NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Malowanie ramy rowera,
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2014r. 13:58  
Cytuj
chce nakleic na rower nowa naklejke firmowa tylko sie zastanawiam jak to zrobic, zdrapalem papierem sciernym stara warstwe lakieru z naklejka i teraz nie wiem co dalej, czy odrazu odtluscic rame i zamalowac to miejsce lakerem w spreju odczekac az wyschnie nakleic nowa naklejke i prysnac na koniec jeszcze lekierem bezbarwnym czy lepej bedzie dac bezbarwny lakier po nalozeniu i wyschnieciu farby i dopiero pozniej nakleic naklejke, ewenetualnie jeszcze na koncu na naklejke prysnac bezbarwnym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2014r. 13:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 06:18  
Cytuj
Też jestem ciekaw czy można na świeżą farbę naklejać naklejki , i pokryć to bezbarwnym lakierem . Mi wydaję się że naklejka może się pomarszczyć - ale jak już to zrobisz to napisz jak wyszło .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 07:06  
Cytuj
witam spokojnie mozna nakleic naklejke na farbe pod warunkiem ze wyschnie i pozniej dac bezbarwny

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 12:24  
Cytuj
a na farbe nie dawac bezbarwnego lakieru?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2014r. 09:09  
Cytuj
A ja mam pytanie, czy ktoś w Stalowej Woli maluje rowery amatorsko bądź profesjonalnie? Jesli tak, to kto, gdzie i za ile?

Podbijam w górę, czy nikt nie maluje w Stalowej Woli rowerów? Prosę o pomoc w tej kwestii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2014r. 10:05  
Cytuj
Cześć wszystkim Ja właśnie jestem na etapie odnawiani/odświeżania roweru z lat 80 coś na styl holenderki itp.

Ramę czyściłem do gołego metalu później położyłem podkład i akryl w kolorze (wybrany z palety RAL w mieszalni lakierów) wszystko było wykonane kompresorem i pistoletem lakierniczym w garażowych warunkach umiech

Co do lakierowania naklejek nie jestem przekonany co z tego może wyjść najbezpieczniej przykleić to już na gotowy rower tym bardziej że naklejki można zamówić na foli ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »