbierają fundusze na "szczytny cel". Przyjględnąłem się jednej kobiecie pochodzącej z Ukrainy i temu co ma do zaoferowania. Językiem polskim włada prawie doskonale tak, iż trudno uchwycić obcy akcent. Z wydruku potwierdzającego rejestrację firmy wynika, że firma firma nie prowadzi działalności powiązanej z tym co robi lecz jedyny wpis do działalności to handel detaliczny. Czy ktoś zna temat? O czo wtym chodzi? Czy to nie znów jakieś oszustwo?


A o jaką firmę konkretnie chodzi, o jaki szczytny cel i co dokładnie sprawdzałeś (po nr KRS? czy nazwie?)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2014r. 16:10  
Cytuj
Nazwy nie pamiętam, ale firma zarejestrowana jako działalność jednoosobowa.

CYTAT
To zwykli domokrążcy,szukają aby kogoś oszukać najlepiej takim w ogóle nie otwierać drzwi,przeganiać ich i niech idą tam z skąd przyleźli!!!

Ciężko przegonić kobietę piękną, młodą, kulturalną i uśmiechniętą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 18:18  
Cytuj
Ja to zawsze takim mówię żeby dali mi numer konta i dane tej fundacji.
Na tym temat się kończy bo dosyć często zaczęli ściemniać że nie maja itp itp. więc od razu było pewne że naciągacze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »