NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Przysięga podhalańczyków w Stalowej, Czyli jak wpędzić wojsko w niepotrzebne koszty
~~podhalańczyk
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 07:05  
Cytuj
Starosta Wiesław S. zaingurował swoje rządy od przysięgi podchalańczyków i ich obciążył kosztami, w skutek czego wojsko nie ma pieniędzy na ich żołd i wyszkolenie i zasadniczą służbe wojskową skrócono o 3 miesiące do półroku. Czy żołnierza można wyszkolić w tak krótkim czasie? Może Wiesław Siembida potrafi? on przecież potrafi wszystko.
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski, pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek, może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie, bo z tym bedzie ciezko.
Nasz nowy naczelnik lizną tylko troche ekonomii w Wyżeszej Szkole Ekonomicznej ale za to bardzo dobrze zna się na Architekturze i Budownictwie, ciekawe czy tak dobrze jak na ekonomii bo ta też mu nieszła najlepiej, wszak że skończył licencjat na renomowanej uczelnii " Tylko dla orłów"

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »